call 797 014 014

Odbiory mieszkań Białystok, odbiór mieszkania i domu Białystok

Fachowe i niezawodne odbiory mieszkań i domów w Białymstoku. Korzystne ceny odbioru mieszkania.

Szybka rezerwacja

Numer telefonu

Potrzebne uzupełnienie numeru telefonu.

Typ nieruchomości

Dom
Mieszkanie
Inne

#1 w Białymstoku pod względem średniej liczby ocen

facebook logo google logo

Ponad 3000 osób oceniło nas na 5,0!

2022-01-27

pewny lokal pewny lokal

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i odbiór domu od dewelopera w Białymstoku

Obok umowy deweloperskiej i umowy przenoszącej własność odbiór mieszkania jest jednym z najważniejszych etapów procesu nabycia nowego lokalu. W czasie odbioru sprawdzane jest, czy deweloper wybudował nasze przyszłe mieszkanie zgodnie z normami budowlanymi i technicznymi. Należy zweryfikować zgodność z umową deweloperską, standardem wykończenia i rzutem architektonicznym. Sprawdzany jest metraż w każdym pomieszczeniu (od niego zależy ostateczna cena, którą zapłacimy deweloperowi) oraz wszelkie usterki, takie jak popękane tynki, zawilgocenia czy nierówności ścian i sufitów. Często w odbieranym mieszkaniu przeprowadzane jest badanie kamerą termowizyjną oraz sprawdzenie, czy również przynależności (garaż, komórka lokatorska, ogródek czy taras) nie są usterkowe.

Dlaczego warto wybrać odbiór mieszkania w Białymstoku z rzeczoznawcą Pewnego Lokalu?

 • Jesteśmy ogólnopolską firmą

Zasięg, na jakim działa Pewny Lokal, pozwala twierdzić, że jesteśmy jedną z największych firm, które działają na terenie całej Polski. Staramy się realizować odbiory deweloperskie w sposób profesjonalny, przy użyciu najlepszego sprzętu (łaty, poziomice, kątowniki, dalmierze laserowe, szczelinomierze, wilgotnościomierze, pirometry, mierniki napięcia, termodetektory, kamery termowizyjne, lasery krzyżowe), co jest doceniane przez naszych klientów (ok. 500 pozytywnych opinii  w Google).

 • Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Bardzo istotne w naszej pracy jest aktualizowanie wiedzy. Normy techniczne i prawne ulegają modyfikacjom i zmianom dość często, warto śledzić te zmiany, by w trakcie odbioru mieć świadomość, jakie normy są obowiązujące. Jako firma posiadamy m.in. certyfikat Instytutu Techniki Budowlanej. Co więcej, nasza firma kładzie nacisk również na aktualizację wiedzy budowanej poprzez doświadczenie naszych inżynierów. Dbamy o to, by wszelkiego rodzaju triki, którymi posługują się nieuczciwi deweloperzy, dotarły do naszych fachowców. Dzięki temu, każdy z nich jest bardziej czujny w trakcie odbioru.

 • Nasza usługa jest legalna

Dbamy o to, by regularnie płacić wszystkie wymagane przez polskie prawo podatki (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT). Jest to niezwykle ważne, gdy nasz pracownik jest proszony, by składać zeznania w sądzie. Jako legalnie zatrudniony fachowiec nie ma z tym problemu. Wiemy doskonale, że nasza konkurencja nie podchodzi do kwestii zeznań z podobnym entuzjazmem. Prawdopodobnie dlatego, że ich działania oscylują wokół szarej strefy.

 • Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

Nasi fachowcy starają się organizować odbiory szybko. Jest ich wielu, więc to możliwe i realne, ale ważniejsze jest to, że w sytuacjach trudnych, gdy inżynier nie może się stawić w określonym terminie na odbiorze, mamy możliwość zastąpienia go innym fachowcem, co w firmach jednoosobowych jest fizycznie niemożliwe.

 • Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Działania naszej firmy skupiają się na dwóch aspektach. Pierwszym są odbiory z fachowcem, inżynierem – specjalistą od budowlanki, zaś drugi aspekt nie jest taki oczywisty, ale okazuje się być niezwykle potrzebny w sytuacjach trudnych.

To kwestie prawne, a dokładniej związane z prawem nieruchomości. Pewny Lokal to firma, która jako jedyna oferuje wsparcie prawnika. Nasz klient przed odbiorem może skonsultować wszelkie nurtujące go kwestie, z naszym prawnikiem bezpłatnie poprzez infolinię prawną. Dzięki temu wszelkie niejasności wyjaśni bez konieczności dopłat.

Odbiory mieszkań: cennik (nasze ceny w Białymstoku)

Podstawowa cena dotycząca odbioru mieszkania przez inżyniera z naszej firmy uzależniona jest od metrażu. W tabeli poniżej przedstawiono podstawowe ceny, które mogą ulec zmianie w zależności od tego, czy klient potrzebuje usługę dodatkowo płatną (o czym zostaje poinformowany), czy może chce wynegocjować rabat.

Metraż mieszkania
Cena podstawowa (uwzględnia VAT)
mieszkanie do 60 m²
od 149 zł brutto
mieszkanie do 100 m²
od 349 zł brutto
mieszkanie do 200 m²
od 449 zł brutto
inne usługi techniczne
do indywidualnej negocjacji

Lista inwestycji, na których m.in. zrealizowaliśmy odbiór techniczny mieszkania w Białymstoku

 • Inwestycja – Nowa Wygoda, Deweloper: PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Osiedle Plażowa, Deweloper: PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Villa Krańcova II, Deweloper: Sokołowscy Nieruchomości
 • Inwestycja – Zielone Zacisze Etap II, Deweloper: Sokołowscy Nieruchomości
 • Inwestycja – Pod Lasem, Deweloper: Sokołowscy Nieruchomości
 • Inwestycja – Modern House, Deweloper: Sokołowscy Nieruchomości
 • Inwestycja – Nowoczesna Leśna, Deweloper: Sokołowscy Nieruchomości
 • Inwestycja – Wysoki Stoczek, Deweloper: PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Ultra Sonata Etap I, Deweloper: Dutkowski Development Sp. J.
 • Inwestycja – Victoria Apartamenty Etap A, Deweloper: PBU BIRKBUD Andrzej Biruk i Wspólnicy Sp. j.
 • Inwestycja – Victoria Apartamenty Etap B, Deweloper: PBU BIRKBUD Andrzej Biruk i Wspólnicy Sp. j.
 • Inwestycja – Hetmańska, Etap III, Deweloper: PBU BIRKBUD Andrzej Biruk i Wspólnicy Sp. j.
 • Inwestycja – Rezydencja Lipowa 41, Deweloper: Rogowski Development
 • Inwestycja – Apartamenty Kopernik, Deweloper: Rogowski Development
 • Inwestycja – Osiedle Rekreacyjne II, Deweloper: Yuniversal Podlaski
 • Inwestycja – Osiedle Dolina Cisów, Deweloper: Yuniversal Podlaski
 • Inwestycja – Willa Wiatrakowa, Deweloper: IDEAL INVEST
 • Inwestycja – Fabryczna 35, Deweloper: Belweder Podlaski
 • Inwestycja – Bulwary Piasta, Deweloper: Rogowski Development

Forum opinii naszych klientów z odbiorów mieszkań w Białymstoku

Firma Pewny Lokal realizuje odbiory na terenie całej Polski. Opinie zadowolonych klientów to nasz ogromny atut, który potwierdza jakoś realizowanej przez nas pracy. Poniżej kilka cytatów dotyczących odbiorów inwestycji z pomocą naszych inżynierów.

 • Pan Grzegorz docenił możliwość zlecenia profesjonaliście odbioru mieszkania:

Gorąco polecam usługi firmy Pewny Lokal. Odbiór mieszkania od dewelopera przebiegł bezstresowo przy wsparciu profesjonalisty, którego obecność i doświadczenie gwarantowały skuteczne wykazanie najdrobniejszych usterek

 • W opinii Pani Marty usługa odbioru technicznego oceniona jest wysoko: 

Mega!! Jestem bardzo zadowolona. Inżynier był na czas (a nawet trochę wcześniej!), bardzo miły pan. Gdyby nie pomoc Pewnego Lokalu nie miałabym pojęcia o wszystkich 22 poprawkach, które wyszły podczas odbioru lokalu od dewelopera. Warto było zainwestować teraz niż później borykać się z problemami! Polecam każdemu :) Dziękuję Pewny Lokal!!"

 • Pan Tomasz  docenił zaplecze naszych inżynierów:

Odbiór przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Inspektor posiadał niezbędne narzędzia i był w stanie zweryfikować każdy aspekt techniczny nieruchomości.

 • Pani Joanna doceniła fakt, że mogła zlecić usługę i zaufać profesjonaliście:

Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, świetny raport i najważniejsze dla mnie: spokój święty.

Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy, za to, że jakość naszej pracy zostaje doceniona.

Zdjęcia przykładowych usterek odnalezionych podczas odbioru mieszkania od dewelopera w Białymstoku

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek, znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Białymstoku. 

W trakcie kontroli inwestycji deweloperskich warto sprawdzić też użytkowy aspekt rozwiązań dewelopera. Często pośpiech sprawi, że w trakcie montażu można popełnić błąd, który w codziennym użytkowaniu może być problematyczny. Przykładem jest nieprzemyślane zamocowanie na ramie okiennej elementów uniemożliwiających szerokie otwarcie okna.


Zaznaczony róg okna na wysokości zawiasów. Odbiór techniczny w Białymstoku pozwolił wykryć, że okno to nie otwiera się do końca.Brak możliwości otwarcia okna na oścież na inwestycji Kujawska w Białymstoku. Inżynier podczas odbioru technicznego wykazał się czujnością i zauważył tę usterkę, której samemu byłoby trudno usunąć.


W inwestycjach deweloperskich warto też skonfrontować wszystkie elementy, które powinny zostać  zamocowane zgodnie z umową deweloperską i projektem, z tymi, które faktycznie znajdują się na terenie inwestycji. Zdarza się bowiem, że w trakcie odbioru brakuje jakiegoś istotnego elementu, który zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami dewelopera powinien być elementem wyposażenia nieruchomości.


Widoczny balkon i wejście na niego wraz z podłogą. Brakuje jednego przęsła szklanej ścinki, co wypatrzono na odbiorze technicznym w Białymstoku.Brak jednego przęsła szklanej ścianki po lewej stronie balkonu na inwestycji Apartamenty Jagiellońska w Białymstoku. Odbiór techniczny wykazał usterkę, która byłaby wręcz niemożliwa do samodzielnego usunięcia. Trzeba zawsze sprawdzać standard wykończenia!


Bardzo istotne jest sprawdzenie jakości tynków i wylewek. Są to najczęściej problematyczne elementy, więc często zostają uwzględnione w protokole odbioru jako wadliwe - do poprawki. To ważne, by wszystkie takie nieprawidłowości wpisać do protokołu, by poprawili je wykonawcy dewelopera. Dzięki temu nabywca nie będzie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z poprawkami.


Brak części tynku we wnęce okiennej na jednej z inwestycji, na której przeprowadziliśmy odbiór techniczny w Białymstoku.Ubytek tynku we wnęce okiennej po prawej stronie na inwestycji Transportowa w Białymstoku. Trzeba pamiętać, że podczas odbioru technicznego z fachowcem warto wszystko spisywać w protokole tak, żeby deweloper w ciągu 30 dni pozbył się usterek.

Obszary Białegostoku, na których działamy

Odbiory mieszkań wykonujemy w następujących obszarach Białegostoku:

Chętnych do skorzystania z usługi odbioru mieszkania w Białymstoku, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem: 797 014 014.


Była nauczycielka języka polskiego, która postanowiła przebranżowić się, by pracować w branży nieruchomości. Sprzedała swoje mieszkanie w mieście i kupiła niewielki domek na wsi – formalnościami zajęła się nasza firma, od tej pory współpracujemy. Do tego stopnia zainteresowała się nieruchomościami, że od kilku lat pomaga znajomym nadzorować remonty i ekipy wykończeniowe. Umiejętnie korzysta ze sprzętów takich jak łata murarska, kątownik czy dalmierz.

Rozwiń tekst

Historie i opinie naszych klientów

W Białymstoku mamy kilkukrotnie więcej opinii niż największy z konkurentów

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
ikona apostrofu

„Wszystko w jak najlepszym porządku, Pani inspektor wykazała się bardzo fachowym podejściem i dostrzegła nawet najmniejsze usterki. Polecam”

Łukasz Jaworski
ikona apostrofu

„Bardzo profesjonalnie i kompleksowo. Dzięki kamerze termicznej udało się wykryć mostek termiczny w odbieranym mieszkaniu.”

Mariusz Przewoźny
ikona apostrofu

„Bardzo polecam. Pani inspektor znalazła około 30 usterek, z czego 6 było naprawdę poważnych i gdyby nie ich wykrycie - za kilka lat mógłbym ponieść spore koszty wymiany poszczególnych elementów.”

Karol Gaweł
ikona apostrofu

„Konkretnie i na czas! Wszystko idealnie. Sprawdzenie mieszkania trwało 1,5h a Pan inżynier zaangażowany i sympatyczny. Bardzo polecam odbiory z pewny lokal.”

Kamila Chmielewska
ikona apostrofu

„ Bardzo szybko udało się umówić inżyniera. Dzwoniłam w sobotę, a w poniedziałek inżynier był gotowy do pracy. Bardzo dokładnie sprawdzał dom przez 2 godziny. Jestem bardzo zadowolona. ”

Sylwia Czaplińska
ikona apostrofu

„ Gorąco polecam skorzystanie z usług pewnego lokalu przy odbiorze, dokładne sprawdzenie do tego szczegółowa dokumentacja wykrytych usterek naprawdę super jakoś oferowanych usług, dodatkowo bardzo szybki kontakt z klientem. ”

Magdalena Kozłowska
ikona apostrofu

„ Pan inspektor bardzo dokładny i rzetelny. Dostrzegał wszystkie wady lokalu i zgłaszał, nawet te potencjalnie mniej istotne. Zdecydowanie polecam! ”

Kamil Rezmer
Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
oceny google i facebook pewny lokal oceny google i facebook pewny lokal

Ponad 2000 osób oceniło nasze odbiory od dewelopera na 5,0!

Jesteśmy certyfikowani

Zobacz, jakie szkolenia przechodzą nasi inżynierowie i jakie posiadamy certyfikaty.

Odbiory wykonujemy zgodnie z normami Instytutu Techniki Budowlanej
Mamy dostęp do płatnych norm Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
Przeszliśmy szkolenie z termowizji wg Infrared Training Center
Jesteśmy certyfikowani przez organizację InterNACHI

Używamy najlepszego sprzętu

Podczas odbiorów mieszkań i domów posługujemy się atestowanym sprzętem, którego deweloper nie może podważyć.

Kamery termowizyjne
Dalmierze, lasery krzyżowe
Narzędzia pomiarowe
Łaty, kątowniki

Galeria usterek

Przykładowe usterki, które znaleźliśmy podczas oddań domów i mieszkań od dewelopera.

Koszt naprawy: 5 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonane podłoże pod podkładem podłogowym; niska odporność podkładu na ściskanie

Koszt naprawy: 600 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana instalacja elektryczna (brak odpowiedniej grubości tynku); zatynkowana puszka elektryczna

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki

nieszczelność instalacji wodnej (podczas próby szczelności 'na mokro')

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonany punkt styku (ściana nośna-ściana działowa); odspojenie tynku; brak dylatacji

Koszt naprawy: 100 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne narożnika ściany otynkowanej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana okładzina z dachówki ceramicznej na 75% powierzchni połaci dachu (błędne kotwienie, brak liniowości)

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

brak wyprofilowania odpływu na zadaszeniu; zastoiska wody

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechniczne powłoki lakierniczej na grzejniku

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

dachówka betonowa oraz siding (deski elewacyjne) w złym stanie technicznym.

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

trwałe zabrudzenia stolarki okiennej pianą montażową

Koszt naprawy: 7 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność pionu kanalizacyjnego

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

liczne przedmuchy (nieszczelności) na stolarce okiennej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

dom z rynku wtórnego; zawilgocenie od strony połaci dachu

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny; niechlujnie ułożona warstwa izolacji termicznej w połaci dachu

Koszt naprawy: 50 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

zapowietrzony grzejnik drabinkowy

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelności instalacji wodno-kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji wodnej

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna

błędny montaż parapetu zewnętrznego, trudny do zauważenia gołym okiem

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna 200 cm

brak płaszczyzny ściany otynkowanej (niezgodność z normą PN-B 10110:2005) - niezauważalne gołym okiem

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
laser krzyżowy; łata kontrolna 200cm

brak płaszczyzny podkładu podłogowego w skali całego pomieszczenia - niemożliwe do zweryfikowania bez lasera krzyżowego

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; łata kontrolna

błędny montaż rozdzielacza C.O (brak kąta prostego, brak liniowości względem ściany) - niezauważalny gołym okiem

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; narzędzia pomiarowe

brak liniowości oraz powtarzalności wymiarów schodów monolitycznych żelbetowych

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki

mostek termiczny — nieskutecznie zaizolowany wyłaz dachowy. Ślady ognisk korozji biologicznej oraz kondensacji wilgoci.

Koszt naprawy: 2 200 zł
przykładowe usterki

jeden obwód elektryczny na poddaszu nieużytkowym. Brak możliwości podłączenia klimatyzacji lub innych urządzeń o dużej mocy poborowej.

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

sztywna spoina na styku rama okna - parapet. Duże ryzyko nieszczelności.

Koszt naprawy: 1 600 zł
przykładowe usterki

odparzenia okładziny ceramicznej na tarasie i na opasce okalającej budynek. Płytki kwalifikują się do wymiany.

Koszt naprawy: 2 400 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 10 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

korozja pionu kanalizacyjnego, nieszczelność instalacji kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność okna tarasowego, przedmuch zimnego powietrza

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji grzewczej (objawiająca się regularnie zapowietrzającym się grzejnikiem)

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, przemarzanie szpalety okna połaciowego

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, strata ciepła przez ścianę szczytową poddasza nieużytkowego

Koszt naprawy: 4 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

błędnie osadzone okno kolankowe, straty ciepła oraz brak liniowości zabudowy

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność na styku ścianki kolankowej z połacią dachu

Koszt naprawy: 5 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność połaci dachu, przeciek

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

niechlujnie wykonana termoizolacja poddasza

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

wada fabryczna pakietu szybowego (niezgodność z normą PN-EN 1279:2018; podstawa do wymiany oszklenia)

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

nieudolnie wykonana próba korekty zapadniętego narożnika posadzki; błąd wykonawczy

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

brak drożności otworów odwadniających w ramach okiennych (uwaga globalna)

Koszt naprawy: 1000 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne powierzchni parapetu z konglomeratu

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

błędne wykonanie powłoki zabezpieczającej na pochwycie balustrady

Koszt naprawy: 300 zł
przykładowe usterki

ubytki tynkarskie przy punktach elektrycznych (uwaga globalna)

pewny lokal pewny lokal

Poradniki

Zachęcamy do pobrania darmowych poradników przygotowanych przez naszych prawników i inżynierów

Poradnik odbioru technicznego od dewelopera

okładka poradnika

Poradnik poodbiorowy

okładka poradnika

Poradnik o rękojmi nieruchomości

okładka poradnika

Co sprawdzamy w ramach odbioru w Białymstoku?

Gwaranacja wyłapania wszystkich usterek, nie tylko tych widocznych gołym okiem.

tynki

Tynki i wylewki

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

stolarka

Stolarka drzwiowa i okienna

Sprawdzamy okna i drzwi, także pod kątem zgodności ze standardem.

instalacje

Instalacje

Zweryfikujemy instalację elektryczną, kanalizacyjną, ciepłą oraz inne instalacje.

przynależności

Przynależności

Sprawdzimy ich zgodność ze standardem oraz normami budowlanymi (np. wymiary miejsca postojowego).

mertaż

Metraż

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

zawilgocenia

Zawilgocenia i mostki termiczne

Weryfikujemy szczelność okien, pleśń, grzyba za pomocą kamer termowizyjnych.

Jakie dokumenty mogą być przydatne podczas odbioru technicznego w Białymstoku.

Poniższe dokumenty pozwolą nam wykonać kompleksowy odbiór techniczny nieruchomości od dewelopera.

rzut architektoniczny

Rzut architektoniczny

Rzut zwykle stanowi załącznik do prospektu informacyjnego dewelopera. Rzut projektowy jest nam potrzebny podczas odbioru technicznego do zweryfikowania układu mieszkania (np. wnęki, ściany) oraz rozmieszczenia instalacji.

standard wykończenia

Standard wykończenia

Standard to dokument, który określa jak deweloper wykończy mieszkanie (np. czy stan deweloperski obejmuje parapety wewnętrzne, czy nie). Dzięki standardowi jesteśmy w stanie kompleksowo zweryfikować mieszkanie lub dom podczas odbioru.

prospekt informacyjny

Prospekt informacyjny

Niekiedy informacje istotne dla przeprowadzenia odbioru technicznego znajdują się także w prospekcie informacyjnym dewelopera. Rzut projektowy oraz standard wykończenia zazwyczaj stanowią załączniki do prospektu informacyjnego.

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Białymstoku.

Obejrzyj krótkie filmiki, aby dowiedzieć się na czym polega odbiór deweloperski.

Jak to działa?

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Białymstoku.

zamówienie

Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem.

wizyta

Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości w Białymstoku nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

dokumentacja

Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzonym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Odbiory mieszkań także w innych miastach

Działamy na terenie całej Polski. Zobacz, gdzie jeszcze możemy Ci pomóc.

Zobacz, gdzie działamy

Dysponujemy siecią inżynierów w Białymstoku.

Możemy wykonać odbiór techniczny na terenie całego Białegostoku i okolic.

Lipowa 12, Białystok