Odbiór mieszkania i domu Gdańsk

Fachowe odbiory mieszkań i domów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Tanio i niezawodnie.
W 2018 r. już klientów!
średnia 5 ze 128 opinii w Google opinie
średnia 5 z 60 opinii w serwisie Facebook

Napisali o nas

Odbiór mieszkania i odbiór domu z Pewny Lokal w Gdańsku i Trójmieście

Kupując mieszkanie od dewelopera każdego czeka odbiór techniczny mieszkania. Taki odbiór polega na sprawdzeniu przez inżyniera oraz inspektora budowlanego, czy w mieszkaniu są usterki oraz czy deweloper wywiązał się ze swoich zobowiązań z umowy, np. czy mieszkanie jest zgodne z rzutem projektowym dołączonym do umowy. Aby mieć pewność, że podczas odbioru nie pominęliśmy żadnego szczegółu niezbędna jest znajomość norm budowlanych oraz dokładna analiza dokumentacji otrzymanej od dewelopera. Nawet jeśli świetnie przygotujemy się do odbioru mieszkania, emocje związane z zakupem mieszkania mogą zakłócić nam „trzeźwy” osąd lokalu. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem skorzystanie z fachowców: inżynierów oraz inspektorów budowlanych pracujących dla Pewny Lokal. Nasi ludzie dysponują bogatym doświadczeniem przy odbiorach mieszkań w całym Trójmieście (Gdańsku, Gdyni i Sopocie). Fachowcy Pewny Lokal mają doświadczenie w odbiorach mieszkań m. in. w takich inwestycjach jak Osiedle Maciejka dewelopera Bay7 czy inwestycji Kowalove.

Czym jest odbiór mieszkania lub domu ze specjalistami Pewny Lokal (odbiór mieszkania i domu z inżynierem oraz inspektorem budowlanym)?

Pośpiech z jakim budują deweloperzy często odbija się na jakości prac, dlatego niewiele odbiorów przebiega bez zarzutów. Warto więc powierzyć to zadanie Pewnemu Lokalowi. Świadczymy usługę odbioru mieszkania i odbioru domu z profesjonalistą. Podczas odbioru nasz inżynier lub inspektor budowlany wypatruje m.in. nacieków na ścianach, sprawdza kąty na balkonach i weryfikuje prawidłowość pomiaru lokalu. Sprawdzamy też instalacje, drzwi, okna, odchylenia od płaszczyzny ścian i wiele innych potencjalnych usterek. Po zamówieniu usługi odbioru, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby umówić datę i godzinę odbioru oraz udzieli informacji jakie dokumenty będą nam potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia odbioru. Wszelkie usterki (zarysowania, zacieki, nieszczelne instalacje) i uwagi dotyczące stanu mieszkania odkryte podczas odbioru, nasz ekspert zgłosi deweloperowi i dopilnuje, żeby ten wpisał je do protokołu odbioru. Nasze usługi najlepiej zamówić online korzystając z naszego formularza lub korzystając z naszej infolinii: 797014014. Usługę można opłacić przez internet lub gotówką na miejscu.

Budownictwo mieszkaniowe w Gdańsku

Rynek deweloperski w Gdańsku stale się powiększa. Powstaje wiele nowych inwestycji, szczególnie w takich dzielnicach jak Zaspa i Przymorze – ta ostatnia ma dostęp do Bałtyku, co zwiększa atrakcyjność położonych w niej bloków. Popularna jest też dzielnica Stogi – w niej budowę wielu apartamentowców wakacyjnych planuje np. firma Polnord. Deweloperzy chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona klientów oferują również domy wolnostojące oraz szeregowe, poza miastem dla osób ceniących sobie ciszę i sąsiedztwo natury. Wiele osób właśnie w tym celu „ucieka” z tętniącego życiem Gdańska do okolicznego Banina, stającego się nową „sypialnią” Gdańska. Jeżeli również zastanawiasz się nad własnym deweloperskim „kątem” w Gdańsku, skorzystaj z pomocy specjalistów Pewny Lokal. Dokonujemy odbiorów mieszkań i domów nie tylko w Trójmieście ale także okolicznych miejscowościach.

Więcej porad o odbiorach mieszkań zamieszczamy na naszej stronie z poradami. Polecamy nasze artykuły o odbiorach mieszkań: formalności po odbiorze, narzędzia do odbioru, tynki i ściany oraz protokół odbioru.

Jak to działa?

Nasze usługi są banalnie proste

odbiór techniczny lokalu w Gdańsku

Sprawdzamy teżstan techniczny

Analizujemy prawną dokumentację od dewelopera (umowa deweloperska i rezerwacyjna). Pracują dla nas doświadczeni adwokaci.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Zamówienie

Wystarczy, że podasz numer księgi wieczystej lokalu lub załączysz projekt umowy deweloperskiej.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Analiza

Badamy księgi wieczyste i dokumenty od dewelopera przy pomocy naszego nowoczesnego oprogramowania.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Finalny raport

Przesyłamy przejrzysty raport w formacie pdf na e-mail klienta 48h po złożeniu zamówienia.

Zamów usługę

Sprawdzamy teżstan prawny

odbiory mieszkań w Gdańsku

Zatrudniamy najlepszych inżynierów, którzy dysponują przepisowym sprzętem.

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż mieszkania, a nasi pracownicy umawiają odbiór mieszkania przez inżyniera.

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru mieszkania inżynier lub inspektor budowlany m.in. sprawdza jego zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Zarezerwuj termin odbioru
Zobacz, w czym jesteśmy lepsi od konkurentów
Sprawdzamy też stan prawny lokali w innych miastach!

Sprawdzamy też księgi wieczyste

Zobacz

Analizujemy umowy deweloperskie

Zobacz