Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Osiedle Zielna


Opinie o Osiedle Zielna od Dom Development, Wrocław

0.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie odbiorów
0.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie odbiorów
0.0/5 obsługa klienta
na podstawie odbiorów

Osiedle Zielna – forum

Osiedle Zielna to inwestycja, która jest zlokalizowana 20 min. autem od centrum Wrocławia. Nieopodal osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a także stacja kolejowa Wrocław Psie Pole. Infrastruktura – zrewitalizowany rynek Psiego Pola, liczne szkoły, żłobki i przedszkola, centrum handlowe Korona. Poza niezbędną infrastrukturą usługową i handlową w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne wzdłuż wałów nad Widawą. Na dziedzińcu osiedla znajdować się będzie siłownia, a dla najmłodszych wydzielony plac zabaw.

Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Zielna

Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Zielna dewelopera Dom Development.

Strona Sprawdź Dewelopera zbiera i grupuje informacje, jakie inżynierowie Pewnego Lokalu przekazali po wykonanych już odbiorach. Pracujący dla nas fachowcy są w stanie wykonać tysiące odbiorów rocznie, dzięki czemu nasza marka jest liderem na rynku odbiorów technicznych. Na razie inżynierowie Pewny Lokal nie odbierali jeszcze mieszkań na inwestycji Osiedle Zielna. Już pierwsza ocena z odbioru technicznego zostanie opublikowana na stronie i wskaże liczb usterek, ich powagę oraz ilość. Inżynier, który przekazuje informację zwrotną z odbioru najczęściej doprecyzowuje wady związane ze stanem stolarki okiennej i dostrzeżone zawilgocenia.

Forum opinii o inwestycji Osiedle Zielna

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Zielna

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Mieszkania w inwestycji Żoliborz Artystyczny są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Księcia Witolda jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Czasem na inwestycji Osiedle Komedy znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Czasem na inwestycji Osiedle Grabiszyńska 141 znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Czasem na inwestycji Apartamenty Służewiec znajdujemy usterki trudne w naprawie. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Czasem na inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajdujemy usterki trudne w naprawie. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Należy poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach