Firma remontowa Warszawa opinie

Specjalizujemy się w remontach oraz ich wycenach.
W 2019 r. klientów!

Szukasz ekipy remontowej?
Zostaw numer, oddzwonimy w ciągu 180 sekund!

Zobacz naszą ofertę remontów i wykończeń: zobacz ofertę
Już teraz odbiór techniczny z termowizją dostępny jest w Twoim mieście!
Dzięki termowizji możemy sprawdzić m.in. zawilgocenia, szczelność okien oraz występowanie mostków termicznych.

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych

13 lutego 2019

Firma remontowa Warszawa

Wybierając ekipę remontową do wykończenia wymarzonego mieszkania nie wystarczy sprawdzić w wyszukiwarce internetowej opinii o kilku wykonawcach. Wykończenie lub remont mieszkania w większości przypadków wiąże się się z poniesieniem istotnych kosztów nawet rzędu tysiąca złotych za każdy metr kwadratowy mieszkania. Nic nie popsuje radości z nowo zakupionego mieszkania tak jak spartaczona [chyba do zmiany słowo] jego wykończenie – źle położone płytki, niedokładnie pomalowane ściany czy źle zrobiona elektryka. Niektóre problemy mogą się pojawiać dopiero po pewnym czasie, dlatego też decyzja o wyborze ekipy powinna być bardzo przemyślana i poprzedzona sprawdzenie opinii o ekipach remontowych.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Trzy kluczowe metryki: czas, cena i dokładność.

Wybierając ekipę budowlaną należy kierować się trzema podstawowymi wskaźnikami:

  • ceną, czyli tym ile kosztuje ekipa budowlana [link do drugiego art?]. Co moze być trudnego w porównaniu ceny ekip budowlanych? Wydaje się, że cena ekip remontowych jest rzeczą w miarę łatwą do porównania. Rzeczywistość jest znacznie bardziej skomplikowana – ekipy budowlane odpowiadają zazwyczaj za wiele różnych czynności – m.in. gładzie, malowanie, instalację wodną i biały montaż, elektrykę, sufity podwieszane, a często też odpowiadają za wybór materiałów. Każda z tych rzeczy jest wyceniana osobno, a ceny podawane są w różnych jednostkach. Warto też pamiętać, że część wykonawców nie rozlicza się z podatków, dlatego należy pamiętać aby zażądać wystawienia rachunku lub faktury za usługi, ułatwi nam to realizację ewentualnych przyszłych roszczeń względem wykonawcy oraz gwarantuje, że wykonawca rozlicza się z urzędem skarbowym.
  • czasem realizacji, na który składa się dwie rózne cechy – kiedy ekipa może zacząć pracę, oraz jak długo (w rzeczywistości) jej to zajmie. Wiele ludzi szuka szybkie remonty warszawa, ale ta strategia może być bardzo zwodnicza. Przy aktualnym rozgrzanym rynku nieruchomości, czasy oczekiwania na średniej renomy ekipę mogą wynosić powyżej miesiąca, w związku z tym wszystkie ekipy o dziwnie atrakcyjnych czasach oczekiwania powinny być traktowane ze zwiększoną podejrzliwością. Warto też w umowie z ekipą zastrzec kary umowne dyscyplinujące ekipę budowlaną na wypadek jakichkolwiek opóźnień, niestety jest to szczególnie ważne dlatego, że popularną praktyką jest branie przez ekipę kilku zleceń w jednym czasie.
  • dokładnością i jakością. W rzeczywistości cechę tą jesteśmy w stanie  zweryfikować dopiero po realizacji zlecenia, jednakże zawsze warto poprosić ekipę o referencję, sprawdzić czy i jakie są ich wcześniejsze realizacje oraz sprawdzić opinie zarówno w internecie, jak i wśród znajomych.

Znalazłeś w Internecie tanią, szybką i dokładną ekipę? Świetnie, ale postaraj się aby wspaniała ekipa remontowa nie okazała się trochę mniej wspaniała w rzeczywistości. Przed wyborem najlepiej zasięgnąć opinii osób które już korzystały lub skorzystać z usług profesjonalisty – z Pewnym Lokalem znajdziesz dośwaidczoną ekipę budowlaną!

Opinie od znajomych?

Najlepszym źródłem informacji o ekipach budowlanych wydają się znajomi, ale czy aby na pewno tak jest? Większość osób które znamy nie jest w stanie prawidłowo zweryfikować jakości wykonanych prac budowlanych, oceniają więc tylko “na oko” i to do tego okiem laika. Z uwagi na to że część błędów budowlanych wychodzi dopiero po dłuższym czasie użytkowania, osoby "nietechniczne" mogą mieć problem z byciem przesadnie optymistycznym odnośnie jakości wykonanych usług. Znajomi oczywiście doradzą nam w kwestii tego czy ekipa jest terminowa i tania, ale nie należy im ufać w kwestii technicznej jakości robót. O to najlepiej zapytać specjalistów z firm takich jak Pewny Lokal. Możemy Ci pomóc na dwa sposoby:

  • zaproponować sprawdzoną ekipę budowlaną – Pewny Lokal współpracuje tylko ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi dbając o zachowanie najwyższej jakości świadczonych usług. Skorzystaj z darmowej wyceny remontu przygotowanej przez naszego doświadczonego kierownika budowy. Umów się teraz!
  • sprawdzić jakość wykonanego remontu – jeśli z jakiś powodów nie mogłeś skorzystać z naszej ekipy i martwisz się o jakość wykonanych usług, zamów usługę sprawdzenia ekipy remontowej!

Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 4.8/5 na podstawie 17 opinii.
Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym?


Opinie

Mamy pięć razy więcej opinii niż największy z konkurentów!

 

Rewelacyjny kontakt, bardzo miła i fachowa obsługa. Pan który mnie wspierał podczas odbioru lokalu wykazał się pełnym profesjonalizmem i bez żadnego problemu udzielał mi odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

Artur

 

 

Profesjonalizm, punktualność, dokładność, znajomość tematu, życzliwe podejście do klienta. Polecam!

Małgorzata

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

Paweł

 

 

Sumiennie, a co najważniejsze szczegółowo wykonana praca przez Pana Macieja! Polecam!

Grzegorz

 

 

 

Polecam! Pelen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta!

Krzysztof

 

Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji. Pan odpowiedział wyczerpująco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.

Qla Hula

 

 

Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.

Krzysztof

 

 

 

Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!

Marcin