Firma remontowa - remont generalny

Współpracujemy z godnymi zaufania firmami wykończeniowymi w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie.
W 2020 r. 9000 klientów!

Szukasz ekipy wykończeniowej?
Zostaw numer i miasto i przekażemy je naszemu partnerowi

Przykładowe realizacje

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych

13 lutego 2019

Współpracujące z nami ekipy remontowe pomogą ci wykończyć mieszkanie, zarówno te na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Firma remontowa cennik

Niezależnie czy chcesz dokonać niewielkiego remontu mieszkania lub domu, czy wykończyć odebrane od dewelopera mieszkania, będziesz potrzebował profesjonalnej ekipie remontowej. W związku z tym warto porównać różne opcje. Remont 1 m.kw. mieszkania wraz z materiałami może kosztować pomiędzy 400 a nawet 1200 zł – wszystko zależy od wybranej przez nas firmy remontowej oraz materiałów wykończeniowych. Dlatego przed przystąpieniem do remontu warto sprawdzić oferty różnych wykonawców, co jest szczególnie korzystne gdy wykonawcy ci, tak jak Pewny Lokal oferują darmową wycenę kosztów remontu.

Cena remontu = cena materiałów + robocizna

Trudno oszacować wprost koszt remontu mieszkania 2018, gdyż cena jest funkcją bardzo wielu zmiennych – geografii – inna jest cena usług malarza w Warszawie, a inna w Krakowie, wybranych materiałów, ale też czynników takich jak pora roku, czy ogólna sytuacja na rynku nieruchomości. Porównując otrzymane oferty ekip warto odróżnić rzeczy, na które wybór wykonawcy nie wpływa, czyli przede wszystkim ceny materiałów – glazury, farb czy podłóg od cen robocizny, czyli rzeczywistej ceny jaką płacimy za usługę wykończenia mieszkania czy domu. Nie ma większego sensu porównywanie ze sobą znalezionych w internecie liczb typu – 430 zł za m2 lub 700 zł m2 bez dokładnej wiedzy co w sobie ta cena zawiera. Z drugiej strony trudno jest spotkać w internecie na stronach wykonawców cennik usług remontowych 2018. Dlatego najlepiej zaprosić do mieszkania kierownika ekipy budowlanej, aby ten przygotował zindywidualizowaną wycenę.

Jeśli zależy nam na czasie, to w internecie ostatnio coraz więcej jest ofert kompleksowego wykończenia mieszkania. Usługa taka kosztuje zazwyczaj od około 400 zł do 1500 zł za m2 mieszkania zależnie od wybranego standardu wykończenia i nasz udział ogranicza się do podpisania umowy, a następnie odebrania gotowych prac. Wybierając ofertę firmy tego typu należy przede wszystkim zażądać dokładnego standardu wykończenia, w tym szczegółowej specyfikacji użytych materiałów, a następnie na odbiór prac przyjść ze specjalistą w zakresie odbiorów mieszkań, których oferuje Pewny Lokal.

Czy najtańsza ekipa remontowa to najlepsza ekipa?

Zamawiając usługi budowlane warto spojrzeć nie tylko na to przykładowo ile kosztuje szpachlowanie, ale zobaczyć co dostajemy w ramach płaconej ceny. Warto uważać na wyjątkowo “atrakcyjne” oferty znalezione na portalach ogłoszeniowych pod hasłami “ekipy remontowe olx” czy “gumtree ekipa remontowa”. Zazwyczaj ogłoszenia tego typu dodają indywidualne osoby o wątpliwych umiejętnościach, które jednocześnie nie płacą podatków od swoich usług, co utrudnia lub wręcz uniemożliwia dochodzenie odpowiedzialności wykonawców przed sądem.

Prawda jest taka, że zbytnia oszczędność na ekipie budowlanej zazwyczaj prowadzi do problemów. Nawet jeśli z wierzchu oddane prace będą bez zarzutu, to poważne problemy budowlane mogą się ujawnić dopiero po upływie dłuższego czasu. Tylko współpraca z doświadczoną firmą remontową gwarantuje wysoką jakość usług i pomoc w razie pojawienia się usterek, nawet po latach.  Dlatego najlepszą opcją jest zamówić bezpłatną wycenę remontu. Doświadczony kierownik budowy lub szef ekipy budowlanej jest w stanie oszacować potrzebne koszty znacznie lepiej niż dowolne internetowe narzędzie. W większości firm wycena remontu jest płatna, ale współpracujące z Pewnym Lokalem ekipy gwarantują bezpłatną wycenę remontu lub wykończenia


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 72 opinii.

DARMOWE PORADNIKI PEWNY LOKAL

Poradnik dla nabywców
na rynku wtórnym

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Jak kupić nieruchomość od dewelopera?

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Cesja i inne formy flipowania nieruchomości

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Kary umowne w umowach nieruchomościowych

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Poradnik odbioru
technicznego od dewelopera

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Rękojmia
nieruchomości

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Opinie

Mamy pięć razy więcej opinii niż największy z konkurentów!

 

Rewelacyjny kontakt, bardzo miła i fachowa obsługa. Pan który mnie wspierał podczas odbioru lokalu wykazał się pełnym profesjonalizmem i bez żadnego problemu udzielał mi odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

Artur

 

 

Profesjonalizm, punktualność, dokładność, znajomość tematu, życzliwe podejście do klienta. Polecam!

Małgorzata

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

Paweł

 

 

Sumiennie, a co najważniejsze szczegółowo wykonana praca przez Pana Macieja! Polecam!

Grzegorz

 

 

 

Polecam! Pelen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta!

Krzysztof

 

Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji. Pan odpowiedział wyczerpująco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.

Qla Hula

 

 

Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.

Krzysztof

 

 

 

Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!

Marcin