zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Apartamenty Ogrodowa


Opinie o Apartamenty Ogrodowa od Dom Development, Warszawa

liczba usterek
na podstawie 2 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 2 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 2 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Apartamenty Ogrodowa

TYNKI
średnia 5/5 z 2 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 2 odbiorów
OKNA
średnia 1.7/5 z 2 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 2 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Apartamenty Ogrodowa

Odbiór techniczny lokalu przeprowadziliśmy styczniu 2020 r. Usterki, jakie zaobserwowaliśmy są łatwe w naprawie, poradzi sobie z nimi większość przeciętnych fachowców, ale jest ich trochę więcej niż kilka.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-01-23
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Apartamenty Ogrodowa Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. miejsce parkingowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Realizując odbiór inwestycji wskazaliśmy sporo usterek, które na szczęście na należą do tych bardzo kosztownych i czasochłonnych, można je naprawić sprawnie i w miarę tanio. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Przy odbiorze lokalu wykryto znaczne wady stolarki okiennej.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-11-28

Forum opinii o inwestycji Apartamenty Ogrodowa

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Apartamenty Ogrodowa

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość oddawanych lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 jest zgodna z rynkowym standardem. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach