Odbiór mieszkania i domu Poznań

Fachowe odbiory mieszkań i domów Poznań. Tanio i niezawodnie. Skorzystaj z pomocy Pewny Lokal.
W 2018 r. już klientów!
średnia 5 ze 128 opinii w Google opinie
średnia 5 z 60 opinii w serwisie Facebook

Napisali o nas

Odbiór mieszkania i odbiór domu w Poznaniu z Pewny Lokal

Kluczowym momentem przy zakupie mieszkania lub domu od dewelopera jest jego odbiór techniczny. Odbiór jest chwilą, kiedy sprawdzamy lokal pod kątem ewentualnych usterek oraz niezgodności z umową deweloperską lub prospektem informacyjnym. Weryfikujemy też zgodność mieszkania lub domu z powszechnie akceptowanymi normami budowlanymi. Każde przeoczenie może wiązać się z konsekwencjami finansowymi. Dlatego w tak ważnej chwili warto mieć wsparcie profesjonalisty: inżynierów oraz inspektorów budowlanych Pewny Lokal, którzy działają w Poznaniu i na terenie Wielkopolski. Nasi specjaliści mają bagaż doświadczeń z deweloperami, który może się okazać nieoceniony podczas odbioru mieszkania. Pracownicy Pewny Lokal doświadczenie nabywali w wielu inwestycjach w Poznaniu m. in. w Loftach Ułańskich firmy Agrobex, Górczyńska 46 od Sap Property czy Na Fabrycznej dewelopera MasterM.

Jak wygląda odbiór mieszkania lub domu z inżynierami oraz inspektorami budowlanymi Pewnego Lokalu

Odbiór mieszkania od dewelopera powinien zakończyć się sporządzeniem protokołu odbioru. Jest to dokument, który zawiera listę wykrytych wad i usterek, a także wszelkich niezgodności lokalu z dokumentacją od dewelopera. Aby mieć pewność, że udało nam się zlokalizować wszystkie niedociągnięcia dewelopera, należy skorzystać z usług profesjonalisty – zadbają oni, żeby deweloper wpisał do protokołu wszelkie niezbędne informacje. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych prawników, inżynierów, inspektorów budowlanych oraz informatyków, którzy razem dbają o jakość świadczonych usług. Jeśli nam zaufasz, możesz liczyć nie tylko na profesjonalny odbiór ale także na „kompleksową” opiekę prawną w trakcie pierwszego oraz ewentualnie kolejnych odbiorów.

Jak zamówić naszą usługę w Poznaniu (odbiór mieszkania i domu z inżynierem oraz inspektorem budowlanym)

Na rynku mieszkaniowym w Poznaniu konkuruje wielu deweloperów, którzy oferują rocznie tysiące mieszkań o różnym standardzie i lokalizacji. Do najchętniej wybieranych dzielnic przez deweloperów należą Grunwald, Rataje, Piątkowo, Winogrady czy Jeżyce. Chcąc kupić mieszkanie w stolicy Wielkopolski, skorzystaj z usługi odbioru mieszkania Pewny Lokal aby móc cieszyć się z własnego “M” bez obaw, że lokal lub dom zawiera wady! Nasze usługi oferujemy w Poznaniu oraz w okolicznych miejscowościach.

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z doświadczenia inżynierów oraz inspektorów budowlanych Pewny Lokal, po zamówieniu usługi skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Razem ustalicie dogodny termin wykonania odbioru i dowiesz się jakie dokumenty wcześniej powinieneś nam przesłać (rzut kondygnacji z zaznaczonym mieszkaniem, oraz tzw. „standard wykończenia mieszkania”). W czasie odbioru dysponujemy wszelkimi niezbędnymi narzędziami i sprawdzamy m.in. odchylenia i kąty ścian, stan tynków, drzwi, okien oraz instalacji, a także weryfikujemy prawidłowość pomiaru przez dewelopera metrażu mieszkania lub domu. Naszą usługę można zamówić online lub za pomocą naszej infolinii pod nr 797014014. Opłatę za odbiór można uiścić online jeszcze przed wizytą inżyniera albo inspektora budowlanego lub gotówką już przy odbiorze.

Więcej porad dotyczących odbiorów mieszkań można znaleźć na naszej stronie internetowej. Polecamy Twojej uwadze nasze artykuły o odbiorze mieszkań: formalności po odbiorze, narzędzia do odbioru, tynki i ściany oraz protokół odbioru.

Jak to działa?

Nasze usługi są banalnie proste

odbiór techniczny lokalu w Poznaniu

Sprawdzamy teżstan techniczny

Sprawdzamy, czy powinieneś renegocjować umowę deweloperską oraz, czy deweloper poprawnie przenosi na Ciebie prawa do mieszkania.

Sprawdź stan techniczny mieszkania
Zamówienie

Wystarczy, że podasz numer księgi wieczystej lokalu lub załączysz projekt umowy deweloperskiej.

Sprawdź umowę deweloperską i księgi wieczyste
Analiza

Badamy księgi wieczyste i dokumenty od dewelopera przy pomocy naszego nowoczesnego oprogramowania.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Finalny raport

Przesyłamy przejrzysty raport w formacie pdf na e-mail klienta 48h po złożeniu zamówienia.

Zamów usługę

Sprawdzamy teżstan prawny

odbiory mieszkań w Poznaniu

Nasz inżynier zadba, żeby do protokołu były wpisane wszystkie wady i usterki mieszkania.

Zamów odbiór mieszkania
Zamówienie

Podajesz miasto i metraż mieszkania, a nasi pracownicy umawiają odbiór mieszkania przez inżyniera.

Zamów wizytę techniczną w mieszkaniu
Wizyta

W czasie odbioru mieszkania inżynier lub inspektor budowlany m.in. sprawdza jego zgodność z normami budowlanymi i projektem. Wykorzystujemy kamery termowizyjne.

Raporty o stanie prawnym i technicznym nieruchomości do 24 godzin
Dokumentacja

Odbiór mieszkania kończy się protokołem odbioru. Na rynku wtórnym 48h po odbiorze mieszkania otrzymujesz raport.

Zarezerwuj termin odbioru
Zobacz, w czym jesteśmy lepsi od konkurentów
Sprawdzamy też stan prawny lokali w innych miastach!

Sprawdzamy też księgi wieczyste

Zobacz

Analizujemy umowy deweloperskie

Zobacz