Zarezerwuj

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i domu Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i odbiory domów. Największa firma inżynieryjna w Polsce.
W 2020 r. 9000 klientów!
Już teraz odbiór techniczny z termowizją dostępny jest w Twoim mieście!
Dzięki termowizji możemy sprawdzić m.in. zawilgocenia, szczelność okien oraz występowanie mostków termicznych.

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal pewny lokal

2021-05-12

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i odbiór domu od dewelopera w Gorzowie Wielkopolskim z Pewny Lokal

Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym deweloperzy realizują kolejne inwestycje. Rolą Pewnego Lokalu jest pomoc w trakcie odbiorów technicznych, które domykają etap deweloperski. Inwestor ma w tym czasie okazję sprawdzić, jak zostało wykończone mieszkanie. Normy budowlane w bardzo konkretny sposób określają wytyczne dla osoby, która ma odebrać mieszkanie. W oparciu o te dane można skontrolować pracę dewelopera. Inżynierowie z naszej firmy z powodzeniem kontrolują stan wykończenia mieszkania, posługując się m.in. właśnie normami, o których aktualizację dbają, by wykonywać swoją pracę w pełni profesjonalnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki takiemu podejściu można mieć pewność, że inwestycja zostanie prawidłowo skontrolowana przez fachowca. Rolą inżynierów Pewnego Lokalu jest przeprowadzenie inwestora przez wszystkie formalności w taki sposób, by nie był stratny, by każda wada i usterka została dostrzeżona i wpisana w protokół odbioru.

Dlaczego warto wybrać odbiór mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim z Pewnym Lokalem?

a) Jesteśmy ogólnopolską firmą

Praca inżynierów (bo w naszej firmie odbiorami zajmują się wyłącznie inżynierowie) polega na rzetelnym sprawdzeniu według planu wszystkich elementów mieszkania. Po dokonanej inspekcji pracownicy Pewnego Lokalu sporządzają raport, który otrzymuje klient. W raporcie zawarte są wyłącznie obiektywne spostrzeżenia dotyczące lokalu, poparte pomiarami, kontrolą z ewentualną dokumentacją, a zatem raport jest tym elementem, który pozwoli podjąć racjonalną decyzję związaną z mieszkaniem. Działamy na terenie całego kraju, bez problemu dojedziemy w każde umówione miejsce, by pomóc w odbiorze domu lub mieszkania.

b) Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Nasza firma ma świadomość, jak wiele pułapek funkcjonuje na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc. Chcemy, by wybór wymarzonego mieszkania stał się przyjemnością, dlatego dbamy o aktualizowanie norm, by wszystkie nasze działania były zgodne z bieżącymi wymogami. To niezwykle ważne, bo zapisy bardzo często są poprawiane. Nasi inżynierowie dbają o organizowanie odbiorów zgodnie z najnowszymi standardami. W pracy inżynierów istotna jest także wymiana doświadczeń, którą staramy się organizować, by nasz zespół był poinformowany o tym, jak obecnie realizują inwestycje deweloperzy.

c) Nasza usługa jest legalna

Od samego początku istnienia firmy wiedzieliśmy, że tylko legalna działalność przyniesie nam sukces, bo da poczucie bezpieczeństwa każdemu, kto zechce współpracować z naszym zespołem, ale także pozwoli na składanie zeznań, gdy deweloper będzie niesprawiedliwie próbował wzbraniać się przed naprawą tego, co okazało się wadliwe. Nasza firma płaci podatki, które definiuje prawo polskie (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera, jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT). Zależy nam na tym, by nasza działalność była transparentna i wiarygodna, dzięki temu zyskujemy klientów na terenie całej Polski.

d) Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

Nasza firma funkcjonuje na zasadzie współpracy. Jeśli zdarzy się, że jeden z inżynierów nie może wykonać odbioru mieszkania, jesteśmy w stanie zrealizować zastępstwo, które nie przesunie całego grafiku. To niezwykle ważne dla nas, by każdego inżyniera można było zastąpić w miarę sprawnie, bez szkody dla klienta, który organizuje odbiór, ponieważ biorą w nim udział też przedstawiciele strony dewelopera.

e) Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Jednym z profitów, jaki oferujemy naszym klientom, jest możliwość korzystania z infolinii prawnej. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób, które mają pewność, że deweloper nie jest pozytywnie ustosunkowany do napraw wad i usterek, jakie wynikają z jego ekspresowych realizacji. Warto wiedzieć, co w takim momencie inwestor może zrobić, by pociągnąć dewelopera do odpowiedzialności za swoje realizacje. Pewny Lokal stara się kompleksowo pomagać klientom, którzy zdecydują się skorzystać z jego usług.

Lista inwestycji, na których m.in. odbieraliśmy mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

- Inwestycja – Osiedle Europejskie, Deweloper: Budnex

- Inwestycja – Osiedle Magnolia Park, Deweloper: 

- Inwestycja – Kolorowe Osiedle III, Deweloper: 

- Inwestycja – Warszawska, Deweloper: 

- Inwestycja – Warta Residence, Deweloper: Warta Residece Sp. z o.o. Sp. K.

- Inwestycja – Plac Jana Pawła, Deweloper: Budnex

Jak wygląda odbiór techniczny mieszkania lub domu w Gorzowie Wielkopolskim z inżynierami oraz inspektorami budowlanymi Pewnego Lokalu?

Mieszkanie lub dom to przestrzeń naszego życia, inwestycja na lata. Ten wybór nie powinien być przypadkowy. Protokół odbioru, jaki tworzy nasz inżynier, może przydać się do późniejszego żądania naprawy tego, co zostało wykonane nieprawidłowo. Nie zawsze deweloper ma dobre intencje. Warto w trakcie tak poważnych momentów wesprzeć się decyzją kogoś obiektywnego, kto posiada rzeczową wiedzę i stoi po naszej stronie. Należy pamiętać, że ekipa dewelopera wie więcej o mieszkaniu. Ma świadomość, jakie mankamenty mogą się w nim znaleźć. Doświadczony inżynier będzie wiedział, jakie elementy są istotne, jakie mniej ważne i z pewnością poinformuje o tym klienta. To ogromne poczucie komfortu, które przyda się każdemu inwestorowi. Pewny Lokal to firma, która została stworzona z poczucia misji i potrzeby, jaka pojawiła się na rynku. Właściciele mieszkań deweloperskich nie wiedzą, jak ważny jest odbiór techniczny. Staramy się pisać o tym i uświadamiać każdego, kto faktycznie poszukuje wiedzy w tym temacie.

Przykładowe usterki odnalezione podczas odbioru mieszkania od dewelopera w Gorzowie Wielkopolskim

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Gorzowie Wielkopolskim.
Przede wszystkim ważne jest to, by skupić się zarówno na tym, co znajduje się na zewnątrz, jak i na tym, co jest w środku - w mieszkaniu/domu. Choć zazwyczaj wnętrza są oczywiste i to właśnie w nich spędza się większość czasu przeznaczonego na odbiór, to warto mieć świadomość, że usterki na zewnątrz budynku, często psują się jeszcze bardziej pod wpływem niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Uszkodzenie mocowania barierki na inwestycji Warszawska
Jakość barierek jest bardzo istotną kwestią, ponieważ dla zwykłego inwestora wymiana barierki nie jest tak prosta jak dla dewelopera, który wie, od jakiego wykonawcy pochodzi dany produkt. Wszystkie elementy związane z estetycznymi wykończeniami budynku warto reklamować na etapie odbioru.

Uszkodzenia farby - barierka zewnętrzna na inwestycji Osiedle Europejskie
Prace związane ze sprawdzaniem wad w inwestycji wymagają często profesjonalnego sprzętu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w dużo bardziej dokładny sposób ocenić jakość wykonania tynków, wylewek, instalacji, etc. Co więcej, taki odbiór jest przychylniej odebrany przez dewelopera, ponieważ jest rzetelny i trudno z nim polemizować.

Brak liniowości gniazdek - 2cm różnicy na inwestycji Wiedeńskapewny lokal pewny lokal

Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
Kupno mieszkania a lokatorzy
Średnia 5/5 na podstawie 1 opinii.

Poradniki

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Jak kupić nieruchomość
od dewelopera?

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Poradnik odbioru
technicznego od dewelopera

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Kary umowne w umowach nieruchomościowych

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Rękojmia
nieruchomości

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Cesja i inne formy flipowania nieruchomości

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Poradnik dla nabywców
na rynku wtórnym

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Badanie
termowizyjne

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Sprawdzenie
prac wykończeniowych

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Umowa deweloperska
- na co zwracać uwagę?

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

pewny lokal poradnik odbiory mieszkan i domow

Audyt działki

PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL,
NA KTÓRY MAMY WYSŁAĆ PORADNIK

Opinie

Mamy pięć razy więcej opinii niż największy z konkurentów!Zobacz przykładowe opinie z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Poznania i Łodzi!

Rewelacyjny kontakt, bardzo miła i fachowa obsługa. Pan który mnie wspierał podczas odbioru lokalu wykazał się pełnym profesjonalizmem i bez żadnego problemu udzielał mi odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

grade grade grade grade grade Artur

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

grade grade grade grade grade Paweł

Sumiennie, a co najważniejsze szczegółowo wykonana praca przez Pana Macieja! Polecam!

grade grade grade grade grade Grzegorz

Polecam! Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta!

grade grade grade grade grade Krzysztof

Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji. Pan odpowiedział wyczerpująco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.

grade grade grade grade grade Anna

Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.

grade grade grade grade grade Michał

Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!

grade grade grade grade grade Marcin

Jak to działa?

Na rynku pierwotnym sprawdzamy umowę deweloperską i powiązane dokumenty. Na rynku wtórnym analizujemy księgi wieczyste mieszkania i gruntu i powiązane umowy.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Zamówienie

Wystarczy, że prześlesz
projekt dokumentacji
prawnej lub podasz numer
księgi wieczystej.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Analiza

Doświadczony prawnik sprawdza projekty umów i księgi wieczyste oraz weryfikuje stan prawny nieruchomości.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Finalny raport

Przesyłamy przejrzysty raport na e-mail klienta 48h po złożeniu zamówienia.

Zamów analizę prawną

Na rynku pierwotnym wykonujemy odbiór techniczny mieszkania lub domu.
Na wtórnym sporządzamy kompleksowy raport ze stanu lokalu i budynku.

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem..

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzanym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Zarezerwuj odbiór na rynku pierwotnym
Zarezerwuj przegląd na rynku wtórnym

Analizujemy umowy deweloperskie

Zobacz