SPRAWDŹ PRACĘ SWOJEJ

FIRMY WYKOŃCZENIOWEJ

KAŻDY REMONT NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z NIEDORÓBKAMI!

Ocena 4,8 na podstawie ponad 800 opiniiNapisali o nas

NAJSZYBCIEJ ZAREZERWUJESZ SPRAWDZENIE EKIPY ONLINE - TAK JAK 81% NASZYCH KLIENTÓW

Mamy nadzieję, że pozostajesz w dobrych relacjach ze swoją firmą wykończeniową.

Z doświadczenia wiemy jednak, że wykończenie nieruchomości często kryje w sobie niedoróbki, dlatego zalecamy sprawdzić zakres umówionych prac wykończeniowych oraz poprawność ich wykonania. Pewny Lokal oferuje usługę sprawdzenia prac firmy wykończeniowej.

W ramach weryfikacji firmy wykończeniowej sprawdzamy:

OKŁADZINY PODŁOGOWE
poprawność wykonania płytek, paneli, desek, parkietów

ŚCIANY
(tynki, gładzie, malowanie, okładziny ścienne)
sprawdzamy jakość oraz zgodność wykonania z obowiązującymi normami

INSTALACJE
rozmieszczenie, sprawność, błędy wykonawcze

SUCHĄ ZABUDOWĘ
(podwieszane sufity, ścianki działowe)
płaszczyzny, piony, poziomy

LINIOWOŚĆ
(pion i poziom)
elementów zabudowy, płaszczyznę okładzin podłogowych oraz płaszczyznę sufitów, pion narożników tynkarskich

OPRAWĘ PUNKTÓW ELEKTRYCZNYCH
liniowość włączników i gniazdek

UMOWĘ
zgodność z umową zawartą z ekipą oraz ze standardem wykończenia z takiej umowy (jeśli ją Państwo zawarli)

INNE NIEDORÓBKI WYKOŃCZENIANasz inżynier na miejscu wskaże Państwu elementy, które zostały błędnie wykonane, wymagają naprawy lub są niezgodne z dokumentacją. Po zakończeniu czynności przez fachowca sporządzimy fotograficzną dokumentację wykrytych usterek. Pomożemy też wymóc na firmie wykończeniowej, żeby ta usunęła ewentualne niedoróbki.

W 2019 zaufało nam 8548 klientów!

Ocena 4,8 w serwisach Google i Facebook na podstawie ponad 800 opinii„Polecam weryfikację wykończenia mieszkania z tą firmą. Zleciłam im sprawdzenie prac po mojej ekipie remontowej w Gdańsku - wykańczałam dwupoziomowy apartament. Okazało się, że w mieszkaniu znajduje się kilkadziesiąt niedoróbek (m.in. nadproża, brodziki, tapety), a ekipa musiała zostać jeszcze na cały tydzień, żeby poprawić swoje prace. Cena zdecydowanie warta usługi.”

Anna HańczakDlaczego zlecić sprawdzenie ekipy remontowej lub firmy wykończeniowej profesjonalistom?

Jeśli jesteście Państwo na etapie wykańczania/remontu domu lub mieszkania, trafiliście w idealne miejsce! Nawet najbardziej godna zaufania firma remontowa nie jest w stanie wykonać remontu, niewystrzegając się przy tym kilku niedoróbek oraz usterek (nie mówiąc już o firmach nieco mniej “zaufanych”).

Wśród Polaków coraz popularniejsza jest usługa sprawdzenia wyników prac ekipy budowlanej lub firmy remontowej przez niezależną firmę audytorsko-odbiorową. Taką firmą jesteśmy właśnie my – Pewny Lokal. Dzięki wykonanym przez nas audytom prac firm wykończeniowych zaoszczędziliśmy dla naszych klientów setki tysięcy złotych. Nasze raporty wskazujące niedoróbki remontowe i elementy do poprawienia pozwoliły naszym klientom wymóc na firmie remontowej dodatkowe prace lub służyły do zmiany wysokości ostatecznej ceny.

W ramach typowego sprawdzenia firmy wykończeniowej/firmy remontowej weryfikujemy m.in. poprawność wykonania okładzin podłogowych, liniowość elemetów zabudowy, ściany (m.in. tynki, gładzie i malowanie), instalacje oraz inne niedoróbki. Jeśli podpisywaliście Państwo z firmą remontową umowę, zweryfikujemy także zgodność wykonanych prac z ustalonym wcześniej zakresem.

Pewny Lokal to największa w Polsce firma inżynieryjna specjalizująca się w odbiorach mieszkań i domów, a także w przeglądach technicznych mieszkań i budynków. Co miesiąc pomagamy setkom nabywców przy audycie technicznym nieruchomości. Wykonujemy też badania termowizyjne (mostki termiczne, ogniska korozji itp.). Jedną z popularniejszych usług, które wykonujemy jest audyt prac ekipy remontowej. Zachęcamy do kontaktu! Remont mieszkania lub domu to wydatek od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych, dlatego nie warto oszczędzać kilkuset złotych na profesjonalnym audycie prac remontowych:)

Zarezerwuj usługę ze zniżką!

Zaoszczędź 50 PLN rezerwując
usługę do końca tygodnia!


PROMOCJA WAŻNA DO KOŃCA MIESIĄCA