Zarezerwuj odbiór lub napisz do nas

"Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz."

Jak powstał Pewny Lokal?

Do założenia Pewnego Lokalu skłoniły nas własne problemy z kupnem mieszkania. Ponieważ z natury jesteśmy czepialscy, odkryliśmy nieprzyjemne niespodzianki dotyczące mieszkań, które chcieliśmy kupić. Jedno z nich znajdowało się w kamienicy, gdzie mieszkańcy musieli zacząć płacić za korzystanie z podwórka właścicielowi sąsiedniej działki. W drugim lokalu pękały ściany, co dało się wykryć dopiero po szczegółowych oględzinach budynku.

Wierzymy, że na polskim rynku brakuje miejsca, gdzie konsument lub indywidualny inwestor może w prosty sposób zlecić sprawdzenie stanu technicznego i prawnego mieszkania oraz budynku. Ambicją Pewnego Lokalu jest sprofesjonalizowanie rynku audytu nieruchomości mieszkalnych.

O zespole

W skład zespołu Pewnego Lokalu wchodzi kilkudziesięciu inżynierów, prawników i programistów. Łączymy wiedzę o nieruchomościach z dużym doświadczeniem analitycznym i biznesowym, dlatego wiemy jak wydobywać istotne informacje i je zwięźle przekazywać.

Założyciele Pewnego Lokalu to Krzysztof Przetacznik i Piotr Semeniuk. Pierwszy przez wiele lat doradzał zarządom największych polskich banków i ubezpieczycieli w topowych firmach konsultingowych takich jak Boston Consulting Group. Drugi ma doktorat z prawa ochrony konkurencji i konsumentów, a ostatnie lata spędził w najlepszych warszawskich kancelariach prawnych oraz jako szef działu prawnego Polityki Insight, centrum analitycznego tygodnika Polityka.

Piotr
Semeniuk

Krzysztof
Przetacznik

Współzałożyciele Pewnego Lokalu