call 797 014 014

Świadectwo energetyczne Warszawa. Zamów certyfikat energetyczny w Warszawie.

Ceny świadectw od 149 zł. Najniższe ceny na rynku! Zamów świadectwo energetyczne online. Pewny Lokal to firma założona przez Piotra Semeniuka i Krzysztofa Przetacznika, entuzjastów nieruchomości z Warszawy. Jesteśmy liderem wykonywania świadectw energetycznych. Wierzymy, że świadectwo można sporządzić zarówno szybko jak i dobrze. Nasze ceny świadectw zaczynają się od 149 zł.

Wszystko o czym musisz wiedzieć

Piotr Semeniuk wyjaśnia, jak zamówić świadectwo charakterystyki energetycznej w Warszawie

Zobacz jakie są ceny świadectw energetycznych w Warszawie. Obejrzyj film nagrany przez Piotra.

Świadectwo energetyczne Warszawa 149 zł | Piotr Semeniuk

W tym artykule dowiesz się, jak i za ile można uzyskać tanie świadectwo energetyczne w Warszawie.

Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej budynku w Warszawie — tłumaczy Piotr Semeniuk

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku (zwane również certyfikatem efektywności energetycznej) to dokument, który ocenia efektywność energetyczną budynku. Obowiązkowo jest on wymagany przez władze w przypadku sprzedaży lub wynajmu budynku.
- Według nowych przepisów, od maja 2023 r. właściciele mieszkań i domów w Warszawie będą zobowiązani do posiadania świadectwa efektywności energetycznej dla swoich nieruchomości - mówi Piotr Semeniuk, który na bieżąco śledzi wszystkie zmiany w przepisach dotyczących nieruchomości. Za nieposiadanie świadectwa grożą wysokie kary i grzywny nakładane przez nadzór budowlany i policję. Bez świadectwa energetycznego warszawscy notariusze będą też odmawiać podpisywania umów sprzedaży nieruchomości i umów najmu.

Efektywność energetyczna w stolicy — Warszawa stawia na energooszczędne budownictwo 

W dzisiejszych czasach deweloperzy coraz poważniej podchodzą do kwestii energooszczędności budynków, co znajduje odzwierciedlenie w innowacyjnych projektach, takich jak Osiedle ECOBerensona w Warszawie, skonstruowane z drewnianych prefabrykatów, które stanowi przykład nowoczesnej architektury z naciskiem na ekologię. Dziewięć budynków i 267 mieszkań rozlokowanych na terenie Białołęki tworzą kameralne otoczenie o niskiej zabudowie. Zastosowanie technologii szkieletowych oraz naturalne materiały sprawia, że budynki są praktycznie bezemisyjne, co przekłada się na niższe opłaty za energię, ogrzewanie oraz ciepłą wodę. 

Inną innowacyjną inwestycją wartą uwagi jest Osiedle Heimstaden Bokserska, która zdobyła certyfikat BREEAM, który potwierdza nie tylko spełnienie rygorystycznych standardów w obszarze zrównoważonego budownictwa, ale także doskonałą efektywność. Umiejscowione na Służewcu, w południowo-zachodniej części Mokotowa, osiedle stanowi pionierską inwestycję na polskim rynku najmu instytucjonalnego.

Certyfikat charakterystyki energetycznej w Warszawie

Certyfikat charakterystyki energetycznej warszawskich budynków można uzyskać poprzez współpracę z jedną z wielu firm, specjalizujących się w wykonywaniu certyfikatów energetycznych. Pewny Lokal to jedna z takich firm, zatrudniająca audytorów, którzy wykonują świadectwa energetyczne warszawskich nieruchomości. Wystarczy zadzwonić i zamówić usługę. Piotr Semeniuk i Krzysztof Przetacznik tworzą firmę, która już od pierwszego kontaktu z klientem, daje poczucie bezpieczeństwa. Kluczem do sukcesu jest rzetelne podejście do zadań na każdym etapie współpracy z klientem.

Ile kosztuje świadectwo charakterystyki energetycznej w Warszawie? Cena świadectwa

Cena świadectwa energetycznego w Warszawie jest zróżnicowana. Może się też zmienić w zależności od tego, czy certyfikat jest wykonywany dla jednego budynku, czy dla kilku. W przypadku zamówienia przez jeden podmiot wielu świadectw jest taniej. Podsumowując, cena świadectwa energetycznego w Warszawie jest uzależniona od indywidualnych warunków, takich jak wielkość nieruchomości czy wymagane informacje. Piotr Semeniuk podkreśla, że warto zlecić usługę firmie, która istnieje na rynku już dłuższy czas, posiada pochlebne opinie w sieci i z powodzeniem realizuje zlecenia, gdyż daje to gwarancję, że pracują w niej osoby kompetentne. Firma Pewny Lokal jest przykładem doświadczenia i rzetelności, o którą nieustannie dbają jej założyciele.

Świadectwa we wszystkich dzielnicach: m.in. na Mokotowie, na Woli, na Pradze, na Bielanach i na Ursynowie

Nasza firma wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej dla nieruchomości na terenie całej Warszawy. Jesteśmy w stanie dojechać do klienta, który potrzebuje naszej pomocy. Traktujemy każde zlecenie w sposób indywidualny. Dopasowujemy naszą ofertę w sposób, który satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sporządzamy świadectwa m.in. dla Śródmieścia, Żoliborza, Wilanowa, Bemowa, Włoch, Ochoty, Białołęki, Ursusa, Tarchomina, Wawra, Rembertowa oraz Targówka.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania. Chcesz niezobowiązująco zapytać o szczegóły naszego pracownika — zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma wykonuje również odbiory techniczne mieszkań i domów w Warszawie.


Założyciel Pewnego Lokalu. Specjalista prawa nieruchomości. Doktor nauk prawnych (doktorat z prawa ochrony konsumentów). Z zamiłowania inwestor i analityk rynku mieszkaniowego. Wielokrotny gość telewizji (TVP, TVN, Polsat), gdzie wypowiadał się na tematy rynku nieruchomości i ochrony praw nabywców.

Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
Kupno mieszkania a lokatorzy
Średnia 5/5 na podstawie 1470 opinii.

Historie i opinie naszych klientów

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!

„Jestem bardzo zadowolony z usługi przygotowania świadectwa charakterystyki energetycznej oferowanej przez firmę Pewny Lokal. Dzięki ich pomocy nie muszę się obawiać kar za brak świadectwa, a cena jest bardzo rozsądna. Szczególnie cenię sobie to, że wszystkie informacje konieczne do sporządzenia świadectwa podałem firmie sam, a ich formularz był bardzo przejrzysty.

Marek Augustyniak

Wykonał świadectwo w Czerwcu

„Jako inwestor wynajmujący kilkanaście lokali (głównie w Łodzi) chciałam pochwalić Pewny Lokal za ich profesjonalizm, szybkość i niskie stawki przy sporządzaniu świadectwa charakterystyki energetycznej. Wszystko przebiegło bardzo szybko i bezproblemowo, a obsługa klienta była na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, którą otrzymaliśmy i spokojni, że nie będziemy musieli się martwić o kary za brak świadectwa”

Monika Baran

Klientka Pewny Lokal

„Firma Pewny Lokal to naprawdę wyjątkowy skarb! Zrobili dla mnie świadectwo charakterystyki energetycznej zgodnie z moimi oczekiwaniami i w przystępnej cenie. Obsługa klienta była bardzo dobra, a cały proces przygotowania świadectwa trwał wyjątkowo krótko.”

Wojciech Pawlak

Klient Pewny Lokal

„Jako administrator wspólnoty mieszkaniowej szczególnie cenię sobie profesjonalizm i szybkość z jaką Pewny Lokal sporządził świadectwo charakterystyki energetycznej dla naszych lokali. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej usługi.”

Marzena Adamska

Klientka Pewny Lokal

facebook logo google logo

Ponad 2000 osób oceniło naszą firmę na 5,0!

Dlaczego warto wybrać Pewny Lokal

Najniższe ceny na rynku
NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU
- już od 149 zł
Realizacja już w 24h
świadectwo JUŻ W 24H!
Gwarancja realizacji
REALIZACJA GWARANTOWANA LUB ZWROT PIENIĘDZY!
Bez wychodzenia z domu
ZAMÓW BEZ WYCHODZENIA Z DOMU
Zamów świadectwo energetyczne
wzór świadectwa energetycznego

Czy wiesz, że:

  • od maja 2023 r. świadectwo musi mieć każde mieszkanie i każdy dom
  • za brak świadectwa grzywny w wysokości tysięcy złotych nakładać będzie nadzór budowlany i policja
  • świadectwo jest ważne przez 10 lat; świadectwa sprzed 2014 r. są już nieważne
  • bez świadectwa nie da sprzedać ani wynająć nieruchomości (notariusze odmówią sporządzenia aktu)

Profesjonalne świadectwa energetyczne w Warszawie dla mieszkań, domów i budynków.

Nasze certyfikaty energetyczne w Warszawie spełniają wszelkie wymogi urzędowe.

Mamy rządowe uprawnienia do sporządzania wszelkich typów świadectw energetycznych.
Znamy standardy unijne dotyczące sporządzania świadectw energetycznych.
Nasi audytorzy z Warszawy są wpisani do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynków.
Przeszliśmy szkolenie największej na świecie organizacji termowizyjnej z ucieczek ciepła z mieszkań, domów oraz budynków.

Zostaw nam swój numer i oddzwonimy

Oddzwaniamy w klika minut!

Klienci Pewny Lokal mają dostęp do szeregu produktów i usług w preferencyjnych cenach.

wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych

Zostaw nam swój numer i oddzwonimy

Oddzwaniamy w klika minut!