Porada prawna lub napisz do nas

Umowa deweloperska Łódź

W 2019 r. już klientów!
Porada prawna
Zobacz ofertę wszystkich usług prawnych: zobacz ofertę

Napisali o nas

Umowa deweloperska prawnik Łódź

Łódź od dawna była miastem wielokulturowym. Znaczną grupę etniczną stanowili Żydzi, jednak w trakcie II Wojny Światowej po wkroczeniu Niemców do Łodzi ci drudzy od razu zaczęli oni niszczyć synagogi oraz tworzyć getta. Na skutek wywozów ludności żydowskiej do obozów zagłady populacja miasta uległa radykalnemu zmniejszeniu. Łódź była także centrum przemysłu włókienniczego, jednak po przemianach ustrojowych większośc firm nie poradziła sobie w gospodarce rynkowej. Mimo to Łódź nadal przyciąga wielu ludzi zwłaszcza młodych ze względu na, to że jest ośrodkiem akademickim. W mieście znajduje się wiele uczelni prywatnych oraz aż sześć państwowych, w tym słynna Łódzka Szkoła  Filmowa. Napływ mieszkańców, wymusza na deweloperach kolejne inwestycje, dlatego jeżeli również nosisz się z zakupem mieszkania Łodzi polecamy skorzystać z raportu Pewny Lokal, który zapewni Ci bezpieczeństwo przy dokonaniu transakcji.

Niewiarygodni deweloperzy Łódź

Deweloperzy zabiegając o klientów, wybierają jak najdogodniejsze lokalizacje dla swoich inwestycji. Największym powodzeniem cieszą się takie dzielnice jak Bałuty, Górne czy Śródmieście. Tak jak we wszystkich miastach w Polsce, również łódzcy deweloperzy narażeni są na bankructwo, co ma również donośne znaczenie dla nabywcy mieszkania od dewelopera. Negatywne skutki bankructwa dewelopera dla kupującego mieszkanie miała rozwiązać ustawa deweloperska, jednak nie gwarantuje ona pełnej ochrony. Dlatego przy wyborze dewelopera należy zachować ostrożność. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalistów, dlatego polecamy Pewny Lokal. Dzięki naszemu innowacyjnemu oprogramowaniu, dogłębnie analizujemy umowę deweloperską, dokumenty związane z mieszkaniem, które zamierzasz kupić, a także sprawdzamy księgi wieczyste nieruchomości oraz inne informacje o deweloperze.

Umowa deweloperska radca prawny Łódź

Jak widać, kupno mieszkania mieszkania od dewelopera nastręcza wielu problemów. Nabywca musi orientować się w sytuacji deweloperów, aby móc dokonać świadomego wyboru komu powierzyć zbudowanie swojego wymarzonego mieszkania. Również umowa deweloperska wymaga od kupującego znacznej wiedzy aby mógł ocenić czy nie zawiera ona niekorzystnych w stosunku do niego zapisów. W praktyce często zdarza się, że deweloperzy stosują w umowach klauzule niedozwolone, które są niezgodne z prawem dlatego nie są wiążące dla nabywcy mieszkania. Chcąc uniknąć problemów, mieć świadomość jakie postanowienia umowy nie obowiązują kupującego oraz aby proces nabycia mieszkania od dewelopera przebiegł gładko, doradzamy zamówić raport od Pewny Lokal.

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym?


Opinie

Mamy pięć razy więcej opinii niż największy z konkurentów!

 

Rewelacyjny kontakt, bardzo miła i fachowa obsługa. Pan który mnie wspierał podczas odbioru lokalu wykazał się pełnym profesjonalizmem i bez żadnego problemu udzielał mi odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

Artur

 

 

Profesjonalizm, punktualność, dokładność, znajomość tematu, życzliwe podejście do klienta. Polecam!

Małgorzata

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

Paweł

 

 

Sumiennie, a co najważniejsze szczegółowo wykonana praca przez Pana Macieja! Polecam!

Grzegorz

 

 

 

Polecam! Pelen profesjonalizm i wspaniale podejscie do klienta!

Krzysztof

 

Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji Pan odpowiedział wyczerpujaco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.

Qla Hula

 

 

Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.

Krzysztof

 

 

 

Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!

Marcin

Jak to działa?

Nasze usługi są banalnie proste

odbiór techniczny lokalu w Łodzi

Sprawdzamy teżstan techniczny

Prawnicy Pewnego Lokalu doradzą Ci, jakie klauzule należy renegocjować w umowie z deweloperem.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Zamówienie

Wystarczy, że podasz numer księgi wieczystej lokalu lub załączysz projekt umowy.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Analiza

Badamy księgi wieczyste i dokumenty od dewelopera przy pomocy naszego nowoczesnego oprogramowania.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Finalny raport

Przesyłamy przejrzysty raport w formacie pdf na e-mail klienta 48h po złożeniu zamówienia.

Zamów usługę

Sprawdzamy teżstan prawny

odbiory mieszkań w Łodzi

Sprawdzamy mieszkania deweloperskie pod kątem ich zgodności z normami budowlanymi i projektem.

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż mieszkania, a nasi pracownicy umawiają odbiór mieszkania przez inżyniera.

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru mieszkania inżynier lub inspektor budowlany m.in. sprawdza jego zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Zarezerwuj termin odbioru
Zobacz, w czym jesteśmy lepsi od konkurentów