call 797 014 014

Odbiory mieszkań Gorzów Wielkopolski, odbiór mieszkania i domu Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i odbiory domów. Największa firma inżynieryjna w Polsce.

Szybka rezerwacja

Numer telefonu

Potrzebne uzupełnienie numeru telefonu.

Typ nieruchomości

Dom
Mieszkanie
Inne

#1 w Gorzowie Wielkopolskim pod względem średniej liczby ocen

facebook logo google logo

Ponad 2000 osób oceniło nas na 5,0!

2022-01-27

pewny lokal pewny lokal

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i odbiór domu od dewelopera w Gorzowie Wielkopolskim z Pewny Lokal

Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym deweloperzy realizują kolejne inwestycje. Rolą Pewnego Lokalu jest pomoc w trakcie odbiorów technicznych, które domykają etap deweloperski. Inwestor ma w tym czasie okazję sprawdzić, jak zostało wykończone mieszkanie. Normy budowlane w bardzo konkretny sposób określają wytyczne dla osoby, która ma odebrać mieszkanie. W oparciu o te dane można skontrolować pracę dewelopera. Inżynierowie z naszej firmy z powodzeniem kontrolują stan wykończenia mieszkania, posługując się m.in. właśnie normami, o których aktualizację dbają, by wykonywać swoją pracę w pełni profesjonalnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki takiemu podejściu można mieć pewność, że inwestycja zostanie prawidłowo skontrolowana przez fachowca. Rolą inżynierów Pewnego Lokalu jest przeprowadzenie inwestora przez wszystkie formalności w taki sposób, by nie był stratny, by każda wada i usterka została dostrzeżona i wpisana w protokół odbioru.

Dlaczego warto wybrać odbiór mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim z Pewnym Lokalem?

a) Jesteśmy ogólnopolską firmą

Praca inżynierów (bo w naszej firmie odbiorami zajmują się wyłącznie inżynierowie) polega na rzetelnym sprawdzeniu według planu wszystkich elementów mieszkania. Po dokonanej inspekcji pracownicy Pewnego Lokalu sporządzają raport, który otrzymuje klient. W raporcie zawarte są wyłącznie obiektywne spostrzeżenia dotyczące lokalu, poparte pomiarami, kontrolą z ewentualną dokumentacją, a zatem raport jest tym elementem, który pozwoli podjąć racjonalną decyzję związaną z mieszkaniem. Działamy na terenie całego kraju, bez problemu dojedziemy w każde umówione miejsce, by pomóc w odbiorze domu lub mieszkania.

b) Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Nasza firma ma świadomość, jak wiele pułapek funkcjonuje na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc. Chcemy, by wybór wymarzonego mieszkania stał się przyjemnością, dlatego dbamy o aktualizowanie norm, by wszystkie nasze działania były zgodne z bieżącymi wymogami. To niezwykle ważne, bo zapisy bardzo często są poprawiane. Nasi inżynierowie dbają o organizowanie odbiorów zgodnie z najnowszymi standardami. W pracy inżynierów istotna jest także wymiana doświadczeń, którą staramy się organizować, by nasz zespół był poinformowany o tym, jak obecnie realizują inwestycje deweloperzy.

c) Nasza usługa jest legalna

Od samego początku istnienia firmy wiedzieliśmy, że tylko legalna działalność przyniesie nam sukces, bo da poczucie bezpieczeństwa każdemu, kto zechce współpracować z naszym zespołem, ale także pozwoli na składanie zeznań, gdy deweloper będzie niesprawiedliwie próbował wzbraniać się przed naprawą tego, co okazało się wadliwe. Nasza firma płaci podatki, które definiuje prawo polskie (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera, jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT). Zależy nam na tym, by nasza działalność była transparentna i wiarygodna, dzięki temu zyskujemy klientów na terenie całej Polski.

d) Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

Nasza firma funkcjonuje na zasadzie współpracy. Jeśli zdarzy się, że jeden z inżynierów nie może wykonać odbioru mieszkania, jesteśmy w stanie zrealizować zastępstwo, które nie przesunie całego grafiku. To niezwykle ważne dla nas, by każdego inżyniera można było zastąpić w miarę sprawnie, bez szkody dla klienta, który organizuje odbiór, ponieważ biorą w nim udział też przedstawiciele strony dewelopera.

e) Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Jednym z profitów, jaki oferujemy naszym klientom, jest możliwość korzystania z infolinii prawnej. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób, które mają pewność, że deweloper nie jest pozytywnie ustosunkowany do napraw wad i usterek, jakie wynikają z jego ekspresowych realizacji. Warto wiedzieć, co w takim momencie inwestor może zrobić, by pociągnąć dewelopera do odpowiedzialności za swoje realizacje. Pewny Lokal stara się kompleksowo pomagać klientom, którzy zdecydują się skorzystać z jego usług.

Lista inwestycji, na których m.in. odbieraliśmy mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

- Inwestycja – Osiedle Europejskie, Deweloper: Budnex

- Inwestycja – Osiedle Magnolia Park, Deweloper: 

- Inwestycja – Kolorowe Osiedle III, Deweloper: 

- Inwestycja – Warszawska, Deweloper: 

- Inwestycja – Warta Residence, Deweloper: Warta Residece Sp. z o.o. Sp. K.

- Inwestycja – Plac Jana Pawła, Deweloper: Budnex

Odbiory mieszkań: cennik (nasze ceny w Gorzowie Wielkopolskim)

Podstawowa cena dotycząca odbioru mieszkania przez inżyniera z naszej firmy uzależniona jest od metrażu. W tabeli poniżej przedstawiono podstawowe ceny, które mogą ulec zmianie w zależności od tego, czy klient potrzebuje usługę dodatkowo płatną (o czym zostaje poinformowany), czy może chce wynegocjować rabat.

Metraż mieszkania
Cena podstawowa (uwzględnia VAT)
mieszkanie do 60 m²
od 149 zł brutto
mieszkanie do 100 m²
od 349 zł brutto
mieszkanie do 200 m²
od 449 zł brutto
inne usługi techniczne
do indywidualnej negocjacji

Rzeczoznawca oraz inspektor - jak wygląda odbiór techniczny mieszkania lub domu w Gorzowie Wielkopolskim?

Mieszkanie lub dom to przestrzeń naszego życia, inwestycja na lata. Ten wybór nie powinien być przypadkowy, podobnie jak nieprzypadkowy powinien być fachowiec, który pomoże w wykonaniu odbioru. Protokół odbioru, jaki tworzy nasz inżynier, może przydać się do późniejszego żądania naprawy tego, co zostało wykonane nieprawidłowo. Jeśli zaś deweloper jest konfliktowy, warto skorzystać z pomocy rzeczoznawcy lub inspektora. Nie zawsze deweloper ma dobre intencje. Warto w trakcie tak poważnych momentów wesprzeć się decyzją kogoś obiektywnego, kto posiada rzeczową wiedzę i stoi po naszej stronie. Należy pamiętać, że ekipa dewelopera wie więcej o mieszkaniu. Ma świadomość, jakie mankamenty mogą się w nim znaleźć. Doświadczony inżynier będzie wiedział, jakie elementy są istotne, jakie mniej ważne i z pewnością poinformuje o tym klienta. To ogromne poczucie komfortu, które przyda się każdemu inwestorowi. Pewny Lokal to firma, która została stworzona z poczucia misji i potrzeby, jaka pojawiła się na rynku. Właściciele mieszkań deweloperskich nie wiedzą, jak ważny jest odbiór techniczny. Staramy się pisać o tym i uświadamiać każdego, kto faktycznie poszukuje wiedzy w tym temacie.

Opinie naszych klientów z odbiorów mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim

Jesteśmy firmą realizującą odbiory techniczne na terenie całej Polski. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu, które zostaje nam zaprezentowane przez klienta. Opinie  są dla nas informacją zwrotną, że dobrze realizujemy naszą pracę i jesteśmy potrzebni na rynku. Poniżej cytaty dotyczące odbiorów inwestycji z pomocą naszych inżynierów.

Pan Bartłomiej docenił profesjonalizm i spostrzegawczość:

Odbiór z pewnym lokalem to odbiór pewnego lokalu ;) Pani inżynier dobrze przygotowana jeżeli chodzi o zestawy pomiarowe (kątowniki, łaty laser krzyżowy itp.) Zwracała uwagę na rzeczy na które sam na pewno bym nie zwrócił plus dodatkowo dawała dodatkowe wskazówki na co zwrócić uwagę podczas wykańczania. Osobiście nie miałem żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu kto ma przed sobą odbiór domu / mieszkania

W opinii Pana Maksyma usługa odbioru technicznego oceniona jest wysoko: 

Polecam! Bardzo solidna firma, dobre podejście do Klienta, wsparcie w każdym aspekcie planowania odbioru mieszkania. Sam odbiór mieszkania - mają świetnych specjalistów, sprawdziliśmy całe mieszkanie. Osobno warto dopłacić i zamówić raport odbioru mieszkania ze zdjęciami.

Pani Aneta doceniła naszych inżynierów:

Jestem zadowolona, polecam. Skorzystałam z pomocy przy odbiorze mieszkania. Nie było problemu z zmianą wcześniej wybranego pakietu-super. Znaleziono drobne rzeczy do poprawki. Czas oczekiwania krótki, kontakt mailowy i telefoniczny bardzo sprawny. Mają dodatkowe usługi: prawne i odbiór prac wykończeniowców. Wszyscy pracownicy są pomocni. Pozdrawiam serdecznie.

Pan Mariusz docenił fakt, kompleksowej realizacji, którą deweloper przyjął bez zastrzeżeń:

Nie ma się do czego przyczepić. Profesjonalnie, punktualnie i miło :) Pan, z którym robiłem odbiór sprawdzał w zasadzie wszystko. Od podłóg po ściany i okna. Było kilka niedociągnięć w mieszkaniu ale wszystkie uwagi zostały zaakceptowane przez dewelopera. Polecam.

Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy, za to, że w tak licznych komentarzach doceniono pracę naszej firmy.

Zdjęcia przykładowych usterek odnalezionych podczas odbiorów mieszkań od dewelopera w Gorzowie Wielkopolskim

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Gorzowie Wielkopolskim.
Przede wszystkim ważne jest to, by skupić się zarówno na tym, co znajduje się na zewnątrz, jak i na tym, co jest w środku - w mieszkaniu/domu. Choć zazwyczaj wnętrza są oczywiste i to właśnie w nich spędza się większość czasu przeznaczonego na odbiór, to warto mieć świadomość, że usterki na zewnątrz budynku, często psują się jeszcze bardziej pod wpływem niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Uszkodzenie mocowania barierki na inwestycji Warszawska
Jakość barierek jest bardzo istotną kwestią, ponieważ dla zwykłego inwestora wymiana barierki nie jest tak prosta jak dla dewelopera, który wie, od jakiego wykonawcy pochodzi dany produkt. Wszystkie elementy związane z estetycznymi wykończeniami budynku warto reklamować na etapie odbioru.

Uszkodzenia farby - barierka zewnętrzna na inwestycji Osiedle Europejskie
Prace związane ze sprawdzaniem wad w inwestycji wymagają często profesjonalnego sprzętu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w dużo bardziej dokładny sposób ocenić jakość wykonania tynków, wylewek, instalacji, etc. Co więcej, taki odbiór jest przychylniej odebrany przez dewelopera, ponieważ jest rzetelny i trudno z nim polemizować.

Brak liniowości gniazdek - 2cm różnicy na inwestycji Wiedeńska

Odbiory mieszkań Gorzów Wielkopolski forum: przeczytaj opinię inżynierów o jakości inwestycji deweloperskich w Gorzowie Wielkopolskim

Jeśli potencjalny nabywca zastanawia się, czy warto zainwestować w mieszkanie u konkretnego dewelopera, sugerujemy skonfrontować oczekiwania z opinią znajdującą się na stronie Sprawdź Dewelopera. Jest to wynik wieloletniej pracy dotyczącej odbiorów technicznych, które realizuje nasza firma. Ocena każdego odbioru zostaje dodana do systemu, który generuje statystyczne dane dotyczące standardu deweloperskiego w wybranej inwestycji. Dzięki temu każdy ma wgląd w to, w jakim stanie deweloper oddaje mieszkania. Warto tę wiedzę skonfrontować z oczekiwaniami i zapewnieniami z prospektów dewelopera, by wybrać najkorzystniejszą ofertę. 

Odbiór techniczny mieszkania Gorzów Wielkopolski - dzielnice

Chętnych do skorzystania z usługi odbioru mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem: 797 014 014.

Wykonujemy również odbiory techniczne na dzielnicy: Górczyn, Zawarcie, Piaski, Małyszyn, Wieprzyce oraz w Baczynie, Kłodawie, Wawrowie.

Zobacz też: odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski inspektor, odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski cena, odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski forum, odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski opinie.


Była nauczycielka języka polskiego, która postanowiła przebranżowić się, by pracować w branży nieruchomości. Sprzedała swoje mieszkanie w mieście i kupiła niewielki domek na wsi – formalnościami zajęła się nasza firma, od tej pory współpracujemy. Do tego stopnia zainteresowała się nieruchomościami, że od kilku lat pomaga znajomym nadzorować remonty i ekipy wykończeniowe. Umiejętnie korzysta ze sprzętów takich jak łata murarska, kątownik czy dalmierz.

Rozwiń tekst

Historie i opinie naszych klientów

W Gorzowie Wielkopolskim mamy kilkukrotnie więcej opinii niż największy z konkurentów

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
ikona apostrofu

„Skorzystałem przy analizie umowy deweloperskiej z największym pakietem. Uważam, że cena niewygórowana za jakość świadczonego wsparcia.”

Grzegorz
ikona apostrofu

„Szybko i sprawnie przebiegł cały odbiór w Gorzowie Wielkopolskim. Pan inżynier bardzo miły, konkretny i był z nim świetny kontakt. Kontakt z Pewny Lokal również bez zastrzeżeń.”

Mateusz
ikona apostrofu

„Odbiór w Gorzowie Wielkopolskim przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Inspektor posiadał niezbędne narzędzia i był w stanie zweryfikować każdy aspekt techniczny nieruchomości.”

Tomasz
ikona apostrofu

„Odbiór przebiegł skutecznie i w miłej atmosferze, polecam!”

Jarosław
ikona apostrofu

„Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji. Pan odpowiedział wyczerpująco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.”

Anna
ikona apostrofu

„Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.”

Marcin
ikona apostrofu

„Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!”

Michał
Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!
Oddzwaniamy w kilka minut!
oceny google i facebook pewny lokal oceny google i facebook pewny lokal

Ponad 2000 osób oceniło nasze odbiory od dewelopera na 5,0!

Jesteśmy certyfikowani

Zobacz, jakie szkolenia przechodzą nasi inżynierowie i jakie posiadamy certyfikaty.

Odbiory wykonujemy zgodnie z normami Instytutu Techniki Budowlanej
Mamy dostęp do płatnych norm Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
Przeszliśmy szkolenie z termowizji wg Infrared Training Center
Jesteśmy certyfikowani przez organizację InterNACHI

Używamy najlepszego sprzętu

Podczas odbiorów mieszkań i domów posługujemy się atestowanym sprzętem, którego deweloper nie może podważyć.

Kamery termowizyjne
Dalmierze, lasery krzyżowe
Narzędzia pomiarowe
Łaty, kątowniki

Galeria usterek

Przykładowe usterki, które znaleźliśmy podczas oddań domów i mieszkań od dewelopera.

Koszt naprawy: 5 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonane podłoże pod podkładem podłogowym; niska odporność podkładu na ściskanie

Koszt naprawy: 600 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana instalacja elektryczna (brak odpowiedniej grubości tynku); zatynkowana puszka elektryczna

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki

nieszczelność instalacji wodnej (podczas próby szczelności 'na mokro')

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonany punkt styku (ściana nośna-ściana działowa); odspojenie tynku; brak dylatacji

Koszt naprawy: 100 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne narożnika ściany otynkowanej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

błędnie wykonana okładzina z dachówki ceramicznej na 75% powierzchni połaci dachu (błędne kotwienie, brak liniowości)

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

brak wyprofilowania odpływu na zadaszeniu; zastoiska wody

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechniczne powłoki lakierniczej na grzejniku

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki

dachówka betonowa oraz siding (deski elewacyjne) w złym stanie technicznym.

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

trwałe zabrudzenia stolarki okiennej pianą montażową

Koszt naprawy: 7 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność pionu kanalizacyjnego

Koszt naprawy: 450 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

liczne przedmuchy (nieszczelności) na stolarce okiennej

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

dom z rynku wtórnego; zawilgocenie od strony połaci dachu

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny; niechlujnie ułożona warstwa izolacji termicznej w połaci dachu

Koszt naprawy: 50 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

zapowietrzony grzejnik drabinkowy

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelności instalacji wodno-kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 550 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji wodnej

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna

błędny montaż parapetu zewnętrznego, trudny do zauważenia gołym okiem

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
łata kontrolna 200 cm

brak płaszczyzny ściany otynkowanej (niezgodność z normą PN-B 10110:2005) - niezauważalne gołym okiem

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
laser krzyżowy; łata kontrolna 200cm

brak płaszczyzny podkładu podłogowego w skali całego pomieszczenia - niemożliwe do zweryfikowania bez lasera krzyżowego

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; łata kontrolna

błędny montaż rozdzielacza C.O (brak kąta prostego, brak liniowości względem ściany) - niezauważalny gołym okiem

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki
kątownik budowlany; narzędzia pomiarowe

brak liniowości oraz powtarzalności wymiarów schodów monolitycznych żelbetowych

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki

mostek termiczny — nieskutecznie zaizolowany wyłaz dachowy. Ślady ognisk korozji biologicznej oraz kondensacji wilgoci.

Koszt naprawy: 2 200 zł
przykładowe usterki

jeden obwód elektryczny na poddaszu nieużytkowym. Brak możliwości podłączenia klimatyzacji lub innych urządzeń o dużej mocy poborowej.

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

sztywna spoina na styku rama okna - parapet. Duże ryzyko nieszczelności.

Koszt naprawy: 1 600 zł
przykładowe usterki

odparzenia okładziny ceramicznej na tarasie i na opasce okalającej budynek. Płytki kwalifikują się do wymiany.

Koszt naprawy: 2 400 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

ślady zawilgocenia pod nieszczelną płytą balkonową (znajdującą się powyżej).

Koszt naprawy: 10 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

korozja pionu kanalizacyjnego, nieszczelność instalacji kanalizacyjnej

Koszt naprawy: 700 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność okna tarasowego, przedmuch zimnego powietrza

Koszt naprawy: 1 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność instalacji grzewczej (objawiająca się regularnie zapowietrzającym się grzejnikiem)

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, przemarzanie szpalety okna połaciowego

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

mostek termiczny, strata ciepła przez ścianę szczytową poddasza nieużytkowego

Koszt naprawy: 4 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

błędnie osadzone okno kolankowe, straty ciepła oraz brak liniowości zabudowy

Koszt naprawy: 2 000 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność na styku ścianki kolankowej z połacią dachu

Koszt naprawy: 5 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

nieszczelność połaci dachu, przeciek

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

niechlujnie wykonana termoizolacja poddasza

Koszt naprawy: 1 500 zł
przykładowe usterki
kamera termowizyjna

podciąg kapilarny/brak izolacji poziomej budynku

Koszt naprawy: 2 500 zł
przykładowe usterki

wada fabryczna pakietu szybowego (niezgodność z normą PN-EN 1279:2018; podstawa do wymiany oszklenia)

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

nieudolnie wykonana próba korekty zapadniętego narożnika posadzki; błąd wykonawczy

Koszt naprawy: 400 zł
przykładowe usterki

brak drożności otworów odwadniających w ramach okiennych (uwaga globalna)

Koszt naprawy: 1000 zł
przykładowe usterki

uszkodzenie mechaniczne powierzchni parapetu z konglomeratu

Koszt naprawy: 500 zł
przykładowe usterki

błędne wykonanie powłoki zabezpieczającej na pochwycie balustrady

Koszt naprawy: 300 zł
przykładowe usterki

ubytki tynkarskie przy punktach elektrycznych (uwaga globalna)

pewny lokal pewny lokal

Poradniki

Zachęcamy do pobrania darmowych poradników przygotowanych przez naszych prawników i inżynierów

Poradnik odbioru technicznego od dewelopera

okładka poradnika

Poradnik poodbiorowy

okładka poradnika

Poradnik o rękojmi nieruchomości

okładka poradnika

Co sprawdzamy w ramach odbioru w Gorzowie Wielkopolskim?

Gwaranacja wyłapania wszystkich usterek, nie tylko tych widocznych gołym okiem.

tynki

Tynki i wylewki

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

stolarka

Stolarka drzwiowa i okienna

Sprawdzamy okna i drzwi, także pod kątem zgodności ze standardem.

instalacje

Instalacje

Zweryfikujemy instalację elektryczną, kanalizacyjną, ciepłą oraz inne instalacje.

przynależności

Przynależności

Sprawdzimy ich zgodność ze standardem oraz normami budowlanymi (np. wymiary miejsca postojowego).

mertaż

Metraż

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

zawilgocenia

Zawilgocenia i mostki termiczne

Weryfikujemy szczelność okien, pleśń, grzyba za pomocą kamer termowizyjnych.

Jakie dokumenty mogą być przydatne podczas odbioru technicznego w Gorzowie Wielkopolskim.

Poniższe dokumenty pozwolą nam wykonać kompleksowy odbiór techniczny nieruchomości od dewelopera.

rzut architektoniczny

Rzut architektoniczny

Rzut zwykle stanowi załącznik do prospektu informacyjnego dewelopera. Rzut projektowy jest nam potrzebny podczas odbioru technicznego do zweryfikowania układu mieszkania (np. wnęki, ściany) oraz rozmieszczenia instalacji.

standard wykończenia

Standard wykończenia

Standard to dokument, który określa jak deweloper wykończy mieszkanie (np. czy stan deweloperski obejmuje parapety wewnętrzne, czy nie). Dzięki standardowi jesteśmy w stanie kompleksowo zweryfikować mieszkanie lub dom podczas odbioru.

prospekt informacyjny

Prospekt informacyjny

Niekiedy informacje istotne dla przeprowadzenia odbioru technicznego znajdują się także w prospekcie informacyjnym dewelopera. Rzut projektowy oraz standard wykończenia zazwyczaj stanowią załączniki do prospektu informacyjnego.

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Gorzowie Wielkopolskim.

Obejrzyj krótkie filmiki, aby dowiedzieć się na czym polega odbiór deweloperski.

Jak to działa?

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Gorzowie Wielkopolskim.

zamówienie

Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem.

wizyta

Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

dokumentacja

Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzonym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Odbiory mieszkań także w innych miastach

Działamy na terenie całej Polski. Zobacz, gdzie jeszcze możemy Ci pomóc.

Zobacz, gdzie działamy

Dysponujemy siecią inżynierów w Gorzowie wielkopolskim.

Możemy wykonać odbiór techniczny na terenie całego Gorzowa wielkopolskiego i okolic.

ul. Chroprego 2, Gorzów Wielkopolski