Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

a


Opinie o a od Dom Development, Wrocław

4.8/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 18 odbiorów
4.4/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 18 odbiorów
4.4/5 obsługa klienta
na podstawie 18 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji a

TYNKI
średnia 4.8/5 z 18 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.8/5 z 18 odbiorów
OKNA
średnia 3.5/5 z 18 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 18 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji a

Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Osiedle Idylla Przeprowadziliśmy także audyt techniczny przynależności. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa i nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-01-15
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Dokonaliśmy także audytu technicznego przynależności. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy i konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki.
Dominik Inżynier Pewny Lokal 2020-01-16
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Sprawdziliśmy stan techniczny pomieszczeń przynależnych. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy i konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-01-20
W inwestycji Osiedle Idylla zrobiliśmy przegląd lokalu w 2020 roku. Przeciętna liczba usterek podczas naszego odbioru zazwyczaj oznacza, że jest ich więcej niż kilka, ale jeśli są one na poziomie, który nie generuje wysokich kosztów naprawy, można uznać, że jest nieźle.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-01-21
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Przeprowadziliśmy także audyt techniczny przynależności. Przeciętna liczba usterek podczas naszego odbioru zazwyczaj oznacza, że jest ich więcej niż kilka, ale jeśli są one na poziomie, który nie generuje wysokich kosztów naprawy, można uznać, że jest nieźle.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-01-21
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Wykonaliśmy również kontrolę techniczną pomieszczeń przynależnych. Znaleźliśmy niewielką liczbę usterek o średnim poziomie trudności, jeśli chodzi o naprawę to coś, co większość klientów zaakceptowałaby raczej z radością.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-01-27
Mieszkanie w inwestycji Osiedle Idylla odebraliśmy w 2020. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy i konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2020-01-30
Odbiór lokalu w inwestycji o nazwie Osiedle Idylla zrobiliśmy w 2020 roku. Wykonaliśmy audyt pomieszczeń przynależnych. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny przegląd u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera.
Aleksandra Inżynier Pewny Lokal 2020-02-03
Mieszkanie w inwestycji Osiedle Idylla odebraliśmy w 2020. Skontrolowaliśmy stan techniczny przynależności. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej.
Aleksandra Inżynier Pewny Lokal 2020-02-03
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Sprawdziliśmy też przynależności. Znaleźliśmy niewielką liczbę usterek o średnim poziomie trudności, jeśli chodzi o naprawę to coś, co większość klientów zaakceptowałaby raczej z radością.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-02-19
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Ponadto, wykonaliśmy odbiór przynależności. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-03-05
Mieszkanie w inwestycji Osiedle Idylla odebraliśmy w 2021. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak Miejsce postojowe. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób i nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności.
Szymon Inżynier Pewny Lokal 2021-01-19
W inwestycji Osiedle Idylla zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2021 roku. miejsce parkingowe to dodatkowy obiekt na jakość konstrukcji którego również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2021-01-26
Odbiór robiliśmy w 2021 roku. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak komórka i miejsce postojowe. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze i jego pracy.
Aleksandra Inżynier Pewny Lokal 2021-01-29
Mieszkanie w inwestycji Osiedle Idylla odebraliśmy w 2021. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejsce parkingowe 2x . Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa oraz nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach oraz innych usterek stolarki. Wylewki zawierały w sobie kilka elementów do poprawki. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków.
Aleksandra Inżynier Pewny Lokal 2021-02-01
W inwestycji Osiedle Idylla robiliśmy odbiór mieszkania. 2 miejsca parkingowe to dodatkowy obiekt na jakość konstrukcji którego również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Przy odbiorze lokalu nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa i nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2021-02-08
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Osiedle Idylla zrobiliśmy w 2021 roku. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków oraz zawilgoceń. komórka, 2 miejsce postojowe, ogródek to przynależności lokalu, których inspekcji również dokonaliśmy. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa oraz nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Stolarka okienna nie posiada żadnych wad i usterek. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów.
Karol Inżynier Pewny Lokal 2021-02-11
Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji Dom Development w marcu 2021 r. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak komórka i miejsca postojowe. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Wykryte nieprawidłowości i wady w zakresie tynków. Znaleźliśmy trochę usterek, ale pocieszające jest to, że były to same drobiazgi, które łatwo poprawić w prosty sposób, bez dodatkowych wydatków. Przy odbiorze lokalu wykryto znaczne wady stolarki okiennej.
Aleksandra Inżynier Pewny Lokal 2021-03-01

Forum opinii o inwestycji a

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji a

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Obsługa klienta jest poprawna.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Obsługa klienta jest bardzo dobra. Mieszkania w inwestycji a są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 jest zgodna z rynkowym standardem. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Nowe Księże znajdujemy usterki trudne w naprawie. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Mieszkania w inwestycji Marina Mokotów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Należy poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Osiedle Grabiszyńska 141 znajdujemy usterki trudne w naprawie. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Należy poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny znajdujemy usterki trudne w naprawie. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Czasem na inwestycji Apartamenty Ołtaszyn znajdujemy usterki trudne w naprawie. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Należy poprawić obsługę klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach