Osiedle Panorama Lublin to projekt firmy deweloperskiej TTS Development, który powstaje u zbiegu ulic Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka, nieopodal centrum Lublina. Inwestycja przewiduje mieszkania o metrażu od 39 do 94 m2 wraz z przestronnymi balkonami bądź tarasami. Na dachach budynków znajdą się panele fotowoltaiczne, a w garażu podziemnym stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Co warto zaznaczyć, Osiedle Panorama Lublin to pierwsza inwestycja w Lublinie, która tworzona jest w nowoczesnej technologii wielkogabarytowych elementów betonowych, co znacząco przyspiesza budowę i gwarantuje wysoką jakość wykonania.
stanie deweloperskim. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa i nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Wylewki wykonano zasadniczo poprawnie, chociaż zawierały drobne elementy, które nadawały się do poprawki. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi.
stanie deweloperskim. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak komórka i miejsce parkingowe. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Istotne wady stolarki okiennej: dużo rys oraz innych poważnych usterek. Wykryliśmy nieliczne usterki, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących mieszkania deweloperskie. Podczas odbioru lokalu odkryliśmy lekkie wady tynków.
stanie deweloperskim. miejsce postojowe w garażu to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. Znaczące wady i usterki wylewek. Istotnie gorzej niż średnia rynkowa. Jeśli chodzi o liczbę wad, okazało się, że to był naprawdę przyjemny przegląd, bo było ich niewiele, ale ich status okazał się być dość problematyczny, ponieważ wymagać będzie sporych nakładów finansowych. Wykryte nieprawidłowości i wady w zakresie tynków. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji.
stanie deweloperskim. Przy odbiorze lokalu wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wylewki zawierały w sobie kilka elementów do poprawki. W raporcie odbioru odnotowaliśmy średnią liczbę usterek, które tak naprawdę warto usunąć po konsultacji z fachowcem, który doradzi jak to zrobić poprawnie oraz w miarę sprawnie. Mieszkanie odznaczało się dobrze wyłożonym tynkiem mimo kilku nieistotnych wad.