call 797 014 014

Odbiory mieszkań Lublin, odbiór mieszkania i domu Lublin

Fachowe odbiory mieszkań i domów w Lublinie. Odbiór mieszkania tanio i niezawodnie.

Szybka rezerwacja

Numer telefonu

Potrzebne uzupełnienie numeru telefonu.

Typ nieruchomości

Dom
Mieszkanie
Inne

#1 w Lublinie pod względem średniej liczby ocen

facebook logo google logo

Ponad 3000 osób oceniło nas na 5,0!

2022-01-27

pewny lokal pewny lokal

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania lub odbiór domu od dewelopera z Pewnym Lokalem w Lublinie

Odbiór mieszkania lub domu to niezwykle istotna chwila dla każdego, kto kupuje nieruchomość od dewelopera. Jest momentem, w którym możemy zweryfikować jakość prac budowlanych i zgodność z dokumentacją architektoniczną mieszkania, a następnie zgłosić nasze uwagi do protokołu odbioru. W takiej chwili warto mieć wsparcie profesjonalisty. Inżynierom Pewnego Lokalu zaufało już setki klientów! Jeżeli czeka Cię odbiór mieszkania lub domu w Lublinie, zamów usługę odbioru Pewny Lokal! Jesteśmy ogólnopolską firmą specjalizującą się w odbiorach mieszkań i domów, a także analizie dokumentacji od dewelopera. W trakcie odbioru mieszkania korzystamy z narzędzi, takich jak łaty, kątowniki, poziomice, dalmierze, wilgotnościomierze, pirometry, wilgotnościomierze i wiele innych. Pomagamy konsumentom w całej Polsce, od niedawna również na terenie Lublina i okolicznych miejscowości.

Dlaczego warto wybrać odbiór mieszkania w Lublinie z rzeczoznawcą Pewnego Lokalu?

 • Jesteśmy ogólnopolską firmą

Pewny Lokal działa na terenie całej Polski. Odbieramy mieszkania deweloperskie we wszystkich większych miastach, a nasza praca cieszy się sporym uznaniem, co można dostrzec w Internecie. Pozytywne opinie w Google rosną, dzięki czemu utwierdzają nas w przekonaniu, że robimy dobrą i potrzebną robotę. Jesteśmy w stanie inwestować w drogi i certyfikowany sprzęt do odbiorów, by móc pracować na najwyższym poziomie. Obecnie jesteśmy wyposażeni we wszystko (łaty, poziomice, kątowniki, dalmierze laserowe, szczelinomierze, wilgotnościomierze, pirometry, mierniki napięcia, termodetektory, kamery termowizyjne, lasery krzyżowe), czego potrzebujemy w trakcie pracy w każdych warunkach.

 • Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Zadaniem naszych specjalistów jest nieustanne aktualizowanie wiedzy. Przede wszystkim warto odświeżać „manual”, który musi być poprawiany na bieżąco, by można było z niego korzystać. Ważne, by zawierał zgodne z obowiązującymi wytyczne związane odbiorem technicznym mieszkania. Jeśli w grę wchodzą większe zmiany organizujemy szkolenia dla naszych inspektorów, dzięki czemu są zawsze zaznajomieni z obowiązującą wiedzą i z nowinkami, które wymieniają między sobą, dotyczącymi deweloperskich trików, o których warto wiedzieć.

 • Nasza usługa jest legalna

Stawiamy na legalne opłacanie wszystkich wymaganych przez polskie prawo podatków (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera, jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT). Zależy nam na wiarygodności, która może się przydać w kontakcie z  sądem. Bywa tak, że nasz klient wejdzie z deweloperem w spór, którego finał odbywać się będzie w sądzie. W takiej sytuacji tylko legalnie pracujący inżynier będzie mógł zeznawać.

 • Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

Aktualnie pracuje dla nas wielu inżynierów, którzy rozsiani są po całej Polsce. Dzięki temu bardzo łatwo umówić się z nami na odbiór, wykonujemy go w stosunkowo krótkim czasie. Gdy sytuacja losowa, w jakiej znajdzie się nasz fachowiec, będzie zmuszała do tego, by odwołać zamówiony odbiór, załatwimy zastępstwo innego inżyniera, który zrobi to zgodnie z planem.

 • Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Pewny Lokal to zespół inżynierów i prawników. Pierwsi zajmują się kwestiami związanymi z odbiorem technicznym, zaś drudzy są ich dopełnieniem, ponieważ znają prawo nieruchomości od podszewki. Dzięki naszej ofercie każdy klient, który zamówi u nas odbiór, otrzymuje darmowe wsparcie naszej infolinii prawnej.

Lista inwestycji, na których m.in. wykonaliśmy odbiór techniczny mieszkania w Lublinie

 • Inwestycja – Osiedle Marina B4 i B5, Deweloper: Wikana S.A.
 • Inwestycja – Diamenty Wrotkowa, Etap II, Deweloper: LUK Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Osiedle Kosynierów, Deweloper: Galadom S.A.
 • Inwestycja – Ogrody Form, Konopnica, Deweloper: Ogrody Form
 • Inwestycja – Unia Art. Residence, Deweloper: TBV Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Słoneczne Ogrody, Deweloper: Mak Dom Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Osiedle Vieniava, Deweloper: Chrzanowscy Development Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Osiedle Ruczaj, Deweloper: Inwestor Development Sp. z o.o. Sp. k.
 • Inwestycja – Pana Balcera 6b, Deweloper: TBV Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Apartamentowiec przy Północnej, Deweloper: LUK Jacek Wysokiński
 • Inwestycja – Nowy Felin, Deweloper: Interbud-Lublin S.A.
 • Inwestycja – Sky House, Deweloper: Wikana S.A.
 • Inwestycja – Nowy Sławin, Deweloper: LTK 1 Company Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Osiedle Morwowa, Deweloper: Willowa II Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Osiedle pod Starym Lasem, Deweloper: ZIPIS Jan Pastwa
 • Inwestycja – Osiedle Botanik 4, Deweloper: Interbud-Lublin S.A.

Odbiory mieszkań: cennik (nasze ceny w Lublinie)

Podstawowa cena dotycząca odbioru mieszkania przez inżyniera z naszej firmy uzależniona jest od metrażu. W tabeli poniżej przedstawiono podstawowe ceny, które mogą ulec zmianie w zależności od tego, czy klient potrzebuje usługę dodatkowo płatną (o czym zostaje poinformowany), czy może chce wynegocjować rabat.

Metraż mieszkania
Cena podstawowa (uwzględnia VAT)
mieszkanie do 60 m²
od 149 zł brutto
mieszkanie do 100 m²
od 349 zł brutto
mieszkanie do 200 m²
od 449 zł brutto
inne usługi techniczne
do indywidualnej negocjacji

Zdjęcia przykładowych usterek odnalezionych podczas odbiorów deweloperskich w Lublinie

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Lublinie.

Warto zwracać uwagę na każdy detal, który nie wygląda dobrze. Jeśli estetyka została naruszona, najprawdopodobniej jakość wykonania też jest dyskusyjna. Najczęściej potwierdza się ten fakt w trakcie kontroli montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Warto wszystkie nieprawidłowości wpisać do protokołu, daje to możliwość poprawek wad przez ekipę dewelopera.


Zbliżenie na ramę okienną, która jest widocznie źle zamontowana i zaizolowana, co wypatrzył nasz specjalista podczas odbioru technicznego w Lublinie.Zły montaż okien oraz źle położona izolacja balkonów na inwestycji Deszczowa w Lublinie. Powyższa wada to rażące zaniechanie. Żeby ustrzec się przed takimi niespodziankami, warto wybrać odbiór techniczny z Pewnym Lokalem.


Problematyczne są też wszelkiego rodzaju wykończenia związane z nierównymi wylewkami. Warto sprawdzić, czy wylewka została zrealizowana prawidłowo, czy nie jest nierówna, czy dochodzi do każdego rogu pomieszczenia, czy nie ma nadlań, które mogą utrudnić późniejsze prace.

Wszystkie nieprawidłowości warto zanotować w protokole.


Zbliżenie na próg i posadzkę przy wejściu. Widoczna jest szczelina, która nie powinna się tam znaleźć, co stwierdził nasz fachowiec podczas odbioru technicznego w Lublinie.Szczelina między progiem a wycieraczką na inwestycji Diamentowe Wzgórze w Lublinie. Takie usterki lubią potem krzyżować plany przy układaniu posadzki. Po co narażać się na koszty, skoro można ich uniknąć wybierając odbiór techniczny z Pewnym Lokalem.


Podobnie wyglądają kwestie związane z tynkiem. Może okazać się, że zostanie położony niepoprawnie, zbyt gruba warstwa zakryje miejsca z puszkami elektrycznymi, które zostaną później pominięte. Warto w takich momentach mieć podczas odbioru projekt instalacji, w którym znajdują się informacje dotyczące tego, gdzie powinny znajdować się gniazdka elektryczne. Jest to podpowiedź dla osoby, która odbiera inwestycję.


Zaznaczone miejsce na ścianie, w którym powinna znajdować kontakt dla lodówki, co zaznaczył nasz fachowiec podczas odbioru technicznego w Lubinie.Brak gniazda elektrycznego dla lodówki na inwestycji Osiedle Europejskie w Lublinie. Samodzielne zrobienie gniazda elektrycznego to koszt nawet 100 złotych. Dobrze sporządzony protokół odbioru to gwarancja naprawy i takich usterek.


Forum opinii naszych klientów z odbiorów mieszkań w Lublinie

Pewny Lokal to firma, która realizuje odbiory na terenie całej Polski. Opinie zadowolonych klientów to nasz ogromny atut, który potwierdza jakoś realizowanej przez nas pracy. Poniżej kilka cytatów dotyczących odbiorów inwestycji z pomocą naszych inżynierów.

 • Pani Agnieszka doceniła dokładność inżyniera:

Polecam. Kontaktowałam się z firmą dwa dni przed odbiorem i mimo to udało się zarezerwować inżyniera, który pomógł w odbiorze mieszkania. Wszystko pomierzone, wilgotność ścian sprawdzona. Dobry kontakt z inżynierem p. Michałem - opowiadał co sprawdza, dopytywał osobę, która reprezentowała dewelopera o szczegóły, zauważył usterki.”

 • W opinii Pana Michała usługa odbioru technicznego oceniona jest wysoko: 

Odbiór mieszkania przebiegł bez problemu, sprawnie i profesjonalnie. Sam nie znalazłbym wskazanych usterek. Mogę polecić!"

 • Pani Anna doceniła punktualność:

Profesjonalnie! Inspektor przybył bez zwłoki, a 10 minut przed przyjazdem zadzwonił i powiedział, że jedzie! Super. Konsultanci byli ze mną w kontakcie przez cały okres oczekiwania i a na koniec przysłali pełny raport z pracy! polecam!

 • Kolejna zadowolona Pani Anna doceniła fakt, że fachowiec posiadał wiedzę i fachowy sprzęt:

Z całego serca polecam firmę Pewny Lokal do odbioru mieszkania. Podczas odbioru Pan rzetelnie zbadał każdy kąt, wskazał niezgodności które należało poprawić. Bez jego pomocy nie zwrócilibyśmy uwagi na wiele ważnych kwestii. Firma zaopatrzona w liczny sprzęt jak i w olbrzymią wiedzę. Pełen profesjonalizm :)

Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy, za to, że jakość naszej pracy zostaje doceniona.

Obszary Lublina, na których działamy

Odbiory mieszkań wykonujemy w następujących obszarach Lublina:

Chętnych do skorzystania z usługi odbioru mieszkania w Lublinie, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem: 797 014 014.


Po skończonej szkole średniej pracował w branży budowlanej w Polsce i za granicą. Obecnie studiuje budownictwo. Zna się na normach budowlanych, bo hobbystycznie robi dla znajomych odbiory mieszkań (współpracuje też z Pewnym Lokalem). W naszej firmie specjalizuje się w treściach o odbiorach technicznych mieszkań. Z łatwością analizuje usterki, jakie można znaleźć w mieszkaniach deweloperskich. Wady w inwestycjach z rynku wtórnego też nie są dla niego problemem, potrafi je wskazać i wyjaśnić jak można je naprawić. Pasjonat podróżowania i podziwiania architektury i świata.

Rozwiń tekst

Historie i opinie naszych klientów

W Lublinie mamy kilkukrotnie więcej opinii niż największy z konkurentów

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
ikona apostrofu

„Odbiór mieszkania w Lublinie przeprowadzony w sposób wzorowy. Pan na miejscu sprawdzał wszystko ponad 2h. Serdecznie polecam”

Konrad Dobrzynski
ikona apostrofu

„Odbiór mieszkania w Lublinie. Jestem super zadowolona! 50 m mieszkanie zostało sprawdzone od góry do dołu, zajęło to 1,5h, ale wszystko co do centymetra pomierzone, policzone, każda ryska na szybie znaleziona. Pan bardzo skrupulatny, skupiony na swojej pracy, informował jak coś było źle, poza tym skupił się na wykonaniu swojej pracy. Serdecznie polecam :)”

Ania Choina
ikona apostrofu

„Pan inżynier był bardzo pomocny i dokładny, odpowiedziała też na dodatkowe pytania które gdzieś pojawiały się w trakcie odbioru mieszkania, przy każdej usterce tłumaczył co jest nie tak, i jakie są normy dla niej”

Remigiusz Bednarczyk
ikona apostrofu

„Zdecydowanie polecam! Bardzo dobry kontakt z firmą. Pani inżynier, która przeprowadziła odbiór techniczny była skrupulatna, zaangażowana i chętnie wspierała radami.”

Andrzej Grycaj
ikona apostrofu

„ Firma godna polecenia. Pan inżynier bardzo miły z fachową wiedzą oraz nowoczesnym sprzętem pomocnym przy oględzinach mieszkania. Dokładnie wszystko sprawdził. Polecam. ”

Dawid Madajczyk
ikona apostrofu

„ Polecam, jeśli odbiór to tylko z Pewny Lokal. Fachowa pomoc, wielka wiedza inżyniera, cenne uwagi i pełen profesjonalizm. ”

Ewa Roman
ikona apostrofu

„ Wszystko ok, świetny kontakt i dostępność. To już drugi raz kiedy odbieram mieszkanie, ale pierwszy raz z Pewny Lokal. Mogę polecić z czystym sercem! ”

Michał Pietraszek
Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
oceny google i facebook pewny lokal oceny google i facebook pewny lokal

Ponad 2000 osób oceniło nasze odbiory od dewelopera na 5,0!

Jesteśmy certyfikowani

Zobacz, jakie szkolenia przechodzą nasi inżynierowie i jakie posiadamy certyfikaty.

Odbiory wykonujemy zgodnie z normami Instytutu Techniki Budowlanej
Mamy dostęp do płatnych norm Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
Przeszliśmy szkolenie z termowizji wg Infrared Training Center
Jesteśmy certyfikowani przez organizację InterNACHI

Używamy najlepszego sprzętu

Podczas odbiorów mieszkań i domów posługujemy się atestowanym sprzętem, którego deweloper nie może podważyć.

Kamery termowizyjne
Dalmierze, lasery krzyżowe
Narzędzia pomiarowe
Łaty, kątowniki

Galeria usterek

Przykładowe usterki, które znaleźliśmy podczas oddań domów i mieszkań od dewelopera.

Koszt naprawy: 5 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonane podłoże pod podkładem podłogowym; niska odporność podkładu na ściskanie

Koszt naprawy: 600 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana instalacja elektryczna (brak odpowiedniej grubości tynku); zatynkowana puszka elektryczna

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki

nieszczelność instalacji wodnej (podczas próby szczelności 'na mokro')

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonany punkt styku (ściana nośna-ściana działowa); odspojenie tynku; brak dylatacji

Koszt naprawy: 100 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne narożnika ściany otynkowanej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana okładzina z dachówki ceramicznej na 75% powierzchni połaci dachu (błędne kotwienie, brak liniowości)

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

brak wyprofilowania odpływu na zadaszeniu; zastoiska wody

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechniczne powłoki lakierniczej na grzejniku

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

dachówka betonowa oraz siding (deski elewacyjne) w złym stanie technicznym.

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

trwałe zabrudzenia stolarki okiennej pianą montażową

Koszt naprawy: 7 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność pionu kanalizacyjnego

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

liczne przedmuchy (nieszczelności) na stolarce okiennej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

dom z rynku wtórnego; zawilgocenie od strony połaci dachu

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny; niechlujnie ułożona warstwa izolacji termicznej w połaci dachu

Koszt naprawy: 50 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

zapowietrzony grzejnik drabinkowy

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelności instalacji wodno-kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji wodnej

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna

błędny montaż parapetu zewnętrznego, trudny do zauważenia gołym okiem

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna 200 cm

brak płaszczyzny ściany otynkowanej (niezgodność z normą PN-B 10110:2005) - niezauważalne gołym okiem

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
laser krzyżowy; łata kontrolna 200cm

brak płaszczyzny podkładu podłogowego w skali całego pomieszczenia - niemożliwe do zweryfikowania bez lasera krzyżowego

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; łata kontrolna

błędny montaż rozdzielacza C.O (brak kąta prostego, brak liniowości względem ściany) - niezauważalny gołym okiem

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; narzędzia pomiarowe

brak liniowości oraz powtarzalności wymiarów schodów monolitycznych żelbetowych

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki

mostek termiczny — nieskutecznie zaizolowany wyłaz dachowy. Ślady ognisk korozji biologicznej oraz kondensacji wilgoci.

Koszt naprawy: 2 200 zł
przykładowe usterki

jeden obwód elektryczny na poddaszu nieużytkowym. Brak możliwości podłączenia klimatyzacji lub innych urządzeń o dużej mocy poborowej.

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

sztywna spoina na styku rama okna - parapet. Duże ryzyko nieszczelności.

Koszt naprawy: 1 600 zł
przykładowe usterki

odparzenia okładziny ceramicznej na tarasie i na opasce okalającej budynek. Płytki kwalifikują się do wymiany.

Koszt naprawy: 2 400 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 10 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

korozja pionu kanalizacyjnego, nieszczelność instalacji kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność okna tarasowego, przedmuch zimnego powietrza

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji grzewczej (objawiająca się regularnie zapowietrzającym się grzejnikiem)

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, przemarzanie szpalety okna połaciowego

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, strata ciepła przez ścianę szczytową poddasza nieużytkowego

Koszt naprawy: 4 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

błędnie osadzone okno kolankowe, straty ciepła oraz brak liniowości zabudowy

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność na styku ścianki kolankowej z połacią dachu

Koszt naprawy: 5 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność połaci dachu, przeciek

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

niechlujnie wykonana termoizolacja poddasza

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

wada fabryczna pakietu szybowego (niezgodność z normą PN-EN 1279:2018; podstawa do wymiany oszklenia)

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

nieudolnie wykonana próba korekty zapadniętego narożnika posadzki; błąd wykonawczy

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

brak drożności otworów odwadniających w ramach okiennych (uwaga globalna)

Koszt naprawy: 1000 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne powierzchni parapetu z konglomeratu

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

błędne wykonanie powłoki zabezpieczającej na pochwycie balustrady

Koszt naprawy: 300 zł
przykładowe usterki

ubytki tynkarskie przy punktach elektrycznych (uwaga globalna)

pewny lokal pewny lokal

Poradniki

Zachęcamy do pobrania darmowych poradników przygotowanych przez naszych prawników i inżynierów

Poradnik odbioru technicznego od dewelopera

okładka poradnika

Poradnik poodbiorowy

okładka poradnika

Poradnik o rękojmi nieruchomości

okładka poradnika

Co sprawdzamy w ramach odbioru w Lublinie?

Gwaranacja wyłapania wszystkich usterek, nie tylko tych widocznych gołym okiem.

tynki

Tynki i wylewki

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

stolarka

Stolarka drzwiowa i okienna

Sprawdzamy okna i drzwi, także pod kątem zgodności ze standardem.

instalacje

Instalacje

Zweryfikujemy instalację elektryczną, kanalizacyjną, ciepłą oraz inne instalacje.

przynależności

Przynależności

Sprawdzimy ich zgodność ze standardem oraz normami budowlanymi (np. wymiary miejsca postojowego).

mertaż

Metraż

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

zawilgocenia

Zawilgocenia i mostki termiczne

Weryfikujemy szczelność okien, pleśń, grzyba za pomocą kamer termowizyjnych.

Jakie dokumenty mogą być przydatne podczas odbioru technicznego w Lublinie.

Poniższe dokumenty pozwolą nam wykonać kompleksowy odbiór techniczny nieruchomości od dewelopera.

rzut architektoniczny

Rzut architektoniczny

Rzut zwykle stanowi załącznik do prospektu informacyjnego dewelopera. Rzut projektowy jest nam potrzebny podczas odbioru technicznego do zweryfikowania układu mieszkania (np. wnęki, ściany) oraz rozmieszczenia instalacji.

standard wykończenia

Standard wykończenia

Standard to dokument, który określa jak deweloper wykończy mieszkanie (np. czy stan deweloperski obejmuje parapety wewnętrzne, czy nie). Dzięki standardowi jesteśmy w stanie kompleksowo zweryfikować mieszkanie lub dom podczas odbioru.

prospekt informacyjny

Prospekt informacyjny

Niekiedy informacje istotne dla przeprowadzenia odbioru technicznego znajdują się także w prospekcie informacyjnym dewelopera. Rzut projektowy oraz standard wykończenia zazwyczaj stanowią załączniki do prospektu informacyjnego.

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Lublinie

Obejrzyj krótkie filmiki, aby dowiedzieć się na czym polega odbiór deweloperski.

Jak to działa?

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Lublinie

zamówienie

Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem.

wizyta

Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości w Lublinie nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

dokumentacja

Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzonym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Odbiory mieszkań także w innych miastach

Działamy na terenie całej Polski. Zobacz, gdzie jeszcze możemy Ci pomóc.

Zobacz, gdzie działamy

Dysponujemy siecią inżynierów w Lublinie.

Możemy wykonać odbiór techniczny na terenie całego Lublina i okolic.

ul. Krakowskie Przedmieście 39, Lublin