Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Rezydencja Stanisława Augusta


Opinie o Rezydencja Stanisława Augusta od Dom Development, Warszawa

5.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 1 odbiorów
5.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 1 odbiorów
5.0/5 obsługa klienta
na podstawie 1 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta

TYNKI
średnia 5/5 z 1 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 1 odbiorów
OKNA
średnia 5/5 z 1 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 1 odbiorów

Rezydencja Stanisława Augusta – forum

W stolicy znajduje się inwestycja, która zapewni mieszkańcom klasyczną architekturę o najwyższym standardzie. Rezydencja Stanisława Augusta to luksusowe miejsce dla rodzin z dziećmi. Sąsiedztwo szkół i przedszkoli o wysokich standardach, a także najlepszych warszawskich butików i miejsc unikatowych, sprawia, że ta lokalizacja jest ogromnym atutem. Nieopodal znajdują się wyjątkowe tereny spacerowe, a także starannie zaprojektowana zieleń miejska. Przestrzeń wspólna w swojej koncepcji ma odpowiadać nie tylko dorosłym, ale także dzieciom, by wszystkim żyło się bezpiecznie i wygodnie.


Opinie inżynierów o inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta

Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta dewelopera Dom Development.

Odbiory techniczne mieszkań i ich ocena to wartościowa wiedza, która została zebrana na stronie internetowej Sprawdź Dewelopera, by przekazać informacje dotyczące standardów realizacji inwestycji. Pracujący dla nas fachowcy są w stanie wykonać tysiące odbiorów rocznie, dzięki czemu nasza marka jest liderem na rynku odbiorów technicznych. Inżynierowie pracujący w naszej firmie nie realizowali jeszcze odbioru inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta. Realizacja pierwszego odbioru sprawi, że strona uzupełniona zostanie o ocenę odbioru technicznego. W opinii naszych fachowców można znaleźć informacje dotyczące dostrzeżonych podczas odbioru zawilgoceń.

Forum opinii o inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Mieszkania w inwestycji Osiedle Premium są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Biuro pracuje doskonale. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Biuro pracuje doskonale. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Wille Taneczna jest zgodna z rynkowym standardem. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Jakość oddawanych lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Czasem na inwestycji Osiedle Zielna znajdujemy usterki trudne w naprawie. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Czasem na inwestycji Apartamenty Służewiec znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Należy poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajdujemy usterki trudne w naprawie. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Chociebuska 11 znajdujemy usterki trudne w naprawie. Należy poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach