Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development


Opinie o od Dom Development, Warszawa

3.5/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 6 odbiorów
4.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 6 odbiorów
5.0/5 obsługa klienta
na podstawie 6 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji

TYNKI
średnia 5/5 z 6 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 6 odbiorów
OKNA
średnia 2.8/5 z 6 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 6 odbiorów

Apartamenty Włodarzewska 70 – forum

Apartamenty Włodarzewska 70 to inwestycja zlokalizowana na Ochocie – jednej z najwyżej cenionych dzielnic Warszawy. Ekskluzywne wille miejskie znajdą się blisko centrum biznesowego przy ulicy Marynarskiej. Inwestycja poza przemyślaną architekturą w standardzie premium posiadać będzie własną siłownię oraz rowerownię na terenie osiedla. Wszystkie budynki będą otoczone starannie zaprojektowaną zielenią, a także przestrzenią na ogródki przydomowe.

Opinie inżynierów o inwestycji

Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 Dokonaliśmy też pomiaru za pomocą termowizji. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Zajęliśmy się również oceną jakości wykonania przynależności, czyli w przypadku tego mieszkania obiektów takich jak [PRZYNALEŻNOŚĆI] Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. Duża liczba wykrytych przez nas usterek, które są średnie w naprawie wiążą się zazwyczaj z koniecznością konsultacji z fachowcem, który podpowie, w jaki sposób wykonać je prawidłowo za niewielkie pieniądze. Duża liczba zmian lokatorskich przysporzyła nam trochę dodatkowej pracy w trakcie odbioru technicznego, gdyż kształt lokalu znacznie odbiegał od innych lokali w tym budynku. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Przy odbiorze lokalu wykryto znaczne wady stolarki okiennej.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-11-17
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Apartamenty Włodarzewska 70 zrobiliśmy w 2021 roku. Zacieki oraz zawilgocenia nie zostały odnalezione. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Dodatkowo dokonaliśmy inspekcji dwóch przynależności lokalu, czyli obiektów takich jak przynależności. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-01-15
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2021 r. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak komórka i miejsce postojowe. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Wylewki prezentują się nienagannie. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób i nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności. Znaleźliśmy średnią liczbę usterek, które nie generują żadnych strat, ponieważ można je naprawić szybko oraz sprawnie, to finalnie satysfakcjonujący efekt odbioru mieszkania.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-01-27
Mieszkanie w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 odebraliśmy w 2021. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależności, takie jak: przynależności. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze i jego pracy. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Deweloper może być dumny z jakości wylewek.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2021-02-08
Odebraliśmy mieszkanie w 2021 w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Wśród dodatkowych obiektów przynależnych do mieszkania, które sprawdziliśmy były przynależności. Realizując kolejny odbiór, inżynier odnalazł w inwestycji sporo nieprawidłowości, które mają bardzo poważny charakter, a ich naprawa wymaga sporo czasu i środków. Stolarka okienna w bardzo złym stanie. Nie najlepiej świadczy to o inwestycji. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2021-02-22
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2021 roku w inwestycji . Zacieki oraz zawilgocenia nie zostały odnalezione. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Nie mogliśmy się do niczego przyczepić jeśli chodzi o tynk w tym mieszkaniu, ponieważ został nałożony z największą starannością. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Ilość wad i usterek przekracza znacząco normę.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2021-03-27

Forum opinii o inwestycji

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Usterkowość lokali jest w normie. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Usterkowość lokali jest w normie. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Biuro pracuje doskonale. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Usterkowość lokali jest wysoka. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Osiedle Grabiszyńska 141 znajdujemy usterki trudne w naprawie. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Apartamenty Służewiec znajdujemy usterki trudne w naprawie. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Czasem na inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny znajdujemy usterki trudne w naprawie. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajdujemy usterki trudne w naprawie. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Apartamenty Ołtaszyn znajdujemy usterki trudne w naprawie. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterkowość lokali jest wysoka. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach