Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Osiedle Żoliborz Artystyczny


Opinie o Osiedle Żoliborz Artystyczny od Dom Development, Warszawa

5.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 1 odbiorów
5.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 1 odbiorów
5.0/5 obsługa klienta
na podstawie 1 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny

TYNKI
średnia 5/5 z 1 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 1 odbiorów
OKNA
średnia 5/5 z 1 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 1 odbiorów

Osiedle Żoliborz Artystyczny – forum

Osiedle Żoliborz Artystyczny powstaje jako kontynuacja osiedla tworzonego od 2013 roku. Klienci doceniając inwestycje, motywują do tworzenia ciekawej przestrzeni miejskiej, która ma na celu połączenie estetyki architektonicznej z zielenią miejską, która jest niezwykle ważna we wszystkich  miejskich realizacjach. W sąsiedztwie osiedla znajdują się główne szlaki komunikacyjne Warszawy, a także centrum handlowe i medyczne. Lokalizacja sprzyja czerpaniu radości z miejskiego, tętniącego życiem otoczenia. 


Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny

Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny dewelopera Dom Development.

Sprawdź Dewelopera to zbiór informacji dotyczących odbiorów, dzięki którym nabywca pozna standardy już zrealizowanych przez wybranego dewelopera inwestycji. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Osiedle Żoliborz Artystyczny nie została jeszcze odebrana przez inżyniera, który pracuje dla Pewnego Lokalu. Gdy nasza firma wykona pierwszy odbiór techniczny nowej inwestycji, zostanie on opublikowany na stronie. Opinia zwrotna związana jest bardzo często z informacją dotyczącą stanu tynków i wylewek, które bywają źle wykonane.

Forum opinii o inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Obsługa klienta jest poprawna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Mieszkania w inwestycji Osiedle Premium są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Mieszkania w inwestycji a są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 jest zgodna z rynkowym standardem. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Mieszkania w inwestycji Piękna 21 są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Mieszkania w inwestycji Dom na Kurkowej są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Usterkowość lokali jest wysoka. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Apartamenty Służewiec znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Usterkowość lokali jest wysoka. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Usterkowość lokali jest wysoka. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach