call 797 014 014

Odbiory mieszkań Zielona Góra, odbiór mieszkania i domu Zielona Góra

Zachęcamy do skorzystania z usługi odbioru technicznego mieszkania lub domu w Trójmieście.

Szybka rezerwacja

Numer telefonu

Potrzebne uzupełnienie numeru telefonu.

Typ nieruchomości

Dom
Mieszkanie
Inne

#1 w Zielonej Górze pod względem średniej liczby ocen

facebook logo google logo

Ponad 2000 osób oceniło nas na 5,0!

2022-01-27

pewny lokal pewny lokal

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i odbiór domu od dewelopera w Zielonej Górze z Pewny Lokal

Pewny Lokal to firma, która działa na terenie całej Polski, także w Zielonej Górze, gdzie inżynierom zdarzało się wykonywać odbiory domów i mieszkań. Odbiór techniczny jest niezwykle ważnym etapem, ponieważ to moment, w którym deweloper kończy realizację stanu deweloperskiego i  jest to chwila, w której inwestor ma możliwość ocenić wykonanie inwestycji. Najczęściej wybiera pomoc, która wynika z tego, że nie każdy zna się na przepisach budowlanych. Warto jednak w tym momencie skorzystać z fachowej firmy, która prowadzi legalną działalność niż z porady kogoś, kto nie zna przepisów i nie wie, co zrobić, gdy zauważy wady i usterki.

Pracownicy Pewnego Lokalu pomogą sprawdzić jakość wykończenia i sporządzić protokół odbioru, który jest podstawą do późniejszych działań dewelopera. Fachowa porada jest w tym przypadku niezwykle cenna, ponieważ może sprawić, że inwestor nie będzie musiał naprawiać budowlanych niedociągnięć, jakie popełniła ekipa dewelopera. W Zielonej Górze inżynierowie Pewnego Lokalu wykonali wiele odbiorów.

Dlaczego warto wybrać odbiór mieszkania w Zielonej Górze z rzeczoznawcą Pewnego Lokalu?

 • Jesteśmy ogólnopolską firmą

Pewny Lokal działa na terenie całego kraju. Można powiedzieć, że współpracuje z nami sieć inżynierów, którzy działają w określonych regionach, gdy się okazuje, że któryś obszar potrzebuje pomocy – nasi fachowcy są mobilni i jadą na odbiór, realizują go, dzięki czemu nie mamy do czynienia z przestojami, długim oczekiwaniem na wolne terminy, a także z problemami natury zastępstw. Nasza firma posiada tez profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny każdemu pracownikowi do tego, by swoją pracę wykonać poprawnie (łaty, poziomice, kątowniki, dalmierze laserowe, szczelinomierze, wilgotnościomierze, pirometry, mierniki napięcia, termodetektory, kamery termowizyjne, lasery krzyżowe).

 • Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Ważnym elementem naszej pracy jest nieustanne śledzenie aktualizacji, które przekazywane są inżynierom realizującym odbiory. Dzięki poprawkom w dokumentacji (checklistach i manualach) wszystkie organizowane odbiory są realizowane zgodnie z najnowszymi nowelizacjami. Firma Pewny Lokal posiada także m.in. certyfikat Instytutu Techniki Budowlanej. Lata praktyki wypracowały w naszej firmie wewnętrzną wymianę odbiorów, która ma przygotować inżyniera do tego, co może spotkać w trakcie odbioru technicznego u danego dewelopera, realizującego inwestycję w różnych miastach. Wymiana spostrzeżeń jest niezwykle ważna, ponieważ często inżynierowie na jej podstawie mogą skonfrontować swoje myślenie o wadach i usterkach z tym, jak działają inni.

 • Nasza usługa jest legalna

Kwestie związane z legalnością usługi odbioru technicznego bywają traktowane różnie. Nasza firma kładzie nacisk na to, by wszystko było legalne, ponieważ to daje większe poczucie bezpieczeństwa klientowi, który korzysta z usługi Pewnego Lokalu. W sytuacji, w której deweloper nie zamierza poprawić błędów, spór może przenieść się do sądu, gdzie nasi inżynierowie są w stanie złożyć zeznania. Nie unikamy takich konfrontacji, ponieważ prowadzimy legalny biznes. Płacimy wszystkie podatki, które określa prawo polskie (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera, jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT).

 • Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

Atutem i mocną stroną naszych działań jest siatka inżynierów, która działa na terenie całej Polski. Nie jest to jeden fachowiec, który nie nadąża i jest niezastąpiony. Taka formuła sprawia, że nasze odbiory realizowane są naprawdę szybko w porównaniu do konkurencji, a gdy zdarzy się, że wybrany inżynier nie może zrealizować odbioru z przyczyn od niego niezależnych, zawsze może zrobić go ktoś w zastępstwie, kto ma w tym czasie wolne, co nie spowalnia działania firmy i pozwala na dalsze realizacje odbiorów zgodnie wcześniej umówionym grafikiem.

 • Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Nasza firma to nie tylko inżynierowie, ale także ludzie z branży informatycznej i prawnicy. Ostatni zapewniają każdemu klientowi konsultację telefoniczną na tzw. infolinii prawnej, która czasem okazuje się niezbędna. Nie zawsze deweloper zgadza się z opinią inżynierów. W takiej sytuacji prawnik, który może doradzić, jakie stanowisko należy przyjąć, jest na wagę złota. Dzięki kompleksowej poradzie naszych specjalistów firma Pewny Lokal jest pionierem w opiece nad klientem.

Lista inwestycji, na których m.in. odbieraliśmy mieszkania w Zielonej Górze

 • Inwestycja – Green Home, Deweloper: EBF Development Sp. z o.o. Sp. K.
 • Inwestycja – Gajowa Enklawa, Deweloper: Fatto Deweloper
 • Inwestycja – Boczna Enklawa, Deweloper: Fatto Deweloper
 • Inwestycja – Osiedle Jaś i Małgosia, Deweloper: Fatto Deweloper
 • Inwestycja – Wierzbowa Enklawa, Deweloper: Fatto Deweloper
 • Inwestycja – Nowa Łężyca, Deweloper: Budnex
 • Inwestycja – Polanka, Deweloper: Budnex
 • Inwestycja – Obywatelska, Deweloper: Budnex
 • Inwestycja – Kożuchowska, Deweloper: SOLID-BUD Sebastian Kwiatkowski
 • Inwestycja – Osiedle Aquarium, Deweloper: EBF Development Sp. z o.o. Sp. K.
 • Inwestycja – Polan Apartamenty, Deweloper: EBF Development Sp. z o.o. Sp. K.
 • Inwestycja – Osiedle Zakole, Deweloper: Eurohome Sp. z o.o.

Odbiory mieszkań: cennik (nasze ceny w Zielonej Górze)

Podstawowa cena dotycząca odbioru mieszkania przez inżyniera z naszej firmy uzależniona jest od metrażu. W tabeli poniżej przedstawiono podstawowe ceny, które mogą ulec zmianie w zależności od tego, czy klient potrzebuje usługę dodatkowo płatną (o czym zostaje poinformowany), czy może chce wynegocjować rabat.

Metraż mieszkania
Cena podstawowa (uwzględnia VAT)
mieszkanie do 60 m²
od 149 zł brutto
mieszkanie do 100 m²
od 349 zł brutto
mieszkanie do 200 m²
od 449 zł brutto
inne usługi techniczne
do indywidualnej negocjacji

Zdjęcia przykładowych usterek znalezionych podczas odbiorów mieszkań deweloperskich w Zielonej Górze

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek, znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Zielonej Górze.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na parapety zewnętrzne i ich jakość. To częsta usterka, ponieważ zdarza się, że są one nieprawidłowo zamocowane, brudne od prac budowlanych, czasem wgniecione lub porysowane. Inżynierowie często podpowiadają, by wpisać tę wadę w protokół, ponieważ nie są to usterki, których dopuścił się inwestor. Klient zazwyczaj oczekuje mieszkania bez wad i usterek.

Zarysowania na parapecie na inwestycji Jana Z KolnaSporo problemów można wyłapać kontrolując montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Problemy te wynikają najczęściej z niewiedzy ekipy montażowej, co jest przykre, ponieważ sugeruje, że trzeba skontrolować wszystkie drzwi i okna ponieważ usterek może być więcej. Należy bezwzględnie pamiętać, by wszystkie usterki wpisać do protokołu, by to właśnie ekipa dewelopera poprawiła to, co zrobiła wcześniej źle.
Niewłaściwy montaż maskownicy drzwi wejściowych na inwestycji Jana Z Kolna Bardzo ważne jest też skontrolowanie dokładności pracy ekipy montażowej, która zajmuje się pracami w mieszkaniu. Nierówności to coś, co można wyczuć lub dostrzec gołym okiem, ale brak kąta prostego wymaga precyzyjnej kontroli, najlepiej przy użyciu profesjonalnego sprzętu. W takich momentach warto mieć blisko fachowca, który sprawdzi to, co niezbędne i wyłapie wszystkie wady.
Odchylenie od kąta prostego 6/100 na inwestycji Jana Z Kolna

Forum opinii naszych klientów z odbiorów mieszkań w Zielonej Górze

Pewny Lokal to firma, która realizuje odbiory na terenie całej Polski. Opinie zadowolonych klientów to nasz ogromny atut, który potwierdza jakoś realizowanej przez nas pracy. Poniżej kilka cytatów dotyczących odbiorów inwestycji z pomocą naszych inżynierów.

 • Pan Lech docenił rzetelność inżyniera:

Fachowe podejście, doświadczenie, pełne wyposażenie w specjalistyczny sprzęt, dokładność. Jestem zadowolony z usługi, polecam.

 • W opinii Pana Macieja usługa została zrealizowana profesjonalnie: 

Niezwykle fachowa pomoc! Firma pomogła mi z odbiorem w bardzo niekorzystnym terminie, obsługa czynna również w niedziele, po prostu rewelacja!

 • Pani Karolina doceniła jakość usługi:

Pan Inżynier, który pomógł odebrać lokal był przygotowany, punktualny i dokładny. Kontakt z infolinią również bardzo profesjonalny. Raport z odbioru dostarczony następnego dnia. Polecam

 • Pan Damian podkreślił kompetencje inżyniera:

Pani Inżynier była przed czasem, w trakcie odbioru pomierzyła wszystkie parametry, zaznaczyła wszystkie nieprawidłowości których dokonał wykonawca. Służyła radą pod względem materiałów i technologii do wykończenia mieszkania

Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy, za to, że jakość naszej pracy zostaje doceniona.

Chętnych do skorzystania z usługi odbioru mieszkania w Zielonej Górze, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem: 797 014 014.


Po skończonej szkole średniej pracował w branży budowlanej w Polsce i za granicą. Obecnie studiuje budownictwo. Zna się na normach budowlanych, bo hobbystycznie robi dla znajomych odbiory mieszkań (współpracuje też z Pewnym Lokalem). W naszej firmie specjalizuje się w treściach o odbiorach technicznych mieszkań. Z łatwością analizuje usterki, jakie można znaleźć w mieszkaniach deweloperskich. Wady w inwestycjach z rynku wtórnego też nie są dla niego problemem, potrafi je wskazać i wyjaśnić jak można je naprawić. Pasjonat podróżowania i podziwiania architektury i świata.

Rozwiń

Historie i opinie naszych klientów

W Zielonej Górze mamy kilkukrotnie więcej opinii niż największy z konkurentów

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
ikona apostrofu

„Super sprawdzone mieszkanie, bez żadnych problemów można przystępować do prac wykończeniowych! Ściany pod linijkę sprawdzone, w dwóch miejscach znaleźliśmy braki kątów w pomieszczeniu, oraz wszystkie drobne ryski czy uszczerbki, termowizja super sprawa, można zweryfikować czy nawiew grawitacyjny dobrze działa, czy z okien nie ucieka temperatura. Firma robi dobrą robotę, naprawdę warto skorzystać!”

Patryk Taśmiński
ikona apostrofu

„Szczerze polecam:) Pan który pomagał przy odbiorze znalazł nawet najdrobniejsze szczegóły :):) Usługa wykonana profesjonalnie, bez pośpiechu z pełnym zaangażowaniem :) Dziękuję :)”

Aleksandra Sitkowska-Manka
ikona apostrofu

„Bardzo dokladne sprawdzenie mieszkania pod wszystkimi katami. Trwa okolo 1.5 godziny ale to jest dobrze. Bardzo fachowi inzynierowie z super sprzetem. Dodaja raport poodbiorowy z pelna dokumentacja technichna oraz zdjeciowa. Sa na czas i dotrzymuja terminow. Dla osoby nie znajacej sie na budownictwie to prawdziwa pomoc. Polecam ich uslugi.”

Piotr Tymecki
ikona apostrofu

„Atrakcyjni cenowo,duża fachowość ,miły i rzeczowy kontakt a co najważniejsze dogodne terminy .Polecam”

Monika Nowicka
ikona apostrofu

„ Inżynier bardzo skrupulatnie podszedł do odbioru technicznego, krótkie i dogodne terminy, gorąco polecam. ”

Maciej Kaminski
ikona apostrofu

„ Bardzo dobra obsługa klienta! Potrzebowałam fachowca do sprawdzenia lokalu na kolejny dzień i udało się zarezerwować na taką godzinę jaką potrzebowałam. Pan Inżynier był punktualny i na bieżąco informował mnie o wszystkich usterkach jakie napotkał w lokalu. Serdecznie polecam! ”

Magdalena Czapla
ikona apostrofu

„ Super profesjonalna usługa. Pani inżynier wyposażona w odpowiedni sprzęt, punktualna i skrupulatna. Zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie a przede wszystkim uchroniła przed odbiorem mieszkania z wadami. Polecam każdemu. Dobrze wydane pieniądze. Naprawdę dobra cena w porównaniu do usług innych firm :) Obsługa na etapie zamówienia i po bez zarzutu. Dziękujemy. ”

Agnieszka Jaskot
Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
oceny google i facebook pewny lokal oceny google i facebook pewny lokal

Ponad 2000 osób oceniło nasze odbiory od dewelopera na 5,0!

Jesteśmy certyfikowani

Zobacz, jakie szkolenia przechodzą nasi inżynierowie i jakie posiadamy certyfikaty.

Odbiory wykonujemy zgodnie z normami Instytutu Techniki Budowlanej
Mamy dostęp do płatnych norm Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
Przeszliśmy szkolenie z termowizji wg Infrared Training Center
Jesteśmy certyfikowani przez organizację InterNACHI

Używamy najlepszego sprzętu

Podczas odbiorów mieszkań i domów posługujemy się atestowanym sprzętem, którego deweloper nie może podważyć.

Kamery termowizyjne
Dalmierze, lasery krzyżowe
Narzędzia pomiarowe
Łaty, kątowniki

Galeria usterek

Przykładowe usterki, które znaleźliśmy podczas oddań domów i mieszkań od dewelopera.

Koszt naprawy: 5 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonane podłoże pod podkładem podłogowym; niska odporność podkładu na ściskanie

Koszt naprawy: 600 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana instalacja elektryczna (brak odpowiedniej grubości tynku); zatynkowana puszka elektryczna

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki

nieszczelność instalacji wodnej (podczas próby szczelności 'na mokro')

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonany punkt styku (ściana nośna-ściana działowa); odspojenie tynku; brak dylatacji

Koszt naprawy: 100 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne narożnika ściany otynkowanej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana okładzina z dachówki ceramicznej na 75% powierzchni połaci dachu (błędne kotwienie, brak liniowości)

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

brak wyprofilowania odpływu na zadaszeniu; zastoiska wody

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechniczne powłoki lakierniczej na grzejniku

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

dachówka betonowa oraz siding (deski elewacyjne) w złym stanie technicznym.

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

trwałe zabrudzenia stolarki okiennej pianą montażową

Koszt naprawy: 7 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność pionu kanalizacyjnego

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

liczne przedmuchy (nieszczelności) na stolarce okiennej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

dom z rynku wtórnego; zawilgocenie od strony połaci dachu

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny; niechlujnie ułożona warstwa izolacji termicznej w połaci dachu

Koszt naprawy: 50 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

zapowietrzony grzejnik drabinkowy

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelności instalacji wodno-kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji wodnej

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna

błędny montaż parapetu zewnętrznego, trudny do zauważenia gołym okiem

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna 200 cm

brak płaszczyzny ściany otynkowanej (niezgodność z normą PN-B 10110:2005) - niezauważalne gołym okiem

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
laser krzyżowy; łata kontrolna 200cm

brak płaszczyzny podkładu podłogowego w skali całego pomieszczenia - niemożliwe do zweryfikowania bez lasera krzyżowego

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; łata kontrolna

błędny montaż rozdzielacza C.O (brak kąta prostego, brak liniowości względem ściany) - niezauważalny gołym okiem

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; narzędzia pomiarowe

brak liniowości oraz powtarzalności wymiarów schodów monolitycznych żelbetowych

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki

mostek termiczny — nieskutecznie zaizolowany wyłaz dachowy. Ślady ognisk korozji biologicznej oraz kondensacji wilgoci.

Koszt naprawy: 2 200 zł
przykładowe usterki

jeden obwód elektryczny na poddaszu nieużytkowym. Brak możliwości podłączenia klimatyzacji lub innych urządzeń o dużej mocy poborowej.

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

sztywna spoina na styku rama okna - parapet. Duże ryzyko nieszczelności.

Koszt naprawy: 1 600 zł
przykładowe usterki

odparzenia okładziny ceramicznej na tarasie i na opasce okalającej budynek. Płytki kwalifikują się do wymiany.

Koszt naprawy: 2 400 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 10 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

korozja pionu kanalizacyjnego, nieszczelność instalacji kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność okna tarasowego, przedmuch zimnego powietrza

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji grzewczej (objawiająca się regularnie zapowietrzającym się grzejnikiem)

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, przemarzanie szpalety okna połaciowego

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, strata ciepła przez ścianę szczytową poddasza nieużytkowego

Koszt naprawy: 4 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

błędnie osadzone okno kolankowe, straty ciepła oraz brak liniowości zabudowy

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność na styku ścianki kolankowej z połacią dachu

Koszt naprawy: 5 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność połaci dachu, przeciek

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

niechlujnie wykonana termoizolacja poddasza

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

wada fabryczna pakietu szybowego (niezgodność z normą PN-EN 1279:2018; podstawa do wymiany oszklenia)

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

nieudolnie wykonana próba korekty zapadniętego narożnika posadzki; błąd wykonawczy

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

brak drożności otworów odwadniających w ramach okiennych (uwaga globalna)

Koszt naprawy: 1000 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne powierzchni parapetu z konglomeratu

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

błędne wykonanie powłoki zabezpieczającej na pochwycie balustrady

Koszt naprawy: 300 zł
przykładowe usterki

ubytki tynkarskie przy punktach elektrycznych (uwaga globalna)

pewny lokal pewny lokal

Poradniki

Zachęcamy do pobrania darmowych poradników przygotowanych przez naszych prawników i inżynierów

Poradnik odbioru technicznego od dewelopera

okładka poradnika

Poradnik poodbiorowy

okładka poradnika

Poradnik o rękojmi nieruchomości

okładka poradnika

Co sprawdzamy w ramach odbioru w Zielonej Górze?

Gwaranacja wyłapania wszystkich usterek, nie tylko tych widocznych gołym okiem.

tynki

Tynki i wylewki

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

stolarka

Stolarka drzwiowa i okienna

Sprawdzamy okna i drzwi, także pod kątem zgodności ze standardem.

instalacje

Instalacje

Zweryfikujemy instalację elektryczną, kanalizacyjną, ciepłą oraz inne instalacje.

przynależności

Przynależności

Sprawdzimy ich zgodność ze standardem oraz normami budowlanymi (np. wymiary miejsca postojowego).

mertaż

Metraż

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

zawilgocenia

Zawilgocenia i mostki termiczne

Weryfikujemy szczelność okien, pleśń, grzyba za pomocą kamer termowizyjnych.

Jakie dokumenty mogą być przydatne podczas odbioru technicznego w Zielonej Górze.

Poniższe dokumenty pozwolą nam wykonać kompleksowy odbiór techniczny nieruchomości od dewelopera.

rzut architektoniczny

Rzut architektoniczny

Rzut zwykle stanowi załącznik do prospektu informacyjnego dewelopera. Rzut projektowy jest nam potrzebny podczas odbioru technicznego do zweryfikowania układu mieszkania (np. wnęki, ściany) oraz rozmieszczenia instalacji.

standard wykończenia

Standard wykończenia

Standard to dokument, który określa jak deweloper wykończy mieszkanie (np. czy stan deweloperski obejmuje parapety wewnętrzne, czy nie). Dzięki standardowi jesteśmy w stanie kompleksowo zweryfikować mieszkanie lub dom podczas odbioru.

prospekt informacyjny

Prospekt informacyjny

Niekiedy informacje istotne dla przeprowadzenia odbioru technicznego znajdują się także w prospekcie informacyjnym dewelopera. Rzut projektowy oraz standard wykończenia zazwyczaj stanowią załączniki do prospektu informacyjnego.

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Zielonej Górze

Obejrzyj krótkie filmiki, aby dowiedzieć się na czym polega odbiór deweloperski.

Jak to działa?

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Zielonej Górze

zamówienie

Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem.

wizyta

Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości w Zielonej Górze nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

dokumentacja

Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzonym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Odbiory mieszkań także w innych miastach

Działamy na terenie całej Polski. Zobacz, gdzie jeszcze możemy Ci pomóc.

Zobacz, gdzie działamy

Dysponujemy siecią inżynierów w Zielonej Górze.

Możemy wykonać odbiór techniczny na terenie całej Zielonej Góry i okolic.

al. Niepodległości 14, Zielona Góra