Zarezerwuj odbiór

Odbiór mieszkania i domu Gdańsk

Fachowe odbiory mieszkań i domów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Tanio i niezawodnie.
W 2019 r. klientów!
Już teraz odbiór techniczny z termowizją dostępny jest w Twoim mieście! Dzięki termowizji możemy sprawdzić przede wszystkim utraty ciepła.

Napisali o nas

Odbiory mieszkań i odbiory domów z Pewny Lokal w Gdańsku i Trójmieście

Kupując mieszkanie od dewelopera każdego czeka odbiór techniczny mieszkania. Taki odbiór polega na sprawdzeniu przez inżyniera oraz inspektora budowlanego, czy w mieszkaniu są usterki oraz czy deweloper wywiązał się ze swoich zobowiązań z umowy, np. czy mieszkanie jest zgodne z rzutem projektowym dołączonym do umowy. Aby mieć pewność, że podczas odbioru nie pominęliśmy żadnego szczegółu niezbędna jest znajomość norm budowlanych oraz dokładna analiza dokumentacji otrzymanej od dewelopera. Nawet jeśli świetnie przygotujemy się do odbioru mieszkania, emocje związane z zakupem mieszkania mogą zakłócić nam „trzeźwy” osąd lokalu. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem skorzystanie z fachowców: inżynierów oraz inspektorów budowlanych pracujących dla Pewny Lokal. Nasi ludzie dysponują bogatym doświadczeniem przy odbiorach mieszkań w całym Trójmieście (Gdańsku, Gdyni i Sopocie). Fachowcy Pewny Lokal mają doświadczenie w odbiorach mieszkań m. in. w takich inwestycjach jak Osiedle Maciejka dewelopera Bay7 czy inwestycji Kowalove.

Poznaj przykładowe opinie naszych klientów w Gdańsku.

Czym jest odbiór mieszkania lub domu ze specjalistami Pewny Lokal (odbiory mieszkań i domów z inżynierem oraz inspektorem budowlanym)?

Pośpiech z jakim budują deweloperzy często odbija się na jakości prac, dlatego niewiele odbiorów przebiega bez zarzutów. Warto więc powierzyć to zadanie Pewnemu Lokalowi. Świadczymy usługę odbioru mieszkania i odbioru domu z profesjonalistą. Podczas odbioru nasz inżynier lub inspektor budowlany wypatruje m.in. nacieków na ścianach, sprawdza kąty na balkonach i weryfikuje prawidłowość pomiaru lokalu. Sprawdzamy też instalacje, drzwi, okna, odchylenia od płaszczyzny ścian i wiele innych potencjalnych usterek. Po zamówieniu usługi odbioru, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby umówić datę i godzinę odbioru oraz udzieli informacji jakie dokumenty będą nam potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia odbioru. Wszelkie usterki (zarysowania, zacieki, nieszczelne instalacje) i uwagi dotyczące stanu mieszkania odkryte podczas odbioru, nasz ekspert zgłosi deweloperowi i dopilnuje, żeby ten wpisał je do protokołu odbioru

Odbiory mieszkań Gdańsk

Jesteśmy największą firmą na polskim rynku specjalizującą się w odbiorach mieszkań od dewelopera. Działamy na terenie całego Trójmiasta. Nasze usługi najlepiej zamówić online korzystając z naszego formularza lub korzystając z naszej infolinii: 797014014. Z praktyki wiemy, że usługi infolinii bardzo przydają się naszym klientom w czasie odbiorów mieszkań. W przeciwieństwie do naszej konkurencji, zatrudniamy też prawników, którzy w trakcie odbioru są w stanie doradzić telefonicznie w razie jakichkolwiek problemów w czasie odbioru (np. czy podpisać protokół odbioru oraz, jak wyglądają poszczególne "zagwozdki" ustawy deweloperskiej). Usługę można opłacić przez internet lub gotówką na miejscu. Polecamy odbiory mieszkań z Pewnym Lokalem.

Pewny Lokal, opinie z odbiorów mieszkań, Gdańsk i Trójmiasto

Pewny Lokal to połączenie specjalistycznych usług inżynieryjnych i prawnych. Specjalizujemy się w usługach odbioru technicznego mieszkania. Działamy w całej Polsce, ale szczególnie mocną reprezentację mamy w Trójmieście: Gdańsku, Gdynii i Sopocie. W niniejszym artykule przedstawiamy przykładowe opinie naszych klientów po odbiorze mieszkania.

Opinia Pani Natalii (odbiór techniczny mieszkania, Trójmiasto):

"Bardzo solidnie i dokładnie sprawdzone mieszkanko. Zdecydowanie polecam.

Pani Magdalena (Gdynia, odbiór mieszkania, opinia):

"Super profesjonalnie. Bardzo dziękujemy za pomoc. Zakup lokalu zbiegł się w czasie z narodzinami naszego dzieciątka i obecność Pani Architekt bardzo nam pomogła przy dokonaniu lokatorskiego odbioru mieszkania. Zdecydowanie polecamy! "

Poniżej zamieszczamy z kolei opinię Pani Klaudii, która skorzystała z pomocy naszego inżyniera przy odbiorze mieszkania:

"Obsługa klienta na bardzo fajnym poziomie. Równie zadowolona jestem z osoby przeprowadzającej odbiór. Zauważył kilka drobnych usterek, a ja jestem spokojna, że nie ma większych. Na koniec zweryfikował, czy kierownik budowy "nie zapomniał" zanotować któreś z usterek."

Opinia z odbioru mieszkania Pana Piotra:

"Bardzo profesjonalna usługa. Mieszkanie zostało sprawdzone bardzo drobiazgowo. Naprawdę polecam!"

Odbiory mieszkań z Pewny Lokal to sama przyjemność, poniżej opinia Pani Olgi:

"Jesteśmy zadowoleni z usług. Bardzo dobry kontakt a inżynier który robił z nami odbiór niesamowicie dokładny i profesjonalny. Polecamy serdecznie!"

Poniżej zamieszczamy zaś opinię Pana Piotra (odbiór mieszkania, Gdańsk):

"Profesjonalnie, bez pośpiechu, dokładnie. Wszystkie zastrzeżenia wpisane do protokołu. Polecam."

Wreszcie prezentujemy opinię Pani Anny (odbiór mieszkania):

"Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Podejście Pana Inżyniera w pełni profesjonalne, lokal sprawdzony z dużą dbałością o najmniejszy szczegół - o większości z nich nawet nie pomyślelibyśmy. Dzięki temu odbiór przebiegł bez obawy, że coś zostanie pominięte. Polecam! :-)"

Budownictwo mieszkaniowe w Gdańsku

Rynek deweloperski w Gdańsku stale się powiększa. Powstaje wiele nowych inwestycji, szczególnie w takich dzielnicach jak Zaspa i Przymorze – ta ostatnia ma dostęp do Bałtyku, co zwiększa atrakcyjność położonych w niej bloków. Popularna jest też dzielnica Stogi – w niej budowę wielu apartamentowców wakacyjnych planuje np. firma Polnord. Deweloperzy chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona klientów oferują również domy wolnostojące oraz szeregowe, poza miastem dla osób ceniących sobie ciszę i sąsiedztwo natury. Wiele osób właśnie w tym celu „ucieka” z tętniącego życiem Gdańska do okolicznego Banina, stającego się nową „sypialnią” Gdańska. Jeżeli również zastanawiasz się nad własnym deweloperskim „kątem” w Gdańsku, skorzystaj z pomocy specjalistów Pewny Lokal. Dokonujemy odbiorów mieszkań i domów nie tylko w Trójmieście ale także okolicznych miejscowościach.

Więcej porad o odbiorach mieszkań zamieszczamy na naszej stronie z poradami. Polecamy nasze artykuły o odbiorach mieszkań: formalności po odbiorze, narzędzia do odbioru, tynki i ściany oraz protokół odbioru.


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 4.9/5 na podstawie 33 opinii.
Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym?


Opinie

Mamy pięć razy więcej opinii niż największy z konkurentów!

 

Rewelacyjny kontakt, bardzo miła i fachowa obsługa. Pan który mnie wspierał podczas odbioru lokalu wykazał się pełnym profesjonalizmem i bez żadnego problemu udzielał mi odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

Artur

 

 

Profesjonalizm, punktualność, dokładność, znajomość tematu, życzliwe podejście do klienta. Polecam!

Małgorzata

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

Paweł

 

 

Sumiennie, a co najważniejsze szczegółowo wykonana praca przez Pana Macieja! Polecam!

Grzegorz

 

 

 

Polecam! Pelen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta!

Krzysztof

 

Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji. Pan odpowiedział wyczerpująco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.

Qla Hula

 

 

Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.

Krzysztof

 

 

 

Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!

Marcin

Jak to działa?

Nasze usługi są banalnie proste

odbiór techniczny lokalu w Gdańsku

Sprawdzamy teżstan techniczny

Analizujemy prawną dokumentację od dewelopera (umowa deweloperska i rezerwacyjna). Pracują dla nas doświadczeni adwokaci.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Zamówienie

Wystarczy, że podasz numer księgi wieczystej lokalu lub załączysz projekt umowy.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Analiza

Badamy księgi wieczyste i dokumenty od dewelopera przy pomocy naszego nowoczesnego oprogramowania.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Finalny raport

Przesyłamy przejrzysty raport w formacie pdf na e-mail klienta 48h po złożeniu zamówienia.

Zamów usługę

Sprawdzamy teżstan prawny

odbiory mieszkań w Gdańsku

Zatrudniamy najlepszych inżynierów, którzy dysponują przepisowym sprzętem.

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż mieszkania, a nasi pracownicy umawiają odbiór mieszkania przez inżyniera.

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru mieszkania inżynier lub inspektor budowlany m.in. sprawdza jego zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Zarezerwuj termin odbioru
Zobacz, w czym jesteśmy lepsi od konkurentów
Sprawdzamy też stan prawny lokali w innych miastach!

Analizujemy umowy deweloperskie

Zobacz