Cennik

Ceny naszych usług stanowią jedynie ułamek wartości nieruchomości.

Usługi techniczne

Odbiór mieszkania lub domu

Usługa polegająca na sprawdzeniu zgodności nowo wybudowanego mieszkania z umową deweloperską oraz normami technicznymi i wykryciu wszelkich wad wykończeniowych. Nasz technik pomoże też w negocjacjach z deweloperem i zadba o to, aby zidentyfikowane wady były uwzględnione w protokole odbioru mieszkania. W ramach wskazanych cen oferujemy dostęp do naszej infolinii prawnej w trakcie odbioru.

Mieszkanie do 60 m²od 149 zł

Mieszkanie do 100 m²od 399 zł

Mieszkanie do 200 m²od 499 zł

Dom do 100 m²od 349 zł

Dom do 200 m²od 499 zł

Dom do 400 m²od 599 zł

Sprawdzenie firmy remontowej

Nasz inżynier pomoże Ci sprawdzić ekipę remontową i fachowym okiem wyłapie ewentualne usterki. Dzięki naszemu raportowi będziesz mógł wymóc na wykonawcy poprawę niedociągnięć lub wynegocjować niższą stawkę.

Sprawdzenie firmy remontowejod 249 zł

Zamów usługę

Badanie kamerą termowizyjną

Przy pomocy kamery termowizyjnej możemy ocenić jakość wykonanych izolacji, zarówno hydro jak i termoizolacji. Powiemy Państwu m.in., w których miejscach następuje największa strata cieplna budynku oraz wskażemy punkty wymagające remontu lub docieplenia.

Badanie kamerą termowizyjnąod 199 zł

Zamów usługę

Usługi prawne

Analiza umowy z deweloperem

Raport z oceny projektu umowy deweloperskiej (nielegalne klauzule i postanowienia umowne do renegocjacji). Dzięki niemu dowiesz się m.in. o niebezpiecznych karach umownych, prawie do odstąpienia, hipotekach itp. Powiemy Ci, czy Twoja umowa nie odbiega od standardów rynkowych i jakie klauzule nadają się do renegocjacji. Dodatkowo analiza bezpieczeństwa inwestycji na podstawie prospektu dewelopera oraz ksiąg wieczystych gruntu. Weryfikacja wiarygodności dewelopera m.in. w bazach KRS oraz UOKiK. Poza umowami deweloperskimi analizujemy też umowy rezerwacyjne oraz przeniesienia własności z deweloperami.

Analiza umowy z deweloperemod 399 zł

Zamów analizę ze zniżką

Konsultacja prawna

Po przesłaniu raportu z analizą prawną umowy od dewelopera, możesz skorzystać z opcji 30-45 min. konsultacji z adwokatem sporządzającym raport.

Konsultacja prawnaod 299 zł

Zamów usługę ze zniżką