Zarezerwuj

ADMA Development


ADMA Development - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą ADMA Development.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera ADMA Development
SPRAWDŹ

ADMA Development

ADMA Development Sp. z o.o. Sp. k. to firma, której główną siedzibą jest Rzeszów. Deweloper rozpoczął działalność w 2016 roku. Spółka została stworzona głównie na potrzeby realizacji inwestycji mieszkaniowej. Założycielami spółki są: Marian Adamczyk, Stanisław Adamczyk oraz Józef Adamczyk, którzy od siedemnastu lat współpracują z rzeszowską Spółdzielnią Mieszkaniową, z którą zrealizowali budowę już około 50 budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

Umowa deweloperska ADMA Development

Nasza firma jest w stanie pomóc w analizie proponowanej przez ADMA Development umowy deweloperskiej, ponieważ świadczymy usługi prawne związane z konsultacją dotyczącą oferty dewelopera. W przystępny sposób tłumaczy wszystkie istotne zapisy.

Odbiór techniczny mieszkania ADMA Development

Zajmujemy się wykonywaniem odbiorów mieszkań na zlecenie. Staramy się wskazać wszystkie wady i usterki, których dopuścił się deweloper, by przed zawarciem umowy przyrzeczonej nasz klient znał dobrze stan techniczny mieszkania lub domu.Jak możemy Ci pomóc w świadomym zakupie nieruchomości od dewelopera?

ODBIÓR TECHNICZNY MIESZKANIA

Jesteśmy największą w Polsce firmą inżynieryjną. Wykonaliśmy dla nabywców tysiące odbiorów technicznych mieszkań i domów. W ramach usługi odbioru, m.in. weryfikujemy zgodności mieszkania lub domu z Polskimi Normami, projektem i umową deweloperską. Korzystamy z certyfikowanego sprzętu.

ANALIZA UMOWY DEWELOPERSKIEJ

Pewny Lokal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie deweloperskim i prawie nieruchomości. Przeanalizowaliśmy tysiące projektów umów deweloperskich i wiemy jakie kruczki umowne są stosowane przez poszczególnych deweloperów. Uniknij niepotrzebnych ryzyk przy podpisywaniu umowy.

ANALIZA STANDARDU WYKOŃCZENIA

Mieszkanie lub dom „w stanie deweloperskim” może oznaczać kompletnie odmienny stan wykończenia, a różnice w stopniu wykończenia mogą przekładać się na dodatkowe koszty, nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Powiemy Ci, czy "stan deweloperski" nieruchomości oferowany od dewelopera odbiega na niekorzyść o normy rynkowej.

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą ADMA Development.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera ADMA Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: