W ramach naszej działalności przeprowadziliśmy szczegółowy przegląd lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w inwestycji Babickie Wzgórze. Mieszkanie znajdowało się w standardzie deweloperskim, co oznaczało, że wymagało ono jeszcze prac wykończeniowych. Nasz specjalista, wyposażony w nowoczesną kamerę termowizyjną, dokładnie zbadał całe mieszkanie pod kątem obecności wilgoci. Na szczęście, analiza termowizyjna nie wykazała żadnych oznak zawilgoceń, co jest bardzo pozytywnym aspektem. Stan wylewek podłogowych został oceniony jako przeciętny. Podczas odbioru lokalu zidentyfikowaliśmy jednak istotne wady dotyczące stolarki okiennej. Stwierdzono znaczną liczbę usterek, które, choć nie są krytyczne, wymagają fachowej oceny i precyzyjnego wykonania napraw. Zazwyczaj tego typu problemy wiążą się z koniecznością konsultacji z doświadczonym fachowcem, który doradzi optymalne rozwiązania, pozwalające na skuteczne i ekonomiczne usunięcie wad. Co do tynków, nie zaobserwowaliśmy żadnych nieprawidłowości, co świadczy o staranności wykonania tej części prac.
Niektóre usterki:
kwadrat 6mm
zabrudzona przy klatkach i gardzielach
wypełnić otwór
pęknięty tynk na balkonie
uzupełnić osadzenie w drenażu
zardzewiałe drzwi
niedostateczne klatki schodowe
elementy stalowe elewacji, dachu i bram
DawidInżynier Pewny Lokalmaj 2026
W maju 2026 roku przeprowadziliśmy szczegółowy odbiór techniczny mieszkania, które zostało oddane w stanie deweloperskim. Naszym priorytetem było zapewnienie, że nieruchomość spełnia najwyższe standardy jakości. W tym celu wykorzystaliśmy zaawansowaną kamerę termowizyjną, która pozwoliła nam na precyzyjne zidentyfikowanie potencjalnych ognisk korozji biologicznej oraz innych problemów termicznych. Podczas inspekcji zauważyliśmy, że przynależności, takie jak ogród czy miejsce postojowe, zostały wykonane zgodnie z założeniami. Niestety, badanie kamerą wykazało obecność licznych zawilgoceń, które nie miały jednego, konkretnego źródła, lecz były rozproszone w różnych częściach mieszkania. Dodatkowo, w trakcie odbioru zidentyfikowaliśmy znaczną liczbę usterek o średnim stopniu skomplikowania. Na szczęście, większość z nich można stosunkowo łatwo i niedrogo naprawić przy wsparciu wykwalifikowanego fachowca. Stwierdziliśmy również nieprawidłowości dotyczące stanu tynków oraz wylewek, które wymagają dalszych prac. Szczególnie niepokojący był stan stolarki okiennej, który oceniamy jako bardzo zły, co niestety rzutuje negatywnie na ogólne wrażenie dotyczące jakości tej inwestycji. Warto jednak zaznaczyć, że obsługa klienta ze strony biura dewelopera stała na najwyższym poziomie i była wzorowa.
Forum opinii o inwestycji Bibickie Wzgórze
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Bibickie Wzgórze
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?