Dowiedz się więcej!

Inspekcja domu przed kupnem Poznań

Co zrobić żeby kupić dom na terenie Poznania i okolic w dobrym stanie? Co zawiera kompleksowy raport z przeglądu technicznego domu? Wyjaśniamy w artykule.
Potrzebujesz pomocy prawnika lub inżyniera przy kupnie nieruchomości na rynku wtórnym? Oferujemy kompleksowe audyty mieszkań i domów na rynku wtórnym.
Dowiedz się więcej

Zobacz, jak możemy Ci pomóc na rynku wtórnym.

Obejrzyj film, w którym wyjaśniamy, dlaczego warto zlecić nam audyt mieszkania lub domu na rynku wtórnym.

Inspekcja domu przed kupnem Poznań

Inwestując duże pieniądze najczęściej oczekujemy adekwatnej do nich wartości. Chcąc kupić dom, wierzymy, że oferta rynku wtórnego będzie na tyle atrakcyjna, że jako inwestorzy nie musimy czuć obaw. Niestety, prawdą jest, że rynek wtórny jest niezwykle niebezpieczny dla osób nieznających się na budownictwie.

Inspekcja domu to podstawa

Jesteśmy firmą, która dokonała już niejednego odbioru technicznego. Mamy świadomość ile zasadzek, czeka na zainteresowanych kupnem domu w Poznaniu. Wiemy doskonale na co trzeba zwrócić uwagę podczas standardowych oględzin, ale to grupa pracujących dla nas inżynierów zajmuje się tym, czego o budownictwie nie wie przeciętny człowiek. Dzięki ich pomocy jesteśmy w stanie sporządzić dla naszych klientów raport z przeglądu technicznego domu, w którym znajdą oni wszystkie informacje techniczne, a także sugestie, które pozwolą negocjować cenę.

Specyfika rynku wtórnego

Każdy, kto ceni swój czas powinien skorzystać z oferty naszych inżynierów. Rynek wtórny nie jest bezpieczny dla osób, które nie mają pojęcia w kwestii inspekcji technicznej. Bez pomocy specjalisty możemy zapłacić nie tylko za dom, ale i za wszystkie nieprawidłowości, jakie się w nim znajdują.

Jako specjaliści w branży zaznaczamy wszelkie detale, które mogą posłużyć do negocjacji ostatecznej ceny, albo do rezygnacji z oferty. Nie oceniamy. Pewny Lokal pracuje w oparciu o fakty, często o dokumentację. Jesteśmy profesjonalistami i emocje w naszej pracy pozostawiamy klientom. 

Kupno domu w dobrym stanie?

Korzystając z formularza można umówić się z inżynierem, który po oględzinach w czytelny sposób wskaże wszystkie wady i zalety oferty. Inspekcja fachowca może stać się podstawą do negocjacji ceny, może pomóc podjąć inną decyzję, chociażby zdecydować się na inny dom w Poznaniu. To podpowiedź, której nie warto lekceważyć. 

Rynek wtórny kwitnie, tym bardziej, że wielu inwestorów działa na rynku pierwotnym, więc w Poznaniu domów i mieszkań jest coraz więcej. Warto przeanalizować każdą ofertę, by decyzję kupna podjąć bez pośpiechu. To inwestycja na lata, która ma cieszyć kupujących.

Dlaczego warto wykonać przegląd techniczny mieszkania na rynku wtórnym.

Zobacz rozmowę prawnika oraz inżyniera o sprawdzeniu mieszkania na rynku wtórnym.

Dowiedz się, co należy sprawdzić, jeśli chodzi o stan prawny i techniczny przynależności do mieszkania.

Obejrzyj rozmowę naszych ekspertów.

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić nieruchomość od dewelopera i podpisać z nim umowę?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak odebrać mieszkanie lub dom od dewelopera?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku wtórnym?


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 11 opinii.

Zobacz, jak sprawdzić stan prawny mieszkania na rynku wtórnym.

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu.

Baza wiedzy

Jak sprawdzić mieszkanie?

Czego dowiesz się dzięki raportowi Pewny Lokal?

Kliknij na ikonę pewny lokal czarny domek
żeby dowiedzieć się
więcej o usłudze!

strzałka