Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Apartamenty Ołtaszyn


Opinie o Apartamenty Ołtaszyn od Dom Development, Wrocław

5.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 1 odbiorów
5.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 1 odbiorów
5.0/5 obsługa klienta
na podstawie 1 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Apartamenty Ołtaszyn

TYNKI
średnia 5/5 z 1 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 1 odbiorów
OKNA
średnia 5/5 z 1 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 1 odbiorów

Apartamenty Ołtaszyn – forum

Inwestycja powstaje w bardzo modnej dla Wrocławia lokalizacji, dobrze skomunikowanej z centrum miasta, ale też zazielenionej i bogatej w strefę rekreacyjną i wypoczynkową. Klasyczna forma dwupiętrowych budynków z lokalami usługowymi na parterze wpisze się w sąsiadującą z tą lokalizacją bujną zielenią. Inwestycja posiada także część wspólną z placem zabaw dla najmłodszych. Projekt zakłada budowę 150 apartamentów o funkcjonalnych układach, które mają dodatkowo ogródki przydomowe i tarasy, a na piętrach balkony. Zielone sąsiedztwo parku, bliskość szkół i przedszkoli, a także łatwy dojazd do autostrady A4 to niewątpliwe atuty lokalizacji.


Opinie inżynierów o inwestycji Apartamenty Ołtaszyn

Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Apartamenty Ołtaszyn dewelopera Dom Development.

Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Pracownicy naszej firmy realizują odbiory na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem rynku odbiorów technicznych. Obecnie w inwestycji Apartamenty Ołtaszyn nie wykonywaliśmy jeszcze odbiorów technicznych. Gdy zrealizujemy pierwszy odbiór, na stronie pojawi się pierwsza opinia inżyniera. W opinii naszych inżynierów bardzo często znajdują się informacje dotyczące stanu tynków i wylewek.

Forum opinii o inwestycji Apartamenty Ołtaszyn

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Apartamenty Ołtaszyn

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta. Mieszkania w inwestycji Osiedle Premium są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Mieszkania w inwestycji Marina Mokotów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Wille Taneczna jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Należy poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Apartamenty Służewiec znajdujemy usterki trudne w naprawie. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Chociebuska 11 znajdujemy usterki trudne w naprawie. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach