Przeprowadziliśmy odbiór techniczny lokalu w stanie deweloperskim na Osiedlu Akacjowa 15 lutego 2024 roku, aby zapewnić klientowi profesjonalne wsparcie w ocenie jakości wykonanych prac. Podczas inspekcji sprawdziliśmy stan mieszkania, ogródka oraz miejsca postojowego, nie stwierdzając żadnych zawilgoceń, problemów z wylewkami ani wad stolarki okiennej. Jedyne wykryte usterki dotyczyły lekkich odspojeń tynku, które są łatwe do usunięcia. Współpraca z deweloperem 3M INVEST MARKI przebiegła bez zarzutu.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Akacjowa
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Akacjowa
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?