call 797 014 014

Odbiory mieszkań Rzeszów, odbiór mieszkania i domu Rzeszów

Fachowe odbiory mieszkań i domów w Rzeszów. Zaufaj największej firmie w Polsce. Odbiór mieszkania z inspektorem.

Szybka rezerwacja

Numer telefonu

Potrzebne uzupełnienie numeru telefonu.

Typ nieruchomości

Dom
Mieszkanie
Inne

#1 w Rzeszowie pod względem średniej liczby ocen

facebook logo google logo

Ponad 3000 osób oceniło nas na 5,0!

2022-01-27

pewny lokal pewny lokal

Odbiory mieszkań lub odbiory domów od dewelopera z fachowcami (inżynierami oraz inspektorami budowlanymi) Pewny Lokal w Rzeszowie

Kupno mieszkania lub domu od dewelopera zawsze poprzedzone jest odbiorem technicznym. Odbiór to moment, w którym deweloper zakończył prace budowlane i mamy okazję zweryfikować ich finalny efekt. Na ten ważny moment warto udać się z profesjonalistą będącym inżynierem albo inspektorem budowlanym. Najlepiej zamówić usługę odbioru mieszkania lub domu z Pewny Lokal. Jesteśmy firmą świadczącą usługi prawno-techniczne w wielu polskich miastach, w tym w Rzeszowie i okolicach. Jeżeli Ciebie też czeka odbiór w Rzeszowie, zamów usługę Pewny Lokal już teraz! Żeby zamówić naszą usługę odbioru mieszkania, najlepiej skorzystać z infolinii (797014014) - nasz pracownik odpowie na wszelkie pytania związane z odbiorem technicznym.

Dlaczego warto wybrać odbiór mieszkania w Rzeszowie z rzeczoznawcą Pewnego Lokalu?

 • Jesteśmy ogólnopolską firmą

Działania Pewnego Lokalu mają charakter ogólnopolski. Organizujemy odbiory w każdym miejscu, w którym pojawi się klient potrzebujący naszej pomocy. Co więcej, działamy z bardzo dobrym skutkiem, co widać po liczbie pozostawionych komentarzy (ok. 500 pozytywnych opinii w Google). To statystyka, która jest ponad pięć razy większa niż ta dotycząca naszych największych konkurentów. Przychylne opinie motywują nas do inwestowania w drogi i certyfikowany sprzęt do odbiorów (łaty, poziomice, kątowniki, dalmierze laserowe, szczelinomierze, wilgotnościomierze, pirometry, mierniki napięcia, termodetektory, kamery termowizyjne, lasery krzyżowe). Wiemy, że posiadanie profesjonalnego sprzętu pozwala na rzeczową ocenę jakości pracy wykonanej na budowie.

 • Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Zależy nam na tym, by wiedza, jaką posługują się nasi inżynierowie, była aktualna. Nasza firma skupia się na wszystkich nowinkach związanych z normami technicznymi i prawnymi. Nasi inżynierowie oraz inspektorzy budowlani są nieustannie szkoleni. Dbamy też o to, by przekazywali sobie informacje związane z odbiorami. Doświadczenie bywa niezwykle ważnym aspektem pracy naszych fachowców. Zdarza się bowiem, że rynek deweloperski stosuje podobne sztuczki, o których warto wiedzieć wcześniej, by nie dać się nabrać w trakcie odbioru. Posiadamy różne certyfikaty, m.in. certyfikat Instytutu Techniki Budowlanej.

 • Nasza usługa jest legalna

Chcemy dać naszym klientom poczucie kompetencji, które polega na tym, że w razie konieczności będziemy mogli złożyć zeznania w sądzie. Jest to sytuacja skrajna, ale może wydarzyć się tak, że deweloper i klient wejdą w spór, którego rozstrzygnięcie będzie miało miejsce w sądzie. Tylko legalnie działający inżynier będzie mógł złożyć fachowe zeznania, by pomóc klientowi. W Pewnym Lokalu płacimy wszystkie podatki (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera, jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT).

 • Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

W związku z tym, iż nasi fachowcy rozsiani są po całej Polsce, oferujemy odbiory w przystępnych terminach. Nasz inżynier dojedzie w każde miejsce, nawet dzień po ustaleniu szczegółów odbioru. Co więcej, zdarza się tak, że gdy odbiór nie może zostać zrealizowany z powodów niezależnych od inżyniera, możemy zastąpić go innym fachowcem, tak by odbiór został wykonany w terminie.

 • Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Pewny Lokal buduje swoją markę nie tylko na profesjonalnych odbiorach, ale również na poradach z zakresu prawa nieruchomości. Pracują dla nas najlepsi prawnicy, którzy dają wsparcie klientom na infolinii prawnej. Dzięki takiemu zabezpieczeniu każda niejasność może zostać bardzo szybko wyjaśniona.

Lista inwestycji, na których m.in. odbieraliśmy mieszkania od dewelopera w Rzeszowie

 • Inwestycja – Dzielnica Parkowa Etap III, Deweloper: NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Dworskie Ogrody, Deweloper: BS Deweloper Sp. z o.o.
 • Inwestycja –  Nowoczesne Pobitno, Deweloper: HORTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Zielony Zakątek, Deweloper: SGL Deweloper
 • Inwestycja – Osiedle Staroniwa, Deweloper: KM Invest Sp. z o.o. Sp. k.
 • Inwestycja – Słoneczne Tarasy, Deweloper: Hegra Deweloper Jarosław Szczypek
 • Inwestycja – Senatorska 118, Deweloper: BS Deweloper Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Marcinowe Wzgórze, Deweloper: Besta Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Miła 29 D, Deweloper:  BOZ Development Sp. z o.o. Sp. k.
 • Inwestycja – Osiedle Zawiszy ul. Architektów, Deweloper: Develop Res
 • Inwestycja – Bulwary Park, Deweloper: APK Deweloper
 • Inwestycja – Osiedle Karoliny, Deweloper: APK Developer Sp. z o.o. Sp. k.
 • Inwestycja – Witolda Park, Deweloper: APK Developer Sp. z o.o. Sp. k.
 • Inwestycja – Urocza 10, Deweloper: NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.
 • Inwestycja – Zielone Tarasy, Deweloper: Wikana S.A.

Odbiory mieszkań: cennik (nasze ceny w Rzeszowie)

Podstawowa cena dotycząca odbioru mieszkania przez inżyniera z naszej firmy uzależniona jest od metrażu. W tabeli poniżej przedstawiono podstawowe ceny, które mogą ulec zmianie w zależności od tego, czy klient potrzebuje usługę dodatkowo płatną (o czym zostaje poinformowany), czy może chce wynegocjować rabat.

Metraż mieszkania
Cena podstawowa (uwzględnia VAT)
mieszkanie do 60 m²
od 149 zł brutto
mieszkanie do 100 m²
od 349 zł brutto
mieszkanie do 200 m²
od 449 zł brutto
inne usługi techniczne
do indywidualnej negocjacji

Zdjęcia przykładowych usterek odnalezionych podczas odbioru mieszkania od dewelopera w Rzeszowie

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Rzeszowie.

Odbierając inwestycję, warto pamiętać też o tym, by sprawdzić ją też na zewnątrz. Zdarza się, że środek wygląda bardzo dobrze, ale kwestie balkonów, tarasów, zostały wykonane średnio. Częstymi usterka są zarysowania, które są bardzo widoczne na ciemnych parapetach zewnętrznych.


Zbliżenie na parapet zewnętrzny, gdzie widoczne są zarysowania. Odbiór techniczny w Rzeszowie to sposób na wykrycie i takich, mało widocznych uchybień.Zarysowany parapet zewnętrzny na inwestycji Tarasy nad Zalewem w Rzeszowie. Odbiór techniczny z fachowcem pozwoli Ci naprawić kosztem dewelopera takie usterki.


Warto mieć też na uwadze jakość elewacji. Ważne, by detale zostały wykonane z należytą starannością, ponieważ to one są w stanie zachwycić klienta. Wszelkiego rodzaju uszkodzenia świadczą o tym, że inwestycja została wykonana szybko, niedokładnie lub przez niekompetentnych wykonawców. Najczęściej, jeśli widać wady, znajdują się one na całej elewacji, co wpływa na stan i standard budynku.


Zbliżenie na uszkodzoną elewację przy szpalecie drzwiowej, co wypatrzył nasz inżynier na odbiorze technicznym w Rzeszowie.Uszkodzona elewacja przy szpalecie na inwestycji Wikana Square w Rzeszowie. Nieestetyczne uchybienia też powinny zostać usunięte przez dewelopera.


Problematyczną usterką jest zawilgocenie tynku, które może generować powstawanie grzybów, a w trakcie odbioru bardzo trudno jednoznacznie określić jej pochodzenie. Bywa, że zawilgocenia spowodowane są tym, że tynk został położony stosunkowo niedawno, co jest najlepszą informacją dla inwestora. Zawilgocenia mogą też wskazywać na nieszczelność instalacji, co już jest mniej pozytywną informacją. Warto jednak tę usterkę wpisać do protokołu, by deweloper miał ją na uwadze, gdy będzie naprawiał wszystkie znalezione w trakcie odbioru wady.


Zbliżenie na tynki, na których widać wyraźne zawilgocenia, co dostrzegł nasz inżynier podczas odbioru technicznego w Rzeszowie.Zawilgocenia tynków przy posadzce i przy suficie na inwestycji Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Grzyb na ścianie to duże zagrożenie dla zdrowia. Koniecznie złóż reklamację w razie wystąpienia zawilgoceń na odbiorze technicznym.


Forum opinii naszych klientów z odbiorów mieszkań w Rzeszowie

Pewny Lokal to firma, która realizuje odbiory na terenie całej Polski. Opinie zadowolonych klientów to nasz ogromny atut, który potwierdza jakoś realizowanej przez nas pracy. Poniżej kilka cytatów dotyczących odbiorów inwestycji z pomocą naszych inżynierów.

 • Pan Daniel docenił dokładność inżyniera:

Pani, która zajmowała się odbiorem naszego mieszkania sprawnie i bardzo precyzyjnie sprawdziła wszystkie techniczne niuanse, wychwyciła najmniejsze niedoskonałości. Ponadto przy okazji spotkania przekazała mnóstwo cennych informacji co do dalszego postępowania. Szczerze polecam.

 • W opinii Pani Małgorzaty ważna była rzetelność inżyniera: 

Bardzo profesjonalnie. Pani inżynier zauważyła niedociągnięcia, których ja nie byłabym w stanie sama dostrzec. Dodatkowo firma uznawana wśród deweloperów, więc nie było problemów z uznaniem reklamacji. POLECAM.

 • Pan Piotr docenił punktualność i fachowy sprzęt:

Świetny serwis! Inżynier był na czas, z odpowiednim sprzętem i bogatym doświadczeniem w budownictwie , normach budowlanych. Wiedział, gdzie szukać błędów i kilka znalazł, ale docenił też jakość wykonania lokalu przez dewelopera. Polecam firmę!

 • Pani Anna doceniła fakt, że fachowiec posiadał wiedzę:

Z całego serca polecam firmę Pewny Lokal do odbioru mieszkania. Podczas odbioru Pan rzetelnie zbadał każdy kąt, wskazał niezgodności które należało poprawić. Bez jego pomocy nie zwrócilibyśmy uwagi na wiele ważnych kwestii. Firma zaopatrzona w liczny sprzęt jak i w olbrzymią wiedzę. Pełen profesjonalizm :)

Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy, za to, że jakość naszej pracy zostaje doceniona.

Obszary Rzeszowa, na których działamy

Odbiory mieszkań wykonujemy w następujących obszarach Rzeszowa:

Chętnych do skorzystania z usługi odbioru mieszkania w Rzeszowie, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem: 797 014 014.


Założyciel Pewnego Lokalu. Konsultant biznesowy z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista i analityk rynku nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem rynku mieszkań. W ciągu blisko 8 lat pracy w Pewnym Lokalu poznał od podszewki większość problemów, z jakimi borykają się nabywcy nieruchomości, zarówno mieszkań, jak i domów.

Rozwiń tekst

Historie i opinie naszych klientów

W Rzeszowie mamy kilkukrotnie więcej opinii niż największy z konkurentów

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
ikona apostrofu

„Wszystko poszło szybko i gładko, komunikacja z pewny lokal świetna, a Pan, który pomagał nam w odbiorze mieszkania był bardzo profesjonalny i sympatyczny:)”

Aleksandra Przybył
ikona apostrofu

„Pełen profesjonalizm ale też i poczucie humoru oraz rady ze strony inżyniera który pomagał w odbiorze kluczy:) Jestem też zadowolona z obsługi i kontaktu z firmą. Polecam! ;)”

Paulina Ożga
ikona apostrofu

„Bardzo polecam inżynierów firmy Pewny Lokal pełen profesjonalizm i wsparcie przy pierwszym odbiorze mieszkania. Wiedza, cierpliwość i wyjaśnienie wszystkich procedur związanych z odbiorem nieoceniona!…”

Karolina Leśko
ikona apostrofu

„Świetny kontakt od początku, aż do końca. Inżynier przygotowany, sprawdza wszystko specjalistycznym sprzętem. Wykrył rzeczy, na które nie zwróciłem uwagi, a które były ważne. Wszystkie z nich zostały uznane przez dewelopera. Jestem bardzo zadowolony”

Rafał Bujnik
ikona apostrofu

„ Naprawdę profesjonalne podejście. Sama procedura trwała 1,5-2 h i była przeprowadzona naprawdę skrupulatnie. Przedstawiciel dewelopera stwierdził że odbiór był rzetelny. Usługi godne polecenia ”

Marcin Staszewski
ikona apostrofu

„ Pani inżynier była przed czasem, odbiór poszedł sprawnie, skrupulatnie, wszelkie wątpliwości były drążone. Przy okazji odbiorów pani inżynier wspierała wiedzą i wyjaśniała zastosowane rozwiązania budowlane. ”

Andrzej Rząsa
ikona apostrofu

„ Korzystaliśmy z usług tej firmy przy odbiorze domu. Pan inżynier, z którego pomocy korzystaliśmy, był bardzo uprzejmy i profesjonalny, przyjechał jeszcze przed czasem, bardzo dokładnie sprawdził nieruchomość, szczegółowo odpowiadał na zadane pytania, przekazał kilka bardzo cennych uwag oraz sporządził dla nas raport zdjęciowy z uchybieniami do poprawy. Z pewnością przy kolejnej okazji skorzystamy ponownie z usług ”

Marta Brewczyńska-Pastucha
Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
oceny google i facebook pewny lokal oceny google i facebook pewny lokal

Ponad 2000 osób oceniło nasze odbiory od dewelopera na 5,0!

Jesteśmy certyfikowani

Zobacz, jakie szkolenia przechodzą nasi inżynierowie i jakie posiadamy certyfikaty.

Odbiory wykonujemy zgodnie z normami Instytutu Techniki Budowlanej
Mamy dostęp do płatnych norm Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
Przeszliśmy szkolenie z termowizji wg Infrared Training Center
Jesteśmy certyfikowani przez organizację InterNACHI

Używamy najlepszego sprzętu

Podczas odbiorów mieszkań i domów posługujemy się atestowanym sprzętem, którego deweloper nie może podważyć.

Kamery termowizyjne
Dalmierze, lasery krzyżowe
Narzędzia pomiarowe
Łaty, kątowniki

Galeria usterek

Przykładowe usterki, które znaleźliśmy podczas oddań domów i mieszkań od dewelopera.

Koszt naprawy: 5 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonane podłoże pod podkładem podłogowym; niska odporność podkładu na ściskanie

Koszt naprawy: 600 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana instalacja elektryczna (brak odpowiedniej grubości tynku); zatynkowana puszka elektryczna

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki

nieszczelność instalacji wodnej (podczas próby szczelności 'na mokro')

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonany punkt styku (ściana nośna-ściana działowa); odspojenie tynku; brak dylatacji

Koszt naprawy: 100 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne narożnika ściany otynkowanej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana okładzina z dachówki ceramicznej na 75% powierzchni połaci dachu (błędne kotwienie, brak liniowości)

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

brak wyprofilowania odpływu na zadaszeniu; zastoiska wody

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechniczne powłoki lakierniczej na grzejniku

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

dachówka betonowa oraz siding (deski elewacyjne) w złym stanie technicznym.

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

trwałe zabrudzenia stolarki okiennej pianą montażową

Koszt naprawy: 7 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność pionu kanalizacyjnego

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

liczne przedmuchy (nieszczelności) na stolarce okiennej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

dom z rynku wtórnego; zawilgocenie od strony połaci dachu

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny; niechlujnie ułożona warstwa izolacji termicznej w połaci dachu

Koszt naprawy: 50 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

zapowietrzony grzejnik drabinkowy

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelności instalacji wodno-kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji wodnej

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna

błędny montaż parapetu zewnętrznego, trudny do zauważenia gołym okiem

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna 200 cm

brak płaszczyzny ściany otynkowanej (niezgodność z normą PN-B 10110:2005) - niezauważalne gołym okiem

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
laser krzyżowy; łata kontrolna 200cm

brak płaszczyzny podkładu podłogowego w skali całego pomieszczenia - niemożliwe do zweryfikowania bez lasera krzyżowego

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; łata kontrolna

błędny montaż rozdzielacza C.O (brak kąta prostego, brak liniowości względem ściany) - niezauważalny gołym okiem

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; narzędzia pomiarowe

brak liniowości oraz powtarzalności wymiarów schodów monolitycznych żelbetowych

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki

mostek termiczny — nieskutecznie zaizolowany wyłaz dachowy. Ślady ognisk korozji biologicznej oraz kondensacji wilgoci.

Koszt naprawy: 2 200 zł
przykładowe usterki

jeden obwód elektryczny na poddaszu nieużytkowym. Brak możliwości podłączenia klimatyzacji lub innych urządzeń o dużej mocy poborowej.

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

sztywna spoina na styku rama okna - parapet. Duże ryzyko nieszczelności.

Koszt naprawy: 1 600 zł
przykładowe usterki

odparzenia okładziny ceramicznej na tarasie i na opasce okalającej budynek. Płytki kwalifikują się do wymiany.

Koszt naprawy: 2 400 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 10 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

korozja pionu kanalizacyjnego, nieszczelność instalacji kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność okna tarasowego, przedmuch zimnego powietrza

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji grzewczej (objawiająca się regularnie zapowietrzającym się grzejnikiem)

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, przemarzanie szpalety okna połaciowego

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, strata ciepła przez ścianę szczytową poddasza nieużytkowego

Koszt naprawy: 4 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

błędnie osadzone okno kolankowe, straty ciepła oraz brak liniowości zabudowy

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność na styku ścianki kolankowej z połacią dachu

Koszt naprawy: 5 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność połaci dachu, przeciek

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

niechlujnie wykonana termoizolacja poddasza

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

wada fabryczna pakietu szybowego (niezgodność z normą PN-EN 1279:2018; podstawa do wymiany oszklenia)

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

nieudolnie wykonana próba korekty zapadniętego narożnika posadzki; błąd wykonawczy

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

brak drożności otworów odwadniających w ramach okiennych (uwaga globalna)

Koszt naprawy: 1000 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne powierzchni parapetu z konglomeratu

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

błędne wykonanie powłoki zabezpieczającej na pochwycie balustrady

Koszt naprawy: 300 zł
przykładowe usterki

ubytki tynkarskie przy punktach elektrycznych (uwaga globalna)

pewny lokal pewny lokal

Poradniki

Zachęcamy do pobrania darmowych poradników przygotowanych przez naszych prawników i inżynierów

Poradnik odbioru technicznego od dewelopera

okładka poradnika

Poradnik poodbiorowy

okładka poradnika

Poradnik o rękojmi nieruchomości

okładka poradnika

Co sprawdzamy w ramach odbioru w Rzeszowie?

Gwaranacja wyłapania wszystkich usterek, nie tylko tych widocznych gołym okiem.

tynki

Tynki i wylewki

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

stolarka

Stolarka drzwiowa i okienna

Sprawdzamy okna i drzwi, także pod kątem zgodności ze standardem.

instalacje

Instalacje

Zweryfikujemy instalację elektryczną, kanalizacyjną, ciepłą oraz inne instalacje.

przynależności

Przynależności

Sprawdzimy ich zgodność ze standardem oraz normami budowlanymi (np. wymiary miejsca postojowego).

mertaż

Metraż

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

zawilgocenia

Zawilgocenia i mostki termiczne

Weryfikujemy szczelność okien, pleśń, grzyba za pomocą kamer termowizyjnych.

Jakie dokumenty mogą być przydatne podczas odbioru technicznego w Rzeszowie.

Poniższe dokumenty pozwolą nam wykonać kompleksowy odbiór techniczny nieruchomości od dewelopera.

rzut architektoniczny

Rzut architektoniczny

Rzut zwykle stanowi załącznik do prospektu informacyjnego dewelopera. Rzut projektowy jest nam potrzebny podczas odbioru technicznego do zweryfikowania układu mieszkania (np. wnęki, ściany) oraz rozmieszczenia instalacji.

standard wykończenia

Standard wykończenia

Standard to dokument, który określa jak deweloper wykończy mieszkanie (np. czy stan deweloperski obejmuje parapety wewnętrzne, czy nie). Dzięki standardowi jesteśmy w stanie kompleksowo zweryfikować mieszkanie lub dom podczas odbioru.

prospekt informacyjny

Prospekt informacyjny

Niekiedy informacje istotne dla przeprowadzenia odbioru technicznego znajdują się także w prospekcie informacyjnym dewelopera. Rzut projektowy oraz standard wykończenia zazwyczaj stanowią załączniki do prospektu informacyjnego.

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Rzeszowie

Obejrzyj krótkie filmiki, aby dowiedzieć się na czym polega odbiór deweloperski.

Jak to działa?

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Rzeszowie

zamówienie

Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem.

wizyta

Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości w Rzeszowie nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

dokumentacja

Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzonym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Odbiory mieszkań także w innych miastach

Działamy na terenie całej Polski. Zobacz, gdzie jeszcze możemy Ci pomóc.

Zobacz, gdzie działamy

Dysponujemy siecią inżynierów w Rzeszowie.

Możemy wykonać odbiór techniczny na terenie całego Rzeszowa i okolic.

ul. Jana Matejki 4, Rzeszów