Zarezerwuj odbiór Najszybciej zarezerwujesz odbiór online - tak jak 81% naszych klientów

Inspekcja domu przed kupnem Wrocław

Kupiłeś dom we Wrocławiu i szukasz doświadczonej osoby, która wykona odbiór techniczny? Przeczytaj w artykule jak możemy Ci pomóc.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w odbiorze technicznym?
Zarezerwuj termin odbioru

Inspekcja domu przed kupnem Wrocław

Wrocław to miasto, które daje ogromne możliwości zawodowe. Bardzo często to właśnie tam młodzi ludzie znajdują pracę, zakładają rodzinę, a co za tym idzie poszukują własnego domu, którego kupno jest zwieńczeniem etapu życiowych poszukiwań.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się fachowym doradztwem w dziedzinie odbiorów technicznych mieszkań i domów.

Zakres prac związanych z inspekcją domu

Tak naprawdę to, co nas wyróżnia to działanie na rzecz klienta. Zatrudniamy inżynierów, którzy są w stanie ocenić stan budynku pod względem technicznym. Możemy zbadać każdą nieruchomość, by tuż przed ostateczną decyzją o kupnie wskazać jej najsłabsze strony. Skupiamy się na wszystkich kwestiach, także na detalach. Nasi fachowcy sprawdzą stan elewacji, jakość tynków, ścian wewnątrz budynku, stan materiałów wykończeniowych podłóg. Inspekcja domu skupia się nawet na takich drobiazgach jak działający dzwonek, na który większość klientów nie zwraca uwagi, jeśli przed wejściem do domu nie musi go użyć.

Odbiór techniczny z kamerą termowizyjną

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi odbioru technicznego kamerą termowizyjną, którą posługujemy się na terenie całego Wrocławia. To niezwykle skuteczny sposób, który pozwala wykryć mostki termiczne. Zwiększają one utratę ciepła w budynku. Miejsca te sprzyjają kondensacji pary wodnej, dzięki czemu sprzyjają występowaniu zawilgoceń. Jest to zjawisko często występujące w domach na rynku wtórnym, w których w momencie sprzedaży nie jest to widoczne gołym okiem. Nasza firma bez problemu wskaże miejsca, które podatne są na straty ciepła i późniejsze zagrzybienie.

Każdy odbiór techniczny wykonany przez naszych inżynierów jest udokumentowany, co daje podstawę do negocjowania ceny lub zrezygnowania z oferty. 

Dom we Wrocławiu to dobry wybór

Rynek wtórny we Wrocławiu to przestrzeń bardzo rozległa, a zatem ofert kupna domów jest naprawdę wiele. Warto skorzystać z inspekcji domu, ponieważ zazwyczaj osoby, które chcą sprzedać nieruchomość z wadami, próbują je ukryć, by uzyskać jak najwyższą cenę. Używane przez nas nowoczesne technologie i wykwalifikowany zespół inżynierów jest w stanie rozprawić się z każdym nieuczciwym sprzedawcą.

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym?


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 3 opinii.

Jak wygląda odbiór mieszkania?

Zobacz film z odbioru mieszkania z ekspertem Pewny Lokal

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Jak sprawdzić mieszkanie?

Czego dowiesz się dzięki raportowi Pewny Lokal?

Kliknij na ikonę pewny lokal czarny domek
żeby dowiedzieć się
więcej o usłudze!

strzałka