call 797 014 014

Świadectwo energetyczne Łódź. Zamów certyfikat energetyczny w Łodzi.

Ceny świadectw od 149 zł. Najniższe ceny na rynku! Zamów świadectwo energetyczne online. Pewny Lokal to firma założona przez Piotra Semeniuka i Krzysztofa Przetacznika, entuzjastów nieruchomości. Jesteśmy liderem wykonywania świadectw energetycznych. Wierzymy, że świadectwo można sporządzić zarówno szybko jak i dobrze. Nasze ceny świadectw zaczynają się od 149 zł.

Wszystko o czym musisz wiedzieć

Piotr Semeniuk wyjaśnia, jak zamówić świadectwo charakterystyki energetycznej w Łodzi

Zobacz jakie są ceny świadectw energetycznych w Łodzi. Obejrzyj film nagrany przez Piotra.

Świadectwo energetyczne Łódź. Działamy od 2008 r.

W tym artykule dowiesz się, jak i za ile można uzyskać tanie świadectwo energetyczne w Łodzi.

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku w Łodzi — czym jest?

Od kwietnia 2023 roku wszyscy właściciele mieszkań i domów w Łodzi mają obowiązek posiadania świadectwa efektywności energetycznej dla swoich nieruchomości. Świadectwo charakterystyki energetycznej informuje o efektywności energetycznej i o stopniu izolacji budynku. Pozwala też określić, jaki typ systemu izolacji cieplnej jest wymagany, aby móc dalej ogrzewać budynek, bez nadmiernej emisji dwutlenku węgla. Informuje ono również energii potrzebnej do ogrzewania budynku. Świadectwo charakterystyki energetycznej jest bardzo istotnym dokumentem, gdyż, jeżeli nie posiada się go, wynikają z tego bardzo poważne konsekwencje. Takie jak np. odmowa podpisywania przez notariusza umowy sprzedaży nieruchomości lub umowy najmu, nakładanie kar i grzywien przez nadzór budowlany lub policję oraz inne.

Certyfikat charakterystyki energetycznej w Łodzi

W Łodzi działa wiele firm, które są w stanie wystawić świadectwo energetyczne dla nieruchomości, na przykład Pewny Lokal. Wszystko, co trzeba zrobić, to zadzwonić i zamówić usługę. Certyfikaty wystawiane przez takie firmy są powszechnie akceptowane przez nadzór budowlany, ustawodawców i innych związanych z procesem wymienionych wcześniej osób. Audytorzy, których przyjdzie się zatrudnić, którzy wystawią świadectwo, powinni mieć odpowiednie zasoby i wiedzę techniczną do wykonania swojej pracy. Są też zobowiązani do dostarczenia kompleksowej i aktualnej informacji na temat aktualnego stanu technicznego lub charakterystyki energetycznej właściciela oraz struktury budynku.

Efektywność energetyczna Łódź: zielony przemysł i budownictwo mieszkaniowe nowym kierunkiem w mieście 

Dziś powstaje coraz więcej budynków energooszczędnych. Wyraźnym przejawem tego trendu jest rosnąca liczba mieszkań oferowanych przez deweloperów w Łodzi, które są wyposażone w panele fotowoltaiczne. To nie tylko odpowiedź na aktualne zapotrzebowania rynku, ale również strategia umożliwiająca dostosowanie się do nowych przepisów Unii Europejskiej. Już dziś możemy zauważyć osiedla, gdzie panele słoneczne na blokach stają się nowym standardem. Deweloperzy, tacy jak firma Profbud zrzeszona w Polskim Związku Firm Deweloperskich, projektują budynki mieszkalne z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań, takich jak pompy ciepła i właśnie panele fotowoltaiczne. Widzimy je na przykład na budynkach przy ul. Lindleya w Łodzi, które zasilają części wspólne inwestycji. 

Nie tylko budownictwo mieszkalne idzie w kierunku zrównoważonego rozwoju. Trend energooszczędny szybko przenosi się także do branży magazynowej i przemysłowej. Pomimo odrębnych warunków technicznych i parametrów izolacyjności, podejście do efektywności energetycznej pozostaje podobne. Niskoemisyjne magazyny z certyfikatami DGNB, LEED czy BREEAM coraz częściej pojawiają się na terenie Łodzi. Według danych firmy Cushman & Wakefield, aż 76% takich energooszczędnych magazynów posiadało jeden z tych certyfikatów, co stanowiło 16% wszystkich budynków magazynowych w kraju. Na tym przykładzie wyraźnie widać, że podejście do efektywności energetycznej staje się kluczowym elementem planowania i budowy zarówno mieszkań, jak i powierzchni przemysłowych.

Ile kosztuje świadectwo charakterystyki energetycznej w Łodzi: cena świadectwa

Cena świadectwa charakterystyki energetycznej zależy od wielu czynników, takich jak metraż nieruchomości, jej usytuowanie i warunki otoczenia. Cena może się różnić w zależności od tego, czy właściciel nieruchomości dostarcza wszystkie potrzebne do sporządzenia świadectwa informacje i dokumenty. Cena świadectwa może też ulec obniżeniu w przypadku zamówienia ich większej ilości z jednego podmiotu.

Pewny Lokal z przyjemnością pomoże Ci wypełnić obowiązek posiadania świadectwa charakterystyki energetycznej.

Świadectwa we wszystkich dzielnicach: m.in. na Bałutach, na Polesiu i na Górnej

Nasza firma wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej dla nieruchomości na terenie całej Łodzi. Jesteśmy w stanie dojechać do klienta, który potrzebuje naszej pomocy. Traktujemy każde zlecenie w sposób indywidualny. Dopasowujemy naszą ofertę w sposób, który satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sporządzamy świadectwa m.in. dla Śródmieścia i Widzewa w Łodzi.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania. Chcesz niezobowiązująco zapytać o szczegóły naszego pracownika — zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma wykonuje również odbiory techniczne mieszkań i domów w Łodzi.


Pośredniczka nieruchomości wyspecjalizowana w inwestycjach w grunty, w których widzi ogromny potencjał. Niedawno ukończyła podyplomowe studia z zakresu zagospodarowania przestrzennego. Wie, gdzie szukać informacji o działkach zarówno inwestycyjnych, jak i na użytek prywatny. Pośredniczy w sprzedaży mieszkań i domów. W wolnych chwilach uczy się serbskiego.

Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
Kupno mieszkania a lokatorzy
Średnia 5/5 na podstawie 570 opinii.

Historie i opinie naszych klientów

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!

„Jestem bardzo zadowolony z usługi przygotowania świadectwa charakterystyki energetycznej oferowanej przez firmę Pewny Lokal. Dzięki ich pomocy nie muszę się obawiać kar za brak świadectwa, a cena jest bardzo rozsądna. Szczególnie cenię sobie to, że wszystkie informacje konieczne do sporządzenia świadectwa podałem firmie sam, a ich formularz był bardzo przejrzysty.

Marek Augustyniak

Wykonał świadectwo w Czerwcu

„Jako inwestor wynajmujący kilkanaście lokali (głównie w Łodzi) chciałam pochwalić Pewny Lokal za ich profesjonalizm, szybkość i niskie stawki przy sporządzaniu świadectwa charakterystyki energetycznej. Wszystko przebiegło bardzo szybko i bezproblemowo, a obsługa klienta była na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, którą otrzymaliśmy i spokojni, że nie będziemy musieli się martwić o kary za brak świadectwa”

Monika Baran

Klientka Pewny Lokal

„Firma Pewny Lokal to naprawdę wyjątkowy skarb! Zrobili dla mnie świadectwo charakterystyki energetycznej zgodnie z moimi oczekiwaniami i w przystępnej cenie. Obsługa klienta była bardzo dobra, a cały proces przygotowania świadectwa trwał wyjątkowo krótko.”

Wojciech Pawlak

Klient Pewny Lokal

„Jako administrator wspólnoty mieszkaniowej szczególnie cenię sobie profesjonalizm i szybkość z jaką Pewny Lokal sporządził świadectwo charakterystyki energetycznej dla naszych lokali. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej usługi.”

Marzena Adamska

Klientka Pewny Lokal

facebook logo google logo

Ponad 2000 osób oceniło naszą firmę na 5,0!

Dlaczego warto wybrać Pewny Lokal

Najniższe ceny na rynku
NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU
- już od 149 zł
Realizacja już w 24h
świadectwo JUŻ W 24H!
Gwarancja realizacji
REALIZACJA GWARANTOWANA LUB ZWROT PIENIĘDZY!
Bez wychodzenia z domu
ZAMÓW BEZ WYCHODZENIA Z DOMU
Zamów świadectwo energetyczne
wzór świadectwa energetycznego

Czy wiesz, że:

  • od maja 2023 r. świadectwo musi mieć każde mieszkanie i każdy dom
  • za brak świadectwa grzywny w wysokości tysięcy złotych nakładać będzie nadzór budowlany i policja
  • świadectwo jest ważne przez 10 lat; świadectwa sprzed 2014 r. są już nieważne
  • bez świadectwa nie da sprzedać ani wynająć nieruchomości (notariusze odmówią sporządzenia aktu)

Profesjonalne świadectwa energetyczne w Łodzi dla mieszkań, domów i budynków

Nasze certyfikaty energetyczne w Łodzi spełniają wszelkie wymogi urzędowe.

Mamy rządowe uprawnienia do sporządzania wszelkich typów świadectw energetycznych.
Znamy standardy unijne dotyczące sporządzania świadectw energetycznych.
Nasi audytorzy z Łodzisą wpisani do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynków.
Przeszliśmy szkolenie największej na świecie organizacji termowizyjnej z ucieczek ciepła z mieszkań, domów oraz budynków.

Zostaw nam swój numer i oddzwonimy

Oddzwaniamy w klika minut!

Klienci Pewny Lokal mają dostęp do szeregu produktów i usług w preferencyjnych cenach.

wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług
wsparcie techniczne i prawne dostęp do szeregu usług

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych

Zostaw nam swój numer i oddzwonimy

Oddzwaniamy w klika minut!