zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Żoliborz Artystyczny


Opinie o Żoliborz Artystyczny od Dom Development, Warszawa

liczba usterek
na podstawie 20 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 20 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 20 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Żoliborz Artystyczny

TYNKI
średnia 4.8/5 z 20 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.8/5 z 20 odbiorów
OKNA
średnia 4.2/5 z 20 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 20 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Żoliborz Artystyczny

Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2019 r. Dokonaliśmy także audytu technicznego przynależności. W raporcie odbioru odnotowaliśmy średnią liczbę usterek, które tak naprawdę warto usunąć po konsultacji z fachowcem, który doradzi jak to zrobić poprawnie oraz w miarę sprawnie.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2019-12-18
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny Zidentyfikowaliśmy niewielką liczbę usterek, które okazały się nie najłatwiejsze do usunięcia, co może świadczyć o tym, że bez fachowych wskazówek oraz zaplecza finansowego nie uda się ich bezproblemowo naprawić.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2019-12-19
Mieszkanie odbieraliśmy w 2019 roku. Sprawdziliśmy też przynależności. Realizując kolejny odbiór, inżynier odnalazł w inwestycji sporo nieprawidłowości, które mają bardzo poważny charakter, a ich naprawa wymaga sporo czasu i środków.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2019-12-21
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Żoliborz Artystyczny Skontrolowaliśmy stan techniczny przynależności. Odbiór techniczny inwestycji nie przebiegł pomyślnie, ponieważ inżynier wychwycił naprawdę dużą liczbę wad, które w naprawie są bardzo kosztowne i pracochłonne.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-01-16
W inwestycji Żoliborz Artystyczny zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. Lokal był w stanie deweloperskim. przynależności to przynależności tego lokalu, które również skontrolowaliśmy Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Średnia liczba wykrytych przez nas usterek to przeciętna informacja, ale naprawa wad wykrytych przez inżyniera generować będzie prawdopodobnie koszty o umiarkowanej wysokości, więc nie jest tak źle. Podczas odbioru lokalu wykryto lekkie odspojenia tynku. Podczas odbioru technicznego okazało się, że wylewki mogłyby być w lepszym stanie. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-10-17
Mieszkanie w inwestycji Żoliborz Artystyczny odebraliśmy w 2020. Lokal był w stanie deweloperskim. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób i nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności. Średnia liczba usterek, jakie wykryliśmy to jedno, ale ważniejsze, że są one łatwe do usunięcia, ponieważ można zrobić to szybko i nie wiąże się z dodatkowymi wydatkami na fachowca. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-10-17
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Lokal był w stanie deweloperskim. Dokonaliśmy również pomiaru za pomocą termowizji. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Dodatkowo sprawdziliśmy zmiany lokatorskie w mieszkaniu. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Odbiory, które charakteryzują się nielicznymi uwagami są bardzo przyjemne, ale niestety aspekt związany z powagą wad jest tym, co najważniejsze, a w tym przypadku wady okazały się niestety dość problematyczne. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-11-09
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Żoliborz Artystyczny zrobiliśmy w 2020 roku. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Nie mogliśmy się do niczego przyczepić jeśli chodzi o tynk w tym mieszkaniu, ponieważ został nałożony z największą starannością. W trakcie odbioru usterek nie było mało, ale bywają odbiory, podczas których wykryliśmy ich znacznie więcej, ale ważniejsze jest to, że nie są tak proste w naprawie oraz wymagają podpowiedzi fachowca. Deweloperowi zostało zlecone wprowadzenie zmian lokatorskich, które spowodowały, iż lokal odbiegał od standardowego mieszkania w tej inwestycji. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach oraz innych usterek stolarki. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-11-09
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Sprawdziliśmy przynależności takie jak: ogródek, loggia, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Znaleźliśmy niewielką liczbę usterek o średnim poziomie trudności, jeśli chodzi o naprawę to coś, co większość klientów zaakceptowałaby raczej z radością. Wylewki nie zawierały ani jednej wady.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-11-09
Odbiór techniczny mieszkania przeprowadziliśmy listopadzie 2020 r. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. W sprawdzanym przez nas mieszkaniu sprawdziliśmy poziom zawilgocenia przy użyciu kamery termowizyjnej. miejsce parkingowe 2x i komórka to element przynależący do mieszkania, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Dodatkowo sprawdziliśmy zmiany lokatorskie w mieszkaniu. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny przegląd u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-11-10
Mieszkanie w inwestycji Żoliborz Artystyczny odebraliśmy w 2020. Brak ognisk korozji biologicznej. miejsce postojowe w garażu to element przynależący do mieszkania, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Odbiory, które charakteryzują się nielicznymi uwagami są bardzo przyjemne, ale niestety aspekt związany z powagą wad jest tym, co najważniejsze, a w tym przypadku wady okazały się niestety dość problematyczne. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-11-20
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak komórka i miejsca postojowe. Wylewki prezentują się nienagannie. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy oraz konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-11-27
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny komórka i miejsce postojowe to dodatkowy obiekt na jakość konstrukcji którego również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Dokonaliśmy kontroli mieszkania kamerą termowizyjną. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa oraz nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-11-30
Odbiór techniczny mieszkania przeprowadziliśmy grudniu 2020 r. komórka i miejsce parkingowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Sprawdzany przez nas lokal był dość wyjątkowy ze względu na sporą ilość zmian lokatorskich wprowadzonych przez inwestora, co było dużym wyzwaniem przy przeprowadzaniu odbioru. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Brak rys na szybach, ramy okienne bez usterek; jakość stolarki bardzo dobra. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-12-01
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak komórka lokatorska. Sprawdziliśmy mieszkanie kamerą termowizyjną. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Mieszkanie odznaczało się dobrze wyłożonym tynkiem mimo kilku nieistotnych wad. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny przegląd u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-12-02
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Dzięki badaniu przeprowadzonym kamerą termowizyjną mogliśmy określić, czy w mieszkaniu występują jakieś ogniska korozji biologicznej. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze i jego pracy.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-04
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny przynależności to elementy przynależące do mieszkania, których jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Dokonaliśmy kontroli mieszkania kamerą termowizyjną. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń. Wykryliśmy nieliczne usterki, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących mieszkania deweloperskie.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-04
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Żoliborz Artystyczny zrobiliśmy w 2020 roku. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Wśród dodatkowych obiektów przynależnych do lokalu, które sprawdziliśmy były przynależności. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Wykonaliśmy pomiar za pomocą termowizji. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy i konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki. Stan oraz jakość stolarki okiennej bez zarzutu. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-04
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków oraz zawilgoceń. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić. Stan oraz jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Deweloper może być dumny z jakości wylewek.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-10
Odbiór robiliśmy w 2021 roku. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależności, takie jak: przynależności. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Wylewki zawierały w sobie kilka elementów do poprawki. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy.
Adrian Inżynier Pewny Lokal 2021-01-14
Mieszkanie w inwestycji Żoliborz Artystyczny odebraliśmy w 2021. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: W mieszkaniu zostało wykonane wiele zmian lokatorskich. W trakcie odbioru technicznego inwestycji inżynier wskazał sporą ilość nieprawidłowości, z którymi bez większego problemu poradzi sobie przeciętnej klasy fachowiec. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2021-01-29

Forum opinii o inwestycji Żoliborz Artystyczny

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Żoliborz Artystyczny

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Biuro pracuje doskonale. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem na inwestycji Amsterdam znajdujemy usterki trudne w naprawie. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Mieszkania w inwestycji Marina Mokotów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta. Mieszkania w inwestycji Piękna 21 są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Osiedle Głębocka znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Deweloper niechętnie naprawia usterki. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Osiedle Grabiszyńska 141 znajdujemy usterki trudne w naprawie. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach