logo pewny lokal

SPRAWDŹ PRACĘ SWOJEJ

FIRMY WYKOŃCZENIOWEJ

KAŻDY REMONT NIERUCHOMOŚCI WIĄŻE SIĘ Z NIEDORÓBKAMI!

Mamy najwyższe opinie i średnią 4,9 z prawie 2000 ocen!

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych

Zobacz rozmowę naszych specjalistów
i dowiedz się, na czym polega sprawdzenie firmy wykończeniowej!

strzałka do filmiku informacyjnego

NAJSZYBCIEJ ZAREZERWUJESZ SPRAWDZENIE EKIPY ONLINE - TAK JAK 81% NASZYCH KLIENTÓW

Mamy nadzieję, że pozostajesz w dobrych relacjach ze swoją firmą wykończeniową.

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

Z doświadczenia wiemy jednak, że wykończenie nieruchomości często kryje w sobie niedoróbki, dlatego zalecamy sprawdzić zakres umówionych prac wykończeniowych oraz poprawność ich wykonania. Pewny Lokal oferuje usługę sprawdzenia prac firmy wykończeniowej i odbioru prac remontowych. Pomagamy także wyegzekwować od ekipy remontowej poprawkę niedoróbek. Dzięki naszemu raportowi z audytu remontu, możecie Państwo precyzyjnie wskazać firmie wykończeniowej elementy do poprawy. Przygotowujemy dokumentację zdjęciową i możemy nanieść ją na rzut nieruchomości. Nasze raporty pomagają wymóc na ekipach poprawki remontu niezależnie od tego, czy zawarli Państwo z ekipą umowę na remont, czy też nie.

Pomagamy też w podpisaniu bezpiecznej umowy z firmą remontową.

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

Jeśli jesteście Państwo przed wyborem firmy remontowej i podpisaniu z nią umowy, prosimy o kontakt. Wiemy, jaką formę i treść powinna mieć bezpieczna umowa z firmą remontową. Wiemy także, jakie elementy zawrzeć w umowie, żeby skutecznie wyegzekwować od firmy remontowej poprawne wykonanie całości prac oraz pociągnąć taką firmę do odpowiedzialności za ewentualne niedoróbki lub zwłokę. Chętnie pomożemy Państwu w sprawdzeniu umowy z ekipą remontową/firmą wykończeniową lub w podpisaniu bezpiecznej umowy.

W ramach weryfikacji firmy wykończeniowej sprawdzamy:

sprawdzenie ekipy wykończeniowej

OKŁADZINY PODŁOGOWE
poprawność wykonania płytek, paneli, desek, parkietów

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

ŚCIANY
(tynki, gładzie, malowanie, okładziny ścienne)
sprawdzamy jakość oraz zgodność wykonania z obowiązującymi normami

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

INSTALACJE
rozmieszczenie, sprawność, błędy wykonawcze

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

SUCHĄ ZABUDOWĘ
(podwieszane sufity, ścianki działowe)
płaszczyzny, piony, poziomy

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

LINIOWOŚĆ
(pion i poziom)
elementów zabudowy, płaszczyznę okładzin podłogowych oraz płaszczyznę sufitów, pion narożników tynkarskich

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

OPRAWĘ PUNKTÓW ELEKTRYCZNYCH
liniowość włączników i gniazdek

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

UMOWĘ
zgodność z umową zawartą z ekipą oraz ze standardem wykończenia z takiej umowy (jeśli ją Państwo zawarli)

ekipa wykonczeniowa firma remontowa

INNE NIEDORÓBKI WYKOŃCZENIA

Nasz inżynier na miejscu wskaże Państwu elementy, które zostały błędnie wykonane, wymagają naprawy lub są niezgodne z dokumentacją. Po zakończeniu czynności przez fachowca sporządzimy fotograficzną dokumentację wykrytych usterek. Pomożemy też wymóc na firmie wykończeniowej, żeby ta usunęła ewentualne niedoróbki.

przykładowy raport 1
przykładowy raport 1
przykładowy raport 1
Nasz inżynier na miejscu wskaże Państwu elementy, które zostały błędnie wykonane

W 2021 roku zaufało nam prawie 12 000 klientów!


Mamy najwyższe opinie i średnią 4,9 z prawie 2000 ocen!

ikona cytatu pewny lokal

„Polecam weryfikację wykończenia mieszkania z tą firmą. Zleciłam im sprawdzenie prac po mojej ekipie remontowej w Gdańsku - wykańczałam dwupoziomowy apartament. Okazało się, że w mieszkaniu znajduje się kilkadziesiąt niedoróbek (m.in. nadproża, brodziki, tapety), a ekipa musiała zostać jeszcze na cały tydzień, żeby poprawić swoje prace. Cena zdecydowanie warta usługi.”

Anna Hańczak

Dlaczego zlecić sprawdzenie ekipy remontowej lub firmy wykończeniowej profesjonalistom?


Jeśli jesteście Państwo na etapie wykańczania/remontu domu lub mieszkania, trafiliście w idealne miejsce! Nawet najbardziej godna zaufania firma remontowa nie jest w stanie wykonać remontu, niewystrzegając się przy tym kilku niedoróbek oraz usterek (nie mówiąc już o firmach nieco mniej “zaufanych”).

Wśród Polaków coraz popularniejsza jest usługa sprawdzenia wyników prac ekipy budowlanej lub firmy remontowej przez niezależną firmę audytorsko-odbiorową. Taką firmą jesteśmy właśnie my – Pewny Lokal. Dzięki wykonanym przez nas audytom prac firm wykończeniowych zaoszczędziliśmy dla naszych klientów setki tysięcy złotych. Nasze raporty wskazujące niedoróbki remontowe i elementy do poprawienia pozwoliły naszym klientom wymóc na firmie remontowej dodatkowe prace lub służyły do zmiany wysokości ostatecznej ceny.

W ramach typowego sprawdzenia firmy wykończeniowej/firmy remontowej weryfikujemy m.in. poprawność wykonania okładzin podłogowych, liniowość elementów zabudowy, ściany (m.in. tynki, gładzie i malowanie), instalacje oraz inne niedoróbki. Jeśli podpisywaliście Państwo z firmą remontową umowę, zweryfikujemy także zgodność wykonanych prac z ustalonym wcześniej zakresem.

Pewny Lokal to największa w Polsce firma inżynieryjna specjalizująca się w odbiorach mieszkań i domów, a także w przeglądach technicznych mieszkań i budynków. Co miesiąc pomagamy setkom nabywców przy audycie technicznym nieruchomości. Wykonujemy też badania termowizyjne (mostki termiczne, ogniska korozji itp.). Jedną z popularniejszych usług, którą wykonujemy jest audyt prac ekipy remontowej. Zachęcamy do kontaktu! Remont mieszkania lub domu to wydatek od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych, dlatego nie warto oszczędzać kilkuset złotych na profesjonalnym audycie prac remontowych:)

Zarezerwuj audyt remontu ze zniżką!

Zaoszczędź 50 PLN rezerwując
usługę do końca miesiąca!

PROMOCJA WAŻNA DO KOŃCA MIESIĄCA