Budimex Nieruchomości


Budimex Nieruchomości - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 58 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 58 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 58 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Budimex Nieruchomości

TYNKI
średnia 2.7/3 z 58 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.8/3 z 58 odbiorów
OKNA
średnia 2.1/3 z 58 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 3.0/3 z 58 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Budimex Nieruchomości
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Budimex Nieruchomości


Deweloper Budimex Nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na rynku. Firma działa w naszym kraju od 1968 roku. Deweloper jest częścią holdingu budowlanego Budimex S.A. Poza inwestycjami mieszkaniowymi grupa Budimex jest odpowiedzialna m.in. za wybudowanie Muzeum Śląskiego w Katowicach czy też stadionu piłkarskiego klubu Arka Gdynia. Największe inwestycje wielomieszkaniowe Budimex Nieruchomości realizowane były w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Firma Pewny Lokal zatrudnia prawników, którzy specjalizują się w analizach umów deweloperskich i z pewnością pomogą Państwu w przeanalizowaniu proponowanego projektu umowy przez Budimex Nieruchomości.

 

Odbiór techniczny mieszkania Budimex Nieruchomości


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Budimex Nieruchomości:


Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Smolna, Poznań

„Niedociągnięcia w tynkach w dwóch pokojach od lewej strony nad oknami. Kontakt za blisko ujścia wody w kuchni. Pojedyncze rysy włosowate, poniżej 3 mm.”

Odbiór techniczny, kwiecień 2020, inwestycja Polanka Milczańska, Poznań

“Brak płaszczyzny na prawej scianie w wc (ok 1 cm na środku), taka sama sytuacja w łazience również na prawej ścianie oraz na ścianie z odpływami poniżej linii odpływów. Brak kąta prostego na ścianach komina w korytarzu ( 2-3 cm/ 1 m). Zaniżenie posadzki,  narożniki przy oknie kuchnia oraz pokój 1- miejscowo spękane tynki (najbardziej na łączeniu ścian w pokoju 1 łazienka a ściana nośna). Różnica poziomu sufitu w dużym pokoju max 16 mm. Termo bez uwag.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Polanka Milczańska, Poznań

“Brak pionu w łazience nr 2 na kominie od strony drzwi 1 cm / 2 m. Brak pionu na lewym narożniku zewnętrznym wnęki pod szafę w sypialni nr 1- 11 mm / 2 m. Brak kąta prostego między ścianą z wejściem do sypialni nr 1 a ścianą z wejściem do sypialni 2 i 3- 8 mm / 1 m. Wyszczerbione drzwi wejściowe od zewnątrz z prawej strony 5 cm od góry oraz 10 cm od dołu.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Polanka Milczańska, Poznań

“Okna do regulacji po sezonie. Wystająca rura kanalizacyjna, brak kąta czy za mały węglarek. 2 rysy na oknie balkonowym. Zarysowana balustrada pośrodku na górnym profilu.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Polanka Milczańska, Poznań

“W kuchni okno do regulacji. Złe wyjście odpływowe pod wannę. Źle wyposażony odpływ pod toaletę. Połamana zaślepka w salonie od okna lewy dolny róg.”

Odbiór techniczny, kwiecień 2020, inwestycja Wola 01, Warszawa

“Brak kąta prostego w holu przy drzwiach- prawa strona. Brak kąta prostego w aneksie kuchennym X 2. Płyty betonowe tarasu do regulacji.”

Odbiór techniczny, kwiecień 2020, inwestycja Wola 01, Warszawa

“Balkon: krawędzie marek balustrad obdarte z powłoki lakierniczej, drobne rysy na parapecie blaszanym balustrady balkonowej (attyki). Salon z aneksem kuchennym: miejscowe pęcherze i ubytki powłoki malarskiej w salonie  na ścianie naprzeciwko okna balkonowego, punktowy ubytek tynku nad grzejnikiem części wypoczynkowej, głęboka rysa długości 7 mm od strony aneksu kuchennego na szybie okna 11 cm pod górną krawędzią szyby.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Wola 01, Warszawa

“Część gniazdek elektrycznych miała fazę z prawej strony, delikatne zarysowania na profilach drzwi balkonowych i okien oraz na klamce drzwi balkonowych (klamka została polakierowana od razu po zgłoszeniu usterki), krzywo zamontowane gniazdko przy okapie, przełączniki światła nie do końca odpowiednio działały (niektóre miały luz podczas przełączania, a niektóre zbyt głęboko "wchodziły"), lekkie zarysowania i odpryski lakieru na balustradzie balkonowej.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Wola 01, Warszawa

“Sypialnia-nieobrobione okno przy glifie, pęknięcie przy parapecie pionowe- prawa strona, pęknięcie ściana prawa pionowo i poziomo, parapet zewnętrzny porysowany, przedpokój- pęknięcie lewa ściana poziome, kuchnia-pęknięcie w prawym rogu przy oknie, pęknięcie lewa ściana pionowe, nieobrobione glify okienne, balkon-widoczny przewód elektryczny, salon-pęknięcie pionowe lewa ściana, nieobrobione glify okienne.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Wola 01, Warszawa

“Balkon – zabrudzenia elewacji na ścianie poprzecznej bliżej sypialni 4 w strefie dolnej przy cokole. Salon – wgięty grill górny grzejnika bliżej balkonu, pęknięcie tynku z odparzeniem ściany  przy lewym glifie drzwi balkonowych w strefie górnej i dolnej, uszczerbek okleiny ramy zewnętrznej przy glifie okna fix, zabrudzenia tynku na ścianie od strony kuchni. Kuchnia – zadrapany parapet zewnętrzny okna, brak kąta zewnętrznego ściana szachtu 7 mm, zabrudzenia tynku na ścianie od strony salonu. Sypialnia 6 - zabrudzenia tynku na ścianie od strony holu x 2. Sypialnia 5 - zabrudzenia tynku na ścianie od strony sypialni 4. Hol – przebarwienia tynku na ścianie od strony WC przy drzwiach wejściowych, do wyrównania i malowania ściana w strefie dolnej od strony sypialni 6 i wejścia do salonu. Drzwi wejściowe – nie domykający drzwi samodomykacz (naprawiono podczas odbioru), zarysowana klamka zewnętrzna, ślady korozji rdzy na uchwycie stalowym łańcucha sztywnego. Boks lokatorski – uszkodzony zawias górny drzwi, luźny słupek ścienno ościeżnicowy – brak zakotwienia.”


Czytaj dalej:

Budimex Nieruchomości Deweloper inwestycje
Budimex Nieruchomości Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Zapoznaj się z przykładowymi opiniami z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Budimex Nieruchomości.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Budimex Nieruchomości

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Mińska 69, Warszawa

Inwestycja Mińska 69 zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Polanka Milczańska, Poznań

Inwestycja Polanka Milczańska zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Wola 01, Warszawa

Inwestycja Wola 01 zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Wola 01 jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle na Smolnej VI, Poznań

Inwestycja Osiedle na Smolnej VI zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Deko, Warszawa

Inwestycja Osiedle Deko zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Mangalia Mokotów, Warszawa

Inwestycja Mangalia Mokotów zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Mieszkania w inwestycji Mangalia Mokotów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Krasińskiego, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Krasińskiego zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Praho, Warszawa

Inwestycja Praho zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Mieszkania w inwestycji Praho są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Bokserska, Warszawa

Inwestycja Osiedle Bokserska zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Wola Skwer, Warszawa

Inwestycja Wola Skwer zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Wiślany Mokotów, Warszawa

Inwestycja Wiślany Mokotów zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Woronicza, Warszawa

Inwestycja Woronicza zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Biuro Budimex Nieruchomości pracuje doskonale. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Woronicza jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Fredry 6, Kraków

Inwestycja Fredry 6 zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowa Myśliwska, Kraków

Inwestycja Nowa Myśliwska zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Polanka Niemena, Poznań

Inwestycja Polanka Niemena zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Famma Dąbrowskiego, Poznań

Inwestycja Famma Dąbrowskiego zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Przy Unii , Poznań

Inwestycja Osiedle Przy Unii zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Zaspa VVita, Gdańsk

Inwestycja Zaspa VVita zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w miejscowości Gdańsk. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Rewita, Gdańsk

Inwestycja Osiedle Rewita zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w miejscowości Gdańsk. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowy Grabiszyn, Wrocław

Inwestycja Nowy Grabiszyn zbudowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.


Zobacz też opinie o innych deweloperach: