zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Apartamenty Włodarzewska 70


Opinie o Apartamenty Włodarzewska 70 od Dom Development, Warszawa

liczba usterek
na podstawie 2 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 2 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 2 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70

TYNKI
średnia 5/5 z 2 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 2 odbiorów
OKNA
średnia 2.5/5 z 2 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 2 odbiorów

Apartamenty Włodarzewska 70 – forum

Apartamenty Włodarzewska 70 to inwestycja zlokalizowana na Ochocie – jednej z najwyżej cenionych dzielnic Warszawy. Ekskluzywne wille miejskie znajdą się blisko centrum biznesowego przy ulicy Marynarskiej. Inwestycja poza przemyślaną architekturą w standardzie premium posiadać będzie własną siłownię oraz rowerownię na terenie osiedla. Wszystkie budynki będą otoczone starannie zaprojektowaną zielenią, a także przestrzenią na ogródki przydomowe.

Opinie inżynierów o inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70

Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 Dokonaliśmy też pomiaru za pomocą termowizji. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Zajęliśmy się również oceną jakości wykonania przynależności, czyli w przypadku tego mieszkania obiektów takich jak [PRZYNALEŻNOŚĆI] Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. Duża liczba wykrytych przez nas usterek, które są średnie w naprawie wiążą się zazwyczaj z koniecznością konsultacji z fachowcem, który podpowie, w jaki sposób wykonać je prawidłowo za niewielkie pieniądze. Duża liczba zmian lokatorskich przysporzyła nam trochę dodatkowej pracy w trakcie odbioru technicznego, gdyż kształt lokalu znacznie odbiegał od innych lokali w tym budynku. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Przy odbiorze lokalu wykryto znaczne wady stolarki okiennej.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-11-17
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Apartamenty Włodarzewska 70 zrobiliśmy w 2021 roku. Zacieki oraz zawilgocenia nie zostały odnalezione. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Dodatkowo dokonaliśmy inspekcji dwóch przynależności lokalu, czyli obiektów takich jak przynależności. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-01-15

Forum opinii o inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Mieszkania w inwestycji Osiedle Idylla są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Biuro pracuje doskonale. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Mieszkania w inwestycji Piękna 21 są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Metro Zachód znajdujemy usterki trudne w naprawie. W lokalach znajdujemu wiele usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Osiedle Zielna znajdujemy usterki trudne w naprawie. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach