Pewny Lokal - opinie

Zdecydowana większość klientów Pewny Lokal dziękuje nam za dobrze wydane pieniądze przy odbiorze mieszkania.
W 2020 r. 9000 klientów!
Już teraz odbiór techniczny z termowizją dostępny jest w Twoim mieście!
Dzięki termowizji możemy sprawdzić m.in. zawilgocenia, szczelność okien oraz występowanie mostków termicznych.

Napisali o nas

pewny lokal analiza ksiąg wieczystych
pewny lokal odbiory techniczne
pewny lokal opoznienie w odbiorze mieszkania
pewny lokal odbiory techniczne mieszkan
pewny lokal analiza ksiąg wieczystych

23 sierpnia 2018

Odbiory techniczne mieszkań i domów w Pewny Lokal - opinie klientów

Pewny Lokal ma zdecydowanie najwięcej pozytywnych opinii spośród wszystkich firm dokonujących odbiorów technicznych mieszkań i domów w Polsce. W serwisie Google oraz Facebook mamy już ponad ćwierć tysiąca takich opinii. Tymczasem nasz największy konkurent ma ok. 20-30 pozytywnych opinii. Nie wierzysz, sprawdź samemu, np. w Google:) Poniżej możesz zobaczyć przykładowe opinie naszych klientów.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Pani Emilia - opinia z odbioru mieszkania:

"Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Inżynier, którego przysłali na odbiór miał wszystkie potrzebne sprzęty do pomiarów, posprawdzał wszystko dokładnie i doradził jeszcze w kwestiach wykończeniowych. Bardzo konkretny i dobrze przygotowany. Polecam!"

Pan Piotr - opinia po odbiorze mieszkania:

"Pani Inżynier wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Odbiór trwał około godziny. Pani od razu po wejściu zaczęła pracę. Sprawdziła pod względem wad każde pomieszczenie po kolei, a także balkon i komórkę lokatorską. W cenie dokonała również pomiaru powierzchni każdego z pokoi oraz szerokości otworów drzwiowych. Inżynier jakiego potrzebowaliśmy, miły i cierpliwy wobec Nas przy czym wymagający i ,,uparty" (oczywiście na plus) względem dewelopera. Odkryła wiele wad i usterek których nie zobaczyliśmy sami aż do ich powiększenia. O tym że dobrze zainwestowaliśmy pieniądze decydując się na taką usługę byliśmy przekonani już po pierwszych minutach trwania odbioru. Polecamy z pełnym przekonaniem usługi ,Pewny Lokal."

Pani Katarzyna - klienta, która zleciła nam odbiór mieszkania:

"Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły. Odbiór był bardzo konkretny i sprawny. Inżynier bardzo dokładnie sprawdził mieszkanie, nawet najmniejsze drobiazgi, na które ja nie zwróciłabym uwagi zostały wypunktowane do poprawy. Polecam!"

Pan Krzysztof - klient Pewny Lokal, odbiór mieszkania:

"Pełny profesjonalizm! Cały proces obsługowy bardzo przyjazny i klarowny, a jeśli chodzi o sam odbiór po prostu mistrzostwo! Pani Ewa bardzo miłym, ale zdecydowanym głosem wskazywała kolejne niedociągnięcia po stronie dewelopera, co zapewne zaoszczędzi nam sporo pieniędzy - zdecydowanie polecam!"

Opinia Pani Anny po odbiorze mieszkania z Pewny Lokal

"Dzień dobry. Jakiś czas temu obiecałam opinie z odbioru lokalu mieszkalnego. Jestem już po odbiorze, który trwał 3 godziny. Wcześniej wykupiłam usługę sprawdzenia umowy i prawnika. Byłam bardzo zadowolona. A więc: Na miejscu spotkania zaskoczył mnie fakt, że odbioru dokonywać będzie kobieta. Nie jestem absolutnie uprzedzona, tylko totalnie zdziwiona, że kobiety też zajmują się tą materią. Zanim znalazłam "Pewny Lokal", niejeden Inżynier odmówił mi współpracy powołując się na konflikt interesów z deweloperami. Ale do rzeczy. Pani Agata C. podczas odbioru była bardzo spokojna, cicha i rzeczowo oraz bardzo skrupulatnie wykonywała swoje obowiązki :), czyli szukanie i znajdowanie usterek. Po każdorazowym ich znalezieniu naklejała naklejkę zaznaczając miejsce do poprawki. Omawiała je z deweloperem i sugerowała wpis do protokołu. Wszystkie usterki wpisywała również do swojego protokołu, a na koniec porównała swoje "znaleziska" z tymi, które wpisał deweloper i poprosiła o wpisanie kilku, które mu umknęły. Jestem bardzo! bardzo! zadowolona i na pewno polecać będę Panią Agatę C. wszystkim tym, którym zależy na odebraniu własnego "M" bez wad, których np ja, w życiu bym nie zauważyła. Warto zapłacić za ten święty spokój i nie martwić się, że podczas wykończenia, ściany okażą się krzywe, tynki są do uzupełnienia w kilku miejscach albo nie ma spadku przy wejściu głównym a drzwi i okna nadają się do regulacji. Dodam, że przedmiotem odbioru był mały bliźniak do 100 m, parter i piętro plus strych. POLECAM ! Ach! zapomniałabym. Usterek było około 40-stu i wszystkie uznane. Pewnie szykować się będzie drugi odbiór :) Zobaczymy :)...:)"

Odbiory mieszkań i odbiory domów - opinie

Powyżej zamieściliśmy tylko przykładowe opinie klientów po dokonanych przy pomocy naszych inżynierów odbiorach mieszkań. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych usługach, najlepiej, jeżeli zadzwonisz do nas i zadasz nam pytania bezpośrednio:) Zachęcamy więc do skorzystania z naszej infolinii: 797 014 014.

Działamy m.in. w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Poznań, Łódź i Katowice.


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 87 opinii.
Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić nieruchomość od dewelopera i podpisać z nim umowę?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak odebrać mieszkanie lub dom od dewelopera?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku wtórnym?


Opinie

Mamy pięć razy więcej opinii niż największy z konkurentów!

 

Rewelacyjny kontakt, bardzo miła i fachowa obsługa. Pan który mnie wspierał podczas odbioru lokalu wykazał się pełnym profesjonalizmem i bez żadnego problemu udzielał mi odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

Artur

 

 

Profesjonalizm, punktualność, dokładność, znajomość tematu, życzliwe podejście do klienta. Polecam!

Małgorzata

Korzystałem z pomocy w tej firmie w sprawie umowy deweloperskiej. Prawnicy posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie. Oprócz tego byli w stanie przekazać ją w sposób zrozumiały dla mnie. Dzięki temu udało mi się dodać kilka ważnych punktów do umowy, które mnie chroniły. Czas realizacji zlecenia to kilkanaście godzin. Dziękuję!

Paweł

 

 

Sumiennie, a co najważniejsze szczegółowo wykonana praca przez Pana Macieja! Polecam!

Grzegorz

 

 

 

Polecam! Pelen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta!

Krzysztof

 

Pełen profesjonalizm. Udzielili nam pełnej informacji. Pan odpowiedział wyczerpująco na WSZYSTKIE pytania w jasny i zrozumiały sposób. Raport napisany w przejrzysty i przystępny dla laika sposób. Zdecydowanie polecam.

Qla Hula

 

 

Wszystko ok. Dobry kontakt, możliwość szybkiego załatwienia, kompetentna pomoc przy odbiorze. Cena usługi też ok.

Krzysztof

 

 

 

Bardzo konkretni i fachowi inżynierowie, polecam!

Marcin

Jak to działa?

Nasze usługi są banalnie proste

odbiór techniczny lokalu

Sprawdzamy teżstan techniczny

Punktujemy ryzyka prawne przy kupnie mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Zamówienie

Wystarczy, że prześlesz projekt dokumentacji prawnej lub podasz numer księgi wieczystej.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Analiza

Doświadczony prawnik sprawdza projekty umów i księgi wieczyste oraz weryfikuje stan prawny nieruchomości.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Finalny raport

Przesyłamy przejrzysty raport na e-mail klienta 48h po złożeniu zamówienia.

Zamów usługę

Sprawdzamy teżstan prawny

odbiory mieszkań

Oferujemy usługę odbioru technicznego. Nasi inżynierowie sprawdzają mieszkania i domy.

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż, a nasi pracownicy umawiają zlecenie z inżynierem.

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości nasz inżynier sprawdza jej stan techniczny, zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru sporządzanym przez dewelopera. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Zarezerwuj termin odbioru
Zobacz, w czym jesteśmy lepsi od konkurentów
Działamy w całej Polsce