Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Żoliborz Artystyczny


Opinie o Żoliborz Artystyczny od Dom Development, Warszawa

4.4/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 28 odbiorów
3.8/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 28 odbiorów
4.8/5 obsługa klienta
na podstawie 28 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Żoliborz Artystyczny

TYNKI
średnia 4.7/5 z 28 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.7/5 z 28 odbiorów
OKNA
średnia 3.7/5 z 28 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.8/5 z 28 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Żoliborz Artystyczny

Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2019 r. Dokonaliśmy także audytu technicznego przynależności. W raporcie odbioru odnotowaliśmy średnią liczbę usterek, które tak naprawdę warto usunąć po konsultacji z fachowcem, który doradzi jak to zrobić poprawnie oraz w miarę sprawnie.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2019-12-18
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny Zidentyfikowaliśmy niewielką liczbę usterek, które okazały się nie najłatwiejsze do usunięcia, co może świadczyć o tym, że bez fachowych wskazówek oraz zaplecza finansowego nie uda się ich bezproblemowo naprawić.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2019-12-19
Mieszkanie odbieraliśmy w 2019 roku. Sprawdziliśmy też przynależności. Realizując kolejny odbiór, inżynier odnalazł w inwestycji sporo nieprawidłowości, które mają bardzo poważny charakter, a ich naprawa wymaga sporo czasu i środków.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2019-12-21
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Żoliborz Artystyczny Skontrolowaliśmy stan techniczny przynależności. Odbiór techniczny inwestycji nie przebiegł pomyślnie, ponieważ inżynier wychwycił naprawdę dużą liczbę wad, które w naprawie są bardzo kosztowne i pracochłonne.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-01-16
W inwestycji Żoliborz Artystyczny zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. Lokal był w stanie deweloperskim. przynależności to przynależności tego lokalu, które również skontrolowaliśmy Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Średnia liczba wykrytych przez nas usterek to przeciętna informacja, ale naprawa wad wykrytych przez inżyniera generować będzie prawdopodobnie koszty o umiarkowanej wysokości, więc nie jest tak źle. Podczas odbioru lokalu wykryto lekkie odspojenia tynku. Podczas odbioru technicznego okazało się, że wylewki mogłyby być w lepszym stanie. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-10-17
Mieszkanie w inwestycji Żoliborz Artystyczny odebraliśmy w 2020. Lokal był w stanie deweloperskim. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób i nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności. Średnia liczba usterek, jakie wykryliśmy to jedno, ale ważniejsze, że są one łatwe do usunięcia, ponieważ można zrobić to szybko i nie wiąże się z dodatkowymi wydatkami na fachowca. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-10-17
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Lokal był w stanie deweloperskim. Dokonaliśmy również pomiaru za pomocą termowizji. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Dodatkowo sprawdziliśmy zmiany lokatorskie w mieszkaniu. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Odbiory, które charakteryzują się nielicznymi uwagami są bardzo przyjemne, ale niestety aspekt związany z powagą wad jest tym, co najważniejsze, a w tym przypadku wady okazały się niestety dość problematyczne. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-11-09
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Żoliborz Artystyczny zrobiliśmy w 2020 roku. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Nie mogliśmy się do niczego przyczepić jeśli chodzi o tynk w tym mieszkaniu, ponieważ został nałożony z największą starannością. W trakcie odbioru usterek nie było mało, ale bywają odbiory, podczas których wykryliśmy ich znacznie więcej, ale ważniejsze jest to, że nie są tak proste w naprawie oraz wymagają podpowiedzi fachowca. Deweloperowi zostało zlecone wprowadzenie zmian lokatorskich, które spowodowały, iż lokal odbiegał od standardowego mieszkania w tej inwestycji. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach oraz innych usterek stolarki. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-11-09
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Sprawdziliśmy przynależności takie jak: ogródek, loggia, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Znaleźliśmy niewielką liczbę usterek o średnim poziomie trudności, jeśli chodzi o naprawę to coś, co większość klientów zaakceptowałaby raczej z radością. Wylewki nie zawierały ani jednej wady.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-11-09
Odbiór techniczny mieszkania przeprowadziliśmy listopadzie 2020 r. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. W sprawdzanym przez nas mieszkaniu sprawdziliśmy poziom zawilgocenia przy użyciu kamery termowizyjnej. miejsce parkingowe 2x i komórka to element przynależący do mieszkania, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Dodatkowo sprawdziliśmy zmiany lokatorskie w mieszkaniu. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny przegląd u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-11-10
Mieszkanie w inwestycji Żoliborz Artystyczny odebraliśmy w 2020. Brak ognisk korozji biologicznej. miejsce postojowe w garażu to element przynależący do mieszkania, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Odbiory, które charakteryzują się nielicznymi uwagami są bardzo przyjemne, ale niestety aspekt związany z powagą wad jest tym, co najważniejsze, a w tym przypadku wady okazały się niestety dość problematyczne. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-11-20
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak komórka i miejsca postojowe. Wylewki prezentują się nienagannie. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy oraz konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-11-27
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny komórka i miejsce postojowe to dodatkowy obiekt na jakość konstrukcji którego również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Dokonaliśmy kontroli mieszkania kamerą termowizyjną. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa oraz nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-11-30
Odbiór techniczny mieszkania przeprowadziliśmy grudniu 2020 r. komórka i miejsce parkingowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Sprawdzany przez nas lokal był dość wyjątkowy ze względu na sporą ilość zmian lokatorskich wprowadzonych przez inwestora, co było dużym wyzwaniem przy przeprowadzaniu odbioru. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Brak rys na szybach, ramy okienne bez usterek; jakość stolarki bardzo dobra. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-12-01
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak komórka lokatorska. Sprawdziliśmy mieszkanie kamerą termowizyjną. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Mieszkanie odznaczało się dobrze wyłożonym tynkiem mimo kilku nieistotnych wad. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny przegląd u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-12-02
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Dzięki badaniu przeprowadzonym kamerą termowizyjną mogliśmy określić, czy w mieszkaniu występują jakieś ogniska korozji biologicznej. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze i jego pracy.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-04
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Żoliborz Artystyczny przynależności to elementy przynależące do mieszkania, których jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Dokonaliśmy kontroli mieszkania kamerą termowizyjną. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń. Wykryliśmy nieliczne usterki, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących mieszkania deweloperskie.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-04
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Żoliborz Artystyczny zrobiliśmy w 2020 roku. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Wśród dodatkowych obiektów przynależnych do lokalu, które sprawdziliśmy były przynależności. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Wykonaliśmy pomiar za pomocą termowizji. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy i konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki. Stan oraz jakość stolarki okiennej bez zarzutu. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-04
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków oraz zawilgoceń. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić. Stan oraz jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Deweloper może być dumny z jakości wylewek.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-10
Mieszkanie odbieraliśmy w 2021 roku. Brak ognisk korozji biologicznej. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: Przeciętna liczba usterek podczas naszego odbioru zazwyczaj oznacza, że jest ich więcej niż kilka, ale jeśli są one na poziomie, który nie generuje wysokich kosztów naprawy, można uznać, że jest nieźle. Przy odbiorze wykryliśmy średnio istotne wady tynków (np. odspojenia). Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Deweloper może być dumny z jakości wylewek.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-01-12
Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji Dom Development w styczniu 2021 r. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. Wylewki prezentują się nienagannie. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Nieliczne usterki, które wykryliśmy okazały się należeć do grupy tych, które wymagają wiedzy, by w poprawny sposób je naprawić, ale nie można ich określić jako poważne. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów.
Joanna Inżynier Pewny Lokal 2021-01-13
Odbiór robiliśmy w 2021 roku. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależności, takie jak: przynależności. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Wylewki zawierały w sobie kilka elementów do poprawki. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy.
Adrian Inżynier Pewny Lokal 2021-01-14
Mieszkanie w inwestycji Żoliborz Artystyczny odebraliśmy w 2021. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: W mieszkaniu zostało wykonane wiele zmian lokatorskich. W trakcie odbioru technicznego inwestycji inżynier wskazał sporą ilość nieprawidłowości, z którymi bez większego problemu poradzi sobie przeciętnej klasy fachowiec. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2021-01-29
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Żoliborz Artystyczny zrobiliśmy w 2021 roku. komórka i garaż to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Przy odbiorze wykryto umiarkowane problemy z wylewkami. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Istotne wady stolarki okiennej: dużo rys oraz innych poważnych usterek. Liczba usterek, jakie dostrzegliśmy, okazała się pośrednia, ale warto podkreślić, że wszystkie z nich można określić jako drobne, łatwe do naprawy i niedrogie jeśli chodzi o koszty.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2021-02-12
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2021 roku w inwestycji Zielone Ogrody. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. komórka i miejsce postojowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Jeśli chodzi o liczbę wad, okazało się, że to był naprawdę przyjemny odbiór, bo było ich niewiele, ale ich status okazał się być dość problematyczny, ponieważ wymagać będzie sporych nakładów finansowych. Istotne wady stolarki okiennej: dużo rys oraz innych poważnych usterek. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2021-03-05
W inwestycji Zielone Ogrody zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2021 roku. Zielone Ogrody zmaga się z problemem powstawania zawilgoceń w lokaluch. komórka lokatorska to element przynależący do mieszkania, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Lokal był w stanie deweloperskim. Ilość wad oraz usterek przekracza znacząco normę. Tynki w tym lokalu pozostawiały sporo do życzenia i wymagały kilku poprawek. Jeśli chodzi o wylewki to te zdecydowanie były w gorszym stanie niż u większości deweloperów, u których robiliśmy odbiory do tej pory. Choć usterek w mieszkaniu wykryliśmy niewiele, okazały się one bardzo poważne, konieczne do naprawy przez fachowca, przez co kosztowne w naprawie.
Krzysztof Inżynier Pewny Lokal 2021-03-08
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2021 r. przynależności znajdowały się na liście przynależności lokalu, których inspekcji dokonaliśmy. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Wady w zakresie tynków były średnio znaczące. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Wylewki zostały wykonane z dużą starannością. Usterki, jakie zaobserwowaliśmy są łatwe w naprawie, poradzi sobie z nimi większość przeciętnych fachowców, ale jest ich trochę więcej niż kilka.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2021-03-12
W 2021 roku przeprowadziliśmy przegląd techniczny lokalu. przynależności to przynależności lokalu, których inspekcji również dokonaliśmy. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Mieszkanie zostało oddane w stanie deweloperskim. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. Wykryliśmy nieliczne niedociągnięcia, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących mieszkania deweloperskie. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy.
Joanna Inżynier Pewny Lokal 2021-04-09

Forum opinii o inwestycji Żoliborz Artystyczny

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Żoliborz Artystyczny

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Obsługa klienta jest poprawna. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Mieszkania w inwestycji Osiedle Wilno są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Czasem na inwestycji Metro Zachód znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Mieszkania w inwestycji Dom na Kurkowej są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Jakość oddawanych lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Osiedle Grabiszyńska 141 znajdujemy usterki trudne w naprawie. Należy poprawić obsługę klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Chociebuska 11 znajdujemy usterki trudne w naprawie. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach