Zarezerwuj

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i domu Bydgoszcz

Fachowe odbiory mieszkań i domów w Bydgoszczy. Odbiór mieszkania tanio i niezawodnie.
W 2020 r. 9000 klientów!
Już teraz odbiór techniczny z termowizją dostępny jest w Twoim mieście!
Dzięki termowizji możemy sprawdzić m.in. zawilgocenia, szczelność okien oraz występowanie mostków termicznych.

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal pewny lokal

2021-05-26

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania lub odbiór domu od dewelopera z Pewnym Lokalem w Bydgoszczy

Pewny Lokal jest ogólnopolską firmą świadczącą usługi odbioru technicznego nieruchomości mieszkalnych, teraz również w Bydgoszczy i okolicach (w tym w Toruniu). Jeżeli czeka Cię odbiór mieszkania lub domu od dewelopera w Bydgoszczy, skorzystaj z pomocy inżyniera naszej firmy. Dysponujemy kadrą doświadczonych inżynierów, dlatego zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do terminu odbioru. Nie ryzykuj i zamów usługę odbioru mieszkania lub domu z Pewny Lokal. Najlepiej w tym celu skorzystać z naszej infolinii (797 014 014) - pracownik Pewnego Lokalu odpowie na wszystkie pytania dotyczące usługi odbioru mieszkania (m.in. co sprawdzamy i jak wygląda proces odbioru).

Powody dla których sugerujemy zlecić nam wykonanie odbioru w Bydgoszczy?

a) Jesteśmy ogólnopolską firmą

Pewny Lokal to największa firma, która zajmuje się odbiorami mieszkań deweloperskich. Działamy na terenie całej Polski. Przyjmujemy zlecenia również zza granicy. Staramy się kompleksowo podchodzić do naszych klientów. Wykazujemy się profesjonalizmem, który został dostrzeżony przez naszych zleceniodawców, co wpływa na pozytywne opinie (ok. 500 pozytywnych opinii na Google), a także motywuje nas do pracy z najlepszym dostępnym sprzętem, by nie obniżać wysoko postawionej przez nas poprzeczki. Inwestujemy w certyfikowany sprzęt do odbiorów (łaty, poziomice, kątowniki, dalmierze laserowe, szczelinomierze, wilgotnościomierze, pirometry, mierniki napięcia, termodetektory, kamery termowizyjne, lasery krzyżowe).

b) Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Jesteśmy świadomi tego, że chcąc profesjonalnie podchodzić do tematu odbiorów, musimy śledzić aktualizacje norm prawnych i technicznych. Nie możemy wzorować się na „manualach” i „checklistach”, które powstały na początku naszej działalności. Wiemy, że zmiany wpisane są w każdy zawód i konieczne jest śledzenie tych działań. Ważna jest też wymiana doświadczeń między naszymi inżynierami. Dzięki tego rodzaju szkoleniom wszyscy nasi inżynierowie wiedzą, jak działa branża deweloperska współcześnie i na co warto się przygotować podczas odbioru. Jako firma posiadamy m.in. certyfikat Instytutu Techniki Budowlanej.

c) Nasza usługa jest legalna

Ważnym aspektem naszej firmy jest to, że działamy w pełni legalnie. Płacimy wszystkie wymagane przez polskie prawo podatki (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera, jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT). Zależy nam na tym, by działać na korzyść naszego klienta. Dzięki temu, że działamy legalnie – zapewniamy pomoc nawet w trakcie ewentualnego składania zeznań na korzyść klienta, gdy wejdzie w spór z deweloperem. Takie działanie nie jest powszechne, ale może być niezbędne, gdy deweloper okaże się nieuczciwy.

d) Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

Praca w zespole sprawia, że jesteśmy bardziej dyspozycyjni niż firma jednoosobowa. Dzięki temu, iż pracują dla nas inżynierowie z całej Polski, możemy dbać o terminowość. Jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb naszego klienta. Działamy sprawnie (możemy zorganizować odbiór nawet w 24 godziny). Co więcej, w razie sytuacji kryzysowej, gdy umówiony odbiór nie może się odbyć ze względu na to, że inżynier nie może dojechać na miejsce,  jesteśmy w stanie zorganizować odbiór przez innego fachowca. Dbamy o to, by terminowość była zachowana pomimo sytuacji, na które nie zawsze mamy wpływ.

e) Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Wiemy, jak ważne jest połączenie wiedzy dotyczącej odbiorów z wiedzą dotyczącą prawa nieruchomości. Nasza firma działa właśnie dzięki zespoleniu tych dwóch dziedzin. Dzięki temu żaden deweloper nie jest dla nas straszny. Jesteśmy w stanie skontrolować wszystko tak, by w razie problemów skontaktować się z infolinią prawną, która oferuje wsparcie naszym klientom. Chcemy dać poczucie bezpieczeństwa, którego nie da budowlaniec, nawet najlepszy fachowiec, bez znajomości prawa.

Lista inwestycji, na których m.in. odbieraliśmy mieszkania od dewelopera w Bydgoszczy

- Inwestycja – For You, Deweloper: EBUD Dom

- Inwestycja – Rezydencja No.13, Deweloper: EBUD Dom

- Inwestycja – Osiedle Impresja, Deweloper: Red Co.

- Inwestycja – Osiedle Widoki, Niemcz, Deweloper: Home Peak

- Inwestycja – Nowoczesny Fordon, Deweloper: Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp.K.

- Inwestycja –City Park, Deweloper: IQ Development

- Inwestycja – Ostoja Dąbrowa, Deweloper: Invest Haus Bud Sp. z o.o.

- Inwestycja – Jaskółcza 30, Deweloper: OGBUD Sp. z o.o

- Inwestycja – Awiator, Deweloper: AWZ Deweloper

- Inwestycja – Melody, Deweloper: Folwark Deweloper Sp. z o.o.

- Inwestycja – Osiedle Paryskie, Deweloper: Budlex Sp. z o.o.

- Inwestycja – Sens, Deweloper: Budlex Sp. z o.o.

- Inwestycja – Dream Park, Osielsko, Deweloper: DreamHouse Invest Sp. z o.o. Sp. K.

- Inwestycja – Toruńska 28A, Deweloper: Optal Developer

- Inwestycja – Toruńska 111, Deweloper: Optal Developer

Jak wyglądają odbiory mieszkań lub domu z inżynierami oraz inspektorami budowlanymi Pewny Lokal w Bydgoszczy?

Odbiór mieszkania lub domu to istotna chwila dla każdego, kto kupuje nieruchomość od dewelopera. Odbiór jest momentem, w którym możemy zweryfikować jakość prac budowlanych i zgodność z dokumentacją architektoniczną mieszkania, a następnie zgłosić nasze uwagi do protokołu odbioru. Inżynier lub inspektor budowlany z Pewnego Lokalu pomoże odnaleźć wszelkie usterki oraz sprawdzi zgodność mieszkania lub domu z dokumentacją architektoniczną. Wykorzystując profesjonalny sprzęt (m.in. dalmierz marki BOSCH, pirometry i wilgotnościomierze firmy Trotec) sprawdzona zostanie powierzchnia nieruchomości (od rzeczywistego metrażu zależy cena mieszkania lub domu), a także jakiekolwiek zawilgocenia czy tzw. mostki termiczne. Inżynierowie oraz inspektorzy budowlani naszej firmy wymieniają się doświadczeniami z wykonanych odbiorów w poszczególnych inwestycjach dla jak najwyższego standardu świadczonych usług. Dużą uwagę przywiązujemy również do merytorycznego przygotowania naszych fachowców, dlatego regularnie organizowane są szkolenia m.in. z norm budowlanych, rozporządzeń czy Polskich Norm. Świadczymy najbardziej kompleksowe usługi na rynku, dlatego nie zwlekaj i już teraz zamów odbiór mieszkania lub domu z Pewny Lokal!

Przykładowe usterki znalezione podczas odbioru technicznego mieszkania w Bydgoszczy

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Bydgoszczy.
Najczęściej inżynierowie odnajdują wady związane z jakością i sposobem położenia tynku i wylewki.  Bywa, że tynk lub wylewka są wilgotne, często okazuje się, że są nierówne, wylewka klawiszuje, nie posiada dylatacji, a tynk pęka, czy jest położony niepoprawnie w okolicy otworów okiennych.

Garb tynku nad oknem na inwestycji Activ Park
W trakcie odbioru warto mieć świadomość, gdzie powinny znajdować się elementy instalacji. Zdarza się bowiem, że w ferworze prac związanych z tynkowaniem czy wylewaniem posadzki, jakiś kluczowy element instalacji zostanie zasłonięty warstwą tynku lub wylewki.

Zalany betonem odpływ kanalizacji na inwestycji Osiedle Kasztanowe
Istotne jest, by podczas odbioru sprawdzić każdy zakamarek. Dostrzeżone wady należy wpisać do protokołu, by ekipa dewelopera miała możliwość naprawienia błędów, które zostały przez nich wykonane. To ważne, by finalnie otrzymać mieszkanie, które będzie pozbawione poważnych wad i usterek generujących zbędne wydatki.

Ubytek tynku przy posadzce na inwestycji Park Nad Kanałem

Kontakt z Pewny Lokal  - odbiór mieszkania w Bydgoszczy (cena, cennik)

Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z usługi odbioru mieszkania lub domu z Pewnym Lokalem w Bydgoszczy lub okolicach, najłatwiej jest do nas zadzwonić: 797014014. Nasz pracownik zarezerwuje dla Ciebie czas inżyniera oraz inspektora budowlanego i dokładnie wyjaśni, jak wygląda odbiór z naszą firmą. Usługę możesz również zamówić i opłacić online. Nie wahaj się i zamów odbiór mieszkania lub domu już teraz!


pewny lokal pewny lokal

Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
Kupno mieszkania a lokatorzy
Średnia 5/5 na podstawie 9 opinii.

Poradniki

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Jak kupić nieruchomość
od dewelopera?

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Poradnik odbioru
technicznego od dewelopera

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Kary umowne w umowach nieruchomościowych

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Rękojmia
nieruchomości

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Cesja i inne formy flipowania nieruchomości

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Poradnik dla nabywców
na rynku wtórnym

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Badanie
termowizyjne

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Sprawdzenie
prac wykończeniowych

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Umowa deweloperska
- na co zwracać uwagę?

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Audyt działki

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Opinie

Mamy pięć razy więcej opinii niż największy z konkurentów!Zobacz przykładowe opinie z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Poznania i Łodzi!

Rewelacyjny kontakt, bardzo miła i fachowa obsługa. Pan który mnie wspierał podczas odbioru lokalu wykazał się pełnym profesjonalizmem i bez żadnego problemu udzielał mi odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

grade grade grade grade grade Artur

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

grade grade grade grade grade Paweł

Sumiennie, a co najważniejsze szczegółowo wykonana praca przez Pana Macieja! Polecam!

grade grade grade grade grade Grzegorz

Polecam! Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta!

grade grade grade grade grade Krzysztof

Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji. Pan odpowiedział wyczerpująco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.

grade grade grade grade grade Anna

Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.

grade grade grade grade grade Michał

Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!

grade grade grade grade grade Marcin

Jak to działa?

Na rynku pierwotnym sprawdzamy umowę deweloperską i powiązane dokumenty. Na rynku wtórnym analizujemy księgi wieczyste mieszkania i gruntu i powiązane umowy.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Zamówienie

Wystarczy, że prześlesz
projekt dokumentacji
prawnej lub podasz numer
księgi wieczystej.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Analiza

Doświadczony prawnik sprawdza projekty umów i księgi wieczyste oraz weryfikuje stan prawny nieruchomości.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Finalny raport

Przesyłamy przejrzysty raport na e-mail klienta 48h po złożeniu zamówienia.

Zamów analizę prawną

Na rynku pierwotnym wykonujemy odbiór techniczny mieszkania lub domu.
Na wtórnym sporządzamy kompleksowy raport ze stanu lokalu i budynku.

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem..

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzanym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Zarezerwuj odbiór na rynku pierwotnym
Zarezerwuj przegląd na rynku wtórnym

Analizujemy umowy deweloperskie

Zobacz