Odbiory mieszkań Gorzów Wielkopolski, odbiór mieszkania i domu Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i odbiory domów. Największa firma inżynieryjna w Polsce.

#1 w Gorzowie Wielkopolskim pod względem średniej liczby ocen

google logo
facebook logo

Ponad 1500 osób oceniło nas na 5,0!

Nasza misja jest prosta

Zadbać o Twoje bezpieczeństwo przy kupnie nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim

Dowiedz się, dlaczego warto zlecić nam odbiór mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

Dyspozycyjność
Dyspozycyjność

Dzięki dużej skali odbiorów w Gorzowie Wielkopolskim, możemy wykonać odbiór techniczny w dowolnym terminie (nawet z jednodniowym wyprzedzeniem).

Sieć fachowców
Sieć fachowców

W Gorzowie Wielkopolskim na rynku pierwotnym i wtórnym działają dla nas przeszkoleni i doświadczeni inżynierowie oraz inspektorzy.

Jednolity format usług
Jednolity format usług

Ustandaryzowane odbiory techniczne mieszkań i domów w Gorzowie Wielkopolskim według sprawdzonego schematu.

Transparentne ceny
Transparentne ceny

Umawiamy się na konkretną cenę, która się nie zmieni. Cena zawiera wszystkie podatki bez żadnych ukrytych kosztów.

Zgromadzona wiedza
Zgromadzona wiedza

Doświadczenie z setek odbiorów mieszkań i odbiorów domu od dewelopera w Gorzowie Wielkopolskim.

Opinie

W Gorzowie Wielkopolskim mamy kilkukrotnie więcej opinii niż największy z konkurentów

Skorzystałem przy analizie umowy deweloperskiej z największym pakietem. Uważam, że cena niewygórowana za jakość świadczonego wsparcia.

Grzegorz

grade grade grade grade grade

Szybko i sprawnie przebiegł cały odbiór w Gorzowie Wielkopolskim. Pan inżynier bardzo miły, konkretny i był z nim świetny kontakt. Kontakt z Pewny Lokal również bez zastrzeżeń.

Mateusz

grade grade grade grade grade

Odbiór w Gorzowie Wielkopolskim przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Inspektor posiadał niezbędne narzędzia i był w stanie zweryfikować każdy aspekt techniczny nieruchomości.

Tomasz

grade grade grade grade grade

Odbiór przebiegł skutecznie i w miłej atmosferze, polecam!

Jarosław

grade grade grade grade grade

Jesteśmy certyfikowani

Zobacz, jakie szkolenia przechodzą nasi inżynierowie i jakie posiadamy certyfikaty.

pewny lokal Używamy profesjonalnego sprzętu

Z zakresu odbiorów technicznych

Odbiory techniczne

pewny lokal Używamy profesjonalnego sprzętu

Z zakresu polskich norm budowlanych

Polskie normy budowlane

pewny lokal Używamy profesjonalnego sprzętu

Z zakresu badań termowizyjnych

Badania termowizyjne

pewny lokal Używamy profesjonalnego sprzętu

Z zakresu inspekcji nieruchomości

Audyty nieruchomości

Używamy profesjonalnego sprzętu

Podczas odbiorów mieszkań i domów posługujemy się atestowanym sprzętem, którego deweloper nie może podważyć.

pewny lokal Używamy profesjonalnego sprzętu

Kamery termowizyjne

pewny lokal Używamy profesjonalnego sprzętu

Dalmierze, lasery krzyżowe

pewny lokal Używamy profesjonalnego sprzętu

Narzędzia pomiarowe

pewny lokal Używamy profesjonalnego sprzętu

Łaty, kątowniki

2022-01-27

pewny lokal pewny lokal

Odbiory mieszkań, odbiór mieszkania i odbiór domu od dewelopera w Gorzowie Wielkopolskim z Pewny Lokal

Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym deweloperzy realizują kolejne inwestycje. Rolą Pewnego Lokalu jest pomoc w trakcie odbiorów technicznych, które domykają etap deweloperski. Inwestor ma w tym czasie okazję sprawdzić, jak zostało wykończone mieszkanie. Normy budowlane w bardzo konkretny sposób określają wytyczne dla osoby, która ma odebrać mieszkanie. W oparciu o te dane można skontrolować pracę dewelopera. Inżynierowie z naszej firmy z powodzeniem kontrolują stan wykończenia mieszkania, posługując się m.in. właśnie normami, o których aktualizację dbają, by wykonywać swoją pracę w pełni profesjonalnie, zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki takiemu podejściu można mieć pewność, że inwestycja zostanie prawidłowo skontrolowana przez fachowca. Rolą inżynierów Pewnego Lokalu jest przeprowadzenie inwestora przez wszystkie formalności w taki sposób, by nie był stratny, by każda wada i usterka została dostrzeżona i wpisana w protokół odbioru.

Dlaczego warto wybrać odbiór mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim z Pewnym Lokalem?

a) Jesteśmy ogólnopolską firmą

Praca inżynierów (bo w naszej firmie odbiorami zajmują się wyłącznie inżynierowie) polega na rzetelnym sprawdzeniu według planu wszystkich elementów mieszkania. Po dokonanej inspekcji pracownicy Pewnego Lokalu sporządzają raport, który otrzymuje klient. W raporcie zawarte są wyłącznie obiektywne spostrzeżenia dotyczące lokalu, poparte pomiarami, kontrolą z ewentualną dokumentacją, a zatem raport jest tym elementem, który pozwoli podjąć racjonalną decyzję związaną z mieszkaniem. Działamy na terenie całego kraju, bez problemu dojedziemy w każde umówione miejsce, by pomóc w odbiorze domu lub mieszkania.

b) Pracujemy według standardów i najnowszych norm

Nasza firma ma świadomość, jak wiele pułapek funkcjonuje na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc. Chcemy, by wybór wymarzonego mieszkania stał się przyjemnością, dlatego dbamy o aktualizowanie norm, by wszystkie nasze działania były zgodne z bieżącymi wymogami. To niezwykle ważne, bo zapisy bardzo często są poprawiane. Nasi inżynierowie dbają o organizowanie odbiorów zgodnie z najnowszymi standardami. W pracy inżynierów istotna jest także wymiana doświadczeń, którą staramy się organizować, by nasz zespół był poinformowany o tym, jak obecnie realizują inwestycje deweloperzy.

c) Nasza usługa jest legalna

Od samego początku istnienia firmy wiedzieliśmy, że tylko legalna działalność przyniesie nam sukces, bo da poczucie bezpieczeństwa każdemu, kto zechce współpracować z naszym zespołem, ale także pozwoli na składanie zeznań, gdy deweloper będzie niesprawiedliwie próbował wzbraniać się przed naprawą tego, co okazało się wadliwe. Nasza firma płaci podatki, które definiuje prawo polskie (VAT i podatki dochodowe, zarówno od dochodu inżyniera, jak i dochodu naszej firmy, czyli PIT i CIT). Zależy nam na tym, by nasza działalność była transparentna i wiarygodna, dzięki temu zyskujemy klientów na terenie całej Polski.

d) Jesteśmy szybcy i nie odwołujemy odbiorów na ostatnią chwilę

Nasza firma funkcjonuje na zasadzie współpracy. Jeśli zdarzy się, że jeden z inżynierów nie może wykonać odbioru mieszkania, jesteśmy w stanie zrealizować zastępstwo, które nie przesunie całego grafiku. To niezwykle ważne dla nas, by każdego inżyniera można było zastąpić w miarę sprawnie, bez szkody dla klienta, który organizuje odbiór, ponieważ biorą w nim udział też przedstawiciele strony dewelopera.

e) Oferujemy wsparcie infolinii prawnej podczas odbioru

Jednym z profitów, jaki oferujemy naszym klientom, jest możliwość korzystania z infolinii prawnej. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób, które mają pewność, że deweloper nie jest pozytywnie ustosunkowany do napraw wad i usterek, jakie wynikają z jego ekspresowych realizacji. Warto wiedzieć, co w takim momencie inwestor może zrobić, by pociągnąć dewelopera do odpowiedzialności za swoje realizacje. Pewny Lokal stara się kompleksowo pomagać klientom, którzy zdecydują się skorzystać z jego usług.

Lista inwestycji, na których m.in. odbieraliśmy mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

- Inwestycja – Osiedle Europejskie, Deweloper: Budnex

- Inwestycja – Osiedle Magnolia Park, Deweloper: 

- Inwestycja – Kolorowe Osiedle III, Deweloper: 

- Inwestycja – Warszawska, Deweloper: 

- Inwestycja – Warta Residence, Deweloper: Warta Residece Sp. z o.o. Sp. K.

- Inwestycja – Plac Jana Pawła, Deweloper: Budnex

Odbiory mieszkań: cennik (nasze ceny w Gorzowie Wielkopolskim)

Podstawowa cena dotycząca odbioru mieszkania przez inżyniera z naszej firmy uzależniona jest od metrażu. W tabeli poniżej przedstawiono podstawowe ceny, które mogą ulec zmianie w zależności od tego, czy klient potrzebuje usługę dodatkowo płatną (o czym zostaje poinformowany), czy może chce wynegocjować rabat.

Metraż mieszkania
Cena podstawowa (uwzględnia VAT)
mieszkanie do 60 m²
od 149 zł brutto
mieszkanie do 100 m²
od 349 zł brutto
mieszkanie do 200 m²
od 449 zł brutto
inne usługi techniczne
do indywidualnej negocjacji

Rzeczoznawca oraz inspektor - jak wygląda odbiór techniczny mieszkania lub domu w Gorzowie Wielkopolskim?

Mieszkanie lub dom to przestrzeń naszego życia, inwestycja na lata. Ten wybór nie powinien być przypadkowy, podobnie jak nieprzypadkowy powinien być fachowiec, który pomoże w wykonaniu odbioru. Protokół odbioru, jaki tworzy nasz inżynier, może przydać się do późniejszego żądania naprawy tego, co zostało wykonane nieprawidłowo. Jeśli zaś deweloper jest konfliktowy, warto skorzystać z pomocy rzeczoznawcy lub inspektora. Nie zawsze deweloper ma dobre intencje. Warto w trakcie tak poważnych momentów wesprzeć się decyzją kogoś obiektywnego, kto posiada rzeczową wiedzę i stoi po naszej stronie. Należy pamiętać, że ekipa dewelopera wie więcej o mieszkaniu. Ma świadomość, jakie mankamenty mogą się w nim znaleźć. Doświadczony inżynier będzie wiedział, jakie elementy są istotne, jakie mniej ważne i z pewnością poinformuje o tym klienta. To ogromne poczucie komfortu, które przyda się każdemu inwestorowi. Pewny Lokal to firma, która została stworzona z poczucia misji i potrzeby, jaka pojawiła się na rynku. Właściciele mieszkań deweloperskich nie wiedzą, jak ważny jest odbiór techniczny. Staramy się pisać o tym i uświadamiać każdego, kto faktycznie poszukuje wiedzy w tym temacie.

Opinie naszych klientów z odbiorów mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim

Jesteśmy firmą realizującą odbiory techniczne na terenie całej Polski. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu, które zostaje nam zaprezentowane przez klienta. Opinie  są dla nas informacją zwrotną, że dobrze realizujemy naszą pracę i jesteśmy potrzebni na rynku. Poniżej cytaty dotyczące odbiorów inwestycji z pomocą naszych inżynierów.

Pan Bartłomiej docenił profesjonalizm i spostrzegawczość:

Odbiór z pewnym lokalem to odbiór pewnego lokalu ;) Pani inżynier dobrze przygotowana jeżeli chodzi o zestawy pomiarowe (kątowniki, łaty laser krzyżowy itp.) Zwracała uwagę na rzeczy na które sam na pewno bym nie zwrócił plus dodatkowo dawała dodatkowe wskazówki na co zwrócić uwagę podczas wykańczania. Osobiście nie miałem żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu kto ma przed sobą odbiór domu / mieszkania

W opinii Pana Maksyma usługa odbioru technicznego oceniona jest wysoko: 

Polecam! Bardzo solidna firma, dobre podejście do Klienta, wsparcie w każdym aspekcie planowania odbioru mieszkania. Sam odbiór mieszkania - mają świetnych specjalistów, sprawdziliśmy całe mieszkanie. Osobno warto dopłacić i zamówić raport odbioru mieszkania ze zdjęciami.

Pani Aneta doceniła naszych inżynierów:

Jestem zadowolona, polecam. Skorzystałam z pomocy przy odbiorze mieszkania. Nie było problemu z zmianą wcześniej wybranego pakietu-super. Znaleziono drobne rzeczy do poprawki. Czas oczekiwania krótki, kontakt mailowy i telefoniczny bardzo sprawny. Mają dodatkowe usługi: prawne i odbiór prac wykończeniowców. Wszyscy pracownicy są pomocni. Pozdrawiam serdecznie.

Pan Mariusz docenił fakt, kompleksowej realizacji, którą deweloper przyjął bez zastrzeżeń:

Nie ma się do czego przyczepić. Profesjonalnie, punktualnie i miło :) Pan, z którym robiłem odbiór sprawdzał w zasadzie wszystko. Od podłóg po ściany i okna. Było kilka niedociągnięć w mieszkaniu ale wszystkie uwagi zostały zaakceptowane przez dewelopera. Polecam.

Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy, za to, że w tak licznych komentarzach doceniono pracę naszej firmy.

Zdjęcia przykładowych usterek odnalezionych podczas odbiorów mieszkań od dewelopera w Gorzowie Wielkopolskim

Z każdego odbioru technicznego sporządzamy raport, w którym umieszczamy m.in. dokumentację fotograficzną wad i usterek znalezionych na inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi usterkami, jakie nasi inżynierowie wykryli podczas odbiorów technicznych mieszkań i domów w Gorzowie Wielkopolskim.
Przede wszystkim ważne jest to, by skupić się zarówno na tym, co znajduje się na zewnątrz, jak i na tym, co jest w środku - w mieszkaniu/domu. Choć zazwyczaj wnętrza są oczywiste i to właśnie w nich spędza się większość czasu przeznaczonego na odbiór, to warto mieć świadomość, że usterki na zewnątrz budynku, często psują się jeszcze bardziej pod wpływem niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Uszkodzenie mocowania barierki na inwestycji Warszawska
Jakość barierek jest bardzo istotną kwestią, ponieważ dla zwykłego inwestora wymiana barierki nie jest tak prosta jak dla dewelopera, który wie, od jakiego wykonawcy pochodzi dany produkt. Wszystkie elementy związane z estetycznymi wykończeniami budynku warto reklamować na etapie odbioru.

Uszkodzenia farby - barierka zewnętrzna na inwestycji Osiedle Europejskie
Prace związane ze sprawdzaniem wad w inwestycji wymagają często profesjonalnego sprzętu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w dużo bardziej dokładny sposób ocenić jakość wykonania tynków, wylewek, instalacji, etc. Co więcej, taki odbiór jest przychylniej odebrany przez dewelopera, ponieważ jest rzetelny i trudno z nim polemizować.

Brak liniowości gniazdek - 2cm różnicy na inwestycji Wiedeńska

Odbiory mieszkań Gorzów Wielkopolski forum: przeczytaj opinię inżynierów o jakości inwestycji deweloperskich w Gorzowie Wielkopolskim

Jeśli potencjalny nabywca zastanawia się, czy warto zainwestować w mieszkanie u konkretnego dewelopera, sugerujemy skonfrontować oczekiwania z opinią znajdującą się na stronie Sprawdź Dewelopera. Jest to wynik wieloletniej pracy dotyczącej odbiorów technicznych, które realizuje nasza firma. Ocena każdego odbioru zostaje dodana do systemu, który generuje statystyczne dane dotyczące standardu deweloperskiego w wybranej inwestycji. Dzięki temu każdy ma wgląd w to, w jakim stanie deweloper oddaje mieszkania. Warto tę wiedzę skonfrontować z oczekiwaniami i zapewnieniami z prospektów dewelopera, by wybrać najkorzystniejszą ofertę. 

Odbiór techniczny mieszkania Gorzów Wielkopolski - dzielnice

Chętnych do skorzystania z usługi odbioru mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem: 797 014 014.

Wykonujemy również odbiory techniczne na dzielnicy: Górczyn, Zawarcie, Piaski, Małyszyn, Wieprzyce oraz w Baczynie, Kłodawie, Wawrowie.

Zobacz też: odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski inspektor, odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski cena, odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski forum, odbiór mieszkania Gorzów Wielkopolski opinie.


pewny lokal pewny lokal

Oceń artykuł:

  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
  • grade
Kupno mieszkania a lokatorzy
Średnia 5/5 na podstawie 3 opinii.

Poradniki

Zachęcamy do pobrania darmowych poradników przygotowanych przez naszych prawników i inżynierów.

Jak kupić nieruchomość od dewelopera?
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Poradnik odbioru technicznego od dewelopera
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Kary umowne w umowach nieruchomościowych
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Rękojmia
nieruchomości
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Cesja i inne formy flipowania nieruchomości
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Poradnik dla nabywców na rynku wtórnym
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Badanie
termowizyjne
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Sprawdzenie prac wykończeniowych
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Umowa deweloperska - na co zwracać uwagę?
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Audyt
działki
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Poradnik
poodbiorowy
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link
Operat
szacunkowy
zdjęcie poradnika
Podaj telefon, na który wyślemy link

Co sprawdzamy w ramach odbioru w Gorzowie Wielkopolskim?

Gwaranacja wyłapania wszystkich usterek, nie tylko tych widocznych gołym okiem.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Tynki i wylewki

Sprawdzimy jakość i uszkodzenia tynków, także pod kątem norm budowlanych.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Stolarka drzwiowa i okienna

Sprawdzamy okna i drzwi, także pod kątem zgodności ze standardem.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Instalacje

Zweryfikujemy instalację elektryczną, kanalizacyjną, ciepłą oraz inne instalacje.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Przynależności

Sprawdzimy ich zgodność ze standardem oraz normami budowlanymi (np. wymiary miejsca postojowego).

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Metraż

Metraż weryfikujemy na życzenie klienta, kiedy zaistnieje podejrzenie niezgodności z pomiarem powykonawczym.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Zawilgocenia i mostki termiczne

Weryfikujemy szczelność okien, pleśń, grzyba za pomocą kamer termowizyjnych.

Jakie dokumenty mogą być przydatne podczas odbioru technicznego w Gorzowie Wielkopolskim.

Poniższe dokumenty pozwolą nam wykonać kompleksowy odbiór techniczny nieruchomości od dewelopera.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Rzut architektoniczny

Rzut zwykle stanowi załącznik do prospektu informacyjnego dewelopera. Rzut projektowy jest nam potrzebny podczas odbioru technicznego do zweryfikowania układu mieszkania (np. wnęki, ściany) oraz rozmieszczenia instalacji.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Standard wykończenia

Standard to dokument, który określa jak deweloper wykończy mieszkanie (np. czy stan deweloperski obejmuje parapety wewnętrzne, czy nie). Dzięki standardowi jesteśmy w stanie kompleksowo zweryfikować mieszkanie lub dom podczas odbioru.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Prospekt informacyjny

Niekiedy informacje istotne dla przeprowadzenia odbioru technicznego znajdują się także w prospekcie informacyjnym dewelopera. Rzut projektowy oraz standard wykończenia zazwyczaj stanowią załączniki do prospektu informacyjnego.

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Gorzowie Wielkopolskim.

Obejrzyj krótkie filmiki, aby dowiedzieć się na czym polega odbiór deweloperski.

Jak to wygląda?

Dowiedz się więcej o odbiorze technicznym w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługi techniczne

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem.

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzonym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Odbiory mieszkań także w innych miastach

Działamy na terenie całej Polski. Zobacz, gdzie jeszcze możemy Ci pomóc.

Analizujemy też umowy deweloperskie

Dowiedz się więcej

Zobacz, gdzie działamy

Dysponujemy siecią inżynierów w Gorzowie wielkopolskim.

Możemy wykonać odbiór techniczny na terenie całego Gorzowa wielkopolskiego i okolic.

ul. Chroprego 2, Gorzów Wielkopolski