Osiedle w Zieleni - forum
Osiedle w Zieleni to nowa inwestycja od firmy Abita, która powstaje w prawobrzeżnej części Piły, przy ulicy Pułkownika Zioły, nieopodal centrum. Projekt obejmuje dwa kameralne budynki wielorodzinne, w których znajdzie się łącznie 67 mieszkań o metrażu z przedziału od 35 do 102 m2, z przyległymi do nich balkonami. Na terenie inwestycji mieścić się będą także miejsca postojowe naziemne oraz 48 stanowisk w garażu podziemnym. Wokół budynków nie zabraknie również zieleni i odpowiedniego ciągu komunikacyjnego.
Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle w Zieleni
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle w Zieleni dewelopera Abita.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Jako ogólnopolski lider odbiorów technicznych działamy na terenie całej Polski, a nasi pracownicy dojadą do każdego klienta. Na razie inżynierowie Pewny Lokal nie odbierali jeszcze mieszkań na inwestycji Osiedle w Zieleni. Po wykonaniu pierwszego odbioru technicznego nowej inwestycji, ocena zostanie opublikowana na naszej stronie. Opinia, jaką przedstawimy bardzo często doprecyzowuje wady i usterki, na przykład te dotyczące stolarki okiennej.
Forum opinii o inwestycji Osiedle w Zieleni
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji