Zarezerwuj

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i domu Lublin

Fachowe odbiory mieszkań i domów w Lublinie. Odbiór mieszkania tanio i niezawodnie.
W 2020 r. 9000 klientów!
Już teraz odbiór techniczny z termowizją dostępny jest w Twoim mieście!
Dzięki termowizji możemy sprawdzić m.in. zawilgocenia, szczelność okien oraz występowanie mostków termicznych.

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal pewny lokal

2021-05-18

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania lub odbiór domu od dewelopera z Pewnym Lokalem w Lublinie

Odbiór mieszkania lub domu to niezwykle istotna chwila dla każdego, kto kupuje nieruchomość od dewelopera. Jest momentem, w którym możemy zweryfikować jakość prac budowlanych i zgodność z dokumentacją architektoniczną mieszkania, a następnie zgłosić nasze uwagi do protokołu odbioru. W takiej chwili warto mieć wsparcie profesjonalisty. Inżynierom Pewnego Lokalu zaufało już setki klientów! Jeżeli czeka Cię odbiór mieszkania lub domu w Lublinie, zamów usługę odbioru Pewny Lokal! Jesteśmy ogólnopolską firmą specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów, a także analizie dokumentacji od dewelopera. W trakcie odbioru mieszkania korzystamy z narzędzi, takich jak łaty, kątowniki, poziomice, dalmierze, wilgotnościomierze, pirometry, wilgotnościomierze i wiele innych. Pomagamy konsumentom w całej Polsce, od niedawna również na terenie Lublina i okolicznych miejscowości.

Dlaczego warto wybrać odbiór mieszkania w Lublinie z Pewnym Lokalem?

a) Jesteśmy ogólnopolską firmą

Pewny Lokal działa na terenie całej Polski. Odbieramy mieszkania deweloperskie we wszystkich większych miastach, a nasza praca cieszy się sporym uznaniem, co można dostrzec w Internecie. Pozytywne opinie w Google rosną, dzięki czemu utwierdzają nas w przekonaniu, że robimy dobrą i potrzebną robotę. Jesteśmy w stanie inwestować w drogi i certyfikowany sprzęt do odbiorów, by móc pracować na najwyższym poziomie. Obecnie jesteśmy wyposażeni we wszystko (łaty, poziomice, kątowniki, dalmierze laserowe, szczelinomierze, wilgotnościomierze, pirometry, mierniki napięcia, termodetektory, kamery termowizyjne, lasery krzyżowe), czego potrzebujemy w trakcie pracy w każdych warunkach.

b) Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Zadaniem naszych specjalistów jest nieustanne aktualizowanie wiedzy. Przede wszystkim warto odświeżać „manual”, który musi być poprawiany na bieżąco, by można było z niego korzystać. Ważne, by zawierał zgodne z obowiązującymi wytyczne związane odbiorem technicznym mieszkania. Jeśli w grę wchodzą większe zmiany organizujemy szkolenia dla naszych inspektorów, dzięki czemu są zawsze zaznajomieni z obowiązującą wiedzą i z nowinkami, które wymieniają między sobą, dotyczącymi deweloperskich trików, o których warto wiedzieć.

c) Nasza usługa jest legalna

Stawiamy na legalne opłacanie wszystkich wymaganych przez polskie prawo podatków (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera, jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT). Zależy nam na wiarygodności, która może się przydać w kontakcie z  sądem. Bywa tak, że nasz klient wejdzie z deweloperem w spór, którego finał odbywać się będzie w sądzie. W takiej sytuacji tylko legalnie pracujący inżynier będzie mógł zeznawać.

d) Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

Aktualnie pracuje dla nas wielu inżynierów, którzy rozsiani są po całej Polsce. Dzięki temu bardzo łatwo umówić się z nami na odbiór, wykonujemy go w stosunkowo krótkim czasie. Gdy sytuacja losowa, w jakiej znajdzie się nasz fachowiec, będzie zmuszała do tego, by odwołać zamówiony odbiór, załatwimy zastępstwo innego inżyniera, który zrobi to zgodnie z planem.

e) Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Pewny Lokal to zespół inżynierów i prawników. Pierwsi zajmują się kwestiami związanymi z odbiorem technicznym, zaś drudzy są ich dopełnieniem, ponieważ znają prawo nieruchomości od podszewki. Dzięki naszej ofercie każdy klient, który zamówi u nas odbiór, otrzymuje darmowe wsparcie naszej infolinii prawnej.

Lista inwestycji, na których m.in. wykonaliśmy odbiór techniczny mieszkania w Lublinie

- Inwestycja – Osiedle Marina B4 i B5, Deweloper: Wikana S.A.

- Inwestycja – Diamenty Wrotkowa, Etap II, Deweloper: LUK Sp. z o.o.

- Inwestycja – Osiedle Kosynierów, Deweloper: Galadom S.A.

- Inwestycja – Ogrody Form, Konopnica, Deweloper: Ogrody Form

- Inwestycja – Unia Art. Residence, Deweloper: TBV Sp. z o.o.

- Inwestycja – Słoneczne Ogrody, Deweloper: Mak Dom Sp. z o.o.

- Inwestycja – Osiedle Vieniava, Deweloper: Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

- Inwestycja – Osiedle Ruczaj, Deweloper: Inwestor Development Sp. z o.o. Sp. k.

- Inwestycja – Pana Balcera 6b, Deweloper: TBV Sp. z o.o.

- Inwestycja – Apartamentowiec przy Północnej, Deweloper: LUK Jacek Wysokiński

- Inwestycja – Nowy Felin, Deweloper: Interbud-Lublin S.A.

- Inwestycja – Sky House, Deweloper: Wikana S.A.

- Inwestycja – Nowy Sławin, Deweloper: LTK 1 Company Sp. z o.o.

- Inwestycja – Osiedle Morwowa, Deweloper: Willowa II Sp. z o.o.

- Inwestycja – Osiedle pod Starym Lasem, Deweloper: ZIPIS Jan Pastwa

- Inwestycja – Osiedle Botanik 4, Deweloper: Interbud-Lublin S.A.

Jak wygląda odbiór mieszkania lub domu od dewelopera z Pewny Lokal w Lublinie (z inżynierem oraz inspektorem budowlanym)?

Współpraca z nami zaczyna się od ustalenia dostępności inżyniera albo inspektora budowlanego (dysponujemy szeroką kadrą specjalistów, dlatego zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do klienta) oraz przesłania mu dokumentacji architektonicznej, aby mógł się wstępnie zapoznać z mieszkaniem. W trakcie odbioru inżynier lub inspektor budowlany dokładnie sprawdzi mieszkanie pod kątem ewentualnych usterek oraz zgodność ścian i instalacji z projektem architektonicznym, a także z tzw. standardem wykończenia (czyli dokumentem, w którym deweloper określa, jakie będą elementy techniczne oddawanego mieszkania). Podczas wykonywania odbioru mieszkania w Lublinie nasi fachowcy korzystają z certyfikowanych narzędzi, aby zminimalizować ryzyko błędu. Inżynier Pewnego Lokalu szczególną uwagę poświęci sprawdzeniu metrażu, gdyż od tego zależy cena nieruchomości. Sprawdzi też zawilgocenia, mostki termiczne, kąty, odchylenia od płaszczyzny oraz wszelkie inne usterki, wady i niedokładności. Nasi inżynierowie doświadczenie zdobywali podczas setek odbiorów, a oprócz tego stale są szkoleni m.in. ze znajomości norm budowlanych, rozporządzeń czy Polskich Norm. Świadczymy najbardziej kompleksową usługę na rynku, więc nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Przykładowe usterki odnalezione na deweloperskich inwestycjach

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Lublinie.
Warto zwracać uwagę na każdy detal, który nie wygląda dobrze. Jeśli estetyka została naruszona, najprawdopodobniej jakość wykonania też jest dyskusyjna. Najczęściej potwierdza się ten fakt w trakcie kontroli montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Warto wszystkie nieprawidłowości wpisać do protokołu, daje to możliwość poprawek wad przez ekipę dewelopera.

Zły montaż okien oraz źle położona izolacja balkonów na inwestycji Deszczowa
Problematyczne są też wszelkiego rodzaju wykończenia związane z nierównymi wylewkami. Warto sprawdzić, czy wylewka została zrealizowana prawidłowo, czy nie jest nierówna, czy dochodzi do każdego rogu pomieszczenia, czy nie ma nadlań, które mogą utrudnić późniejsze prace. Wszystkie nieprawidłowości warto zanotować w protokole.

Szczelina między progiem a wycieraczką na inwestycji Diamentowe Wzgórze
Podobnie wyglądają kwestie związane z tynkiem. Może okazać się, że zostanie położony niepoprawnie, zbyt gruba warstwa zakryje miejsca z puszkami elektrycznymi, które zostaną później pominięte. Warto w takich momentach mieć podczas odbioru projekt instalacji, w którym znajdują się informacje dotyczące tego, gdzie powinny znajdować się gniazdka elektryczne. Jest to podpowiedź dla osoby, która odbiera inwestycję.

Brak gniazda elektrycznego dla lodówki na inwestycji Osiedle Europejskie

Pewny Lokal: odbiory mieszkań w Lublinie z inżynierem oraz inspektorem budowlanym

Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z usługi odbioru mieszkania lub domu Pewny Lokal, najłatwiej jest do nas zadzwonić: 797014014. Nasz pracownik zarezerwuje dla Ciebie czas inżyniera oraz inspektora budowlanego i dokładnie wyjaśni, jak wygląda odbiór z naszą firmą. Usługę odbioru mieszkania w Lublinie możesz również zamówić i opłacić online. Nie wahaj się i zamów odbiór mieszkania lub domu już teraz!


pewny lokal pewny lokal

Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
Kupno mieszkania a lokatorzy
Średnia 5/5 na podstawie 15 opinii.

Poradniki

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Jak kupić nieruchomość
od dewelopera?

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Poradnik odbioru
technicznego od dewelopera

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Kary umowne w umowach nieruchomościowych

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Rękojmia
nieruchomości

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Cesja i inne formy flipowania nieruchomości

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Poradnik dla nabywców
na rynku wtórnym

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Badanie
termowizyjne

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Sprawdzenie
prac wykończeniowych

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Umowa deweloperska
- na co zwracać uwagę?

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Audyt działki

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Opinie

Mamy pięć razy więcej opinii niż największy z konkurentów!Zobacz przykładowe opinie z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Poznania i Łodzi!

Rewelacyjny kontakt, bardzo miła i fachowa obsługa. Pan który mnie wspierał podczas odbioru lokalu wykazał się pełnym profesjonalizmem i bez żadnego problemu udzielał mi odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

grade grade grade grade grade Artur

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

grade grade grade grade grade Paweł

Sumiennie, a co najważniejsze szczegółowo wykonana praca przez Pana Macieja! Polecam!

grade grade grade grade grade Grzegorz

Polecam! Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta!

grade grade grade grade grade Krzysztof

Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji. Pan odpowiedział wyczerpująco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.

grade grade grade grade grade Anna

Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.

grade grade grade grade grade Michał

Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!

grade grade grade grade grade Marcin

Jak to działa?

Na rynku pierwotnym sprawdzamy umowę deweloperską i powiązane dokumenty. Na rynku wtórnym analizujemy księgi wieczyste mieszkania i gruntu i powiązane umowy.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Zamówienie

Wystarczy, że prześlesz
projekt dokumentacji
prawnej lub podasz numer
księgi wieczystej.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Analiza

Doświadczony prawnik sprawdza projekty umów i księgi wieczyste oraz weryfikuje stan prawny nieruchomości.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Finalny raport

Przesyłamy przejrzysty raport na e-mail klienta 48h po złożeniu zamówienia.

Zamów analizę prawną

Na rynku pierwotnym wykonujemy odbiór techniczny mieszkania lub domu.
Na wtórnym sporządzamy kompleksowy raport ze stanu lokalu i budynku.

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem..

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzanym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Zarezerwuj odbiór na rynku pierwotnym
Zarezerwuj przegląd na rynku wtórnym

Analizujemy umowy deweloperskie

Zobacz