Osiedle Navigator - forum
Inwestycja Osiedle Navigator od dewelopera Adpra położona jest w mieście Kołobrzeg. To wyjątkowy projekt położony nad samym morzem Bałtyckim. Nowoczesna marynistyczna architektura osiedla umiejscowiona jest w tradycyjnej historycznej części Kołobrzegu tuż obok Portu Rybackiego w dobrze skomunikowanej części miasta. Osiedle Navigator to nowoczesna forma, słoneczna przestrzeń, przestronne balkony i dużo przeszkleń. Każdy z budynków kompleksu posiadać będzie cichobieżną windę. Etap D Osiedla Navigator posiadać będzie zewnętrzne miejsca postojowe, podziemną halę garażową oraz nowoczesne samodzielne garaże w poziomie parteru. W budynku powstaną dwu i trzypokojowe mieszkania o powierzchniach od ok. 41 do ok. 66 m2.
Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Navigator
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Navigator dewelopera Adpra.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie dojadą do każdego klienta, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Inwestycja Osiedle Navigator nie została jeszcze odebrana przez naszych inżynierów. Gdy zrealizujemy pierwszy odbiór, na stronie pojawi się pierwsza opinia inżyniera. Opinia zwrotna związana jest bardzo często z informacją dotyczącą stanu tynków i wylewek, które bywają źle wykonane.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Navigator
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji