Westin House Resort Kołobrzeg - forum
Zachodnia część miasta Kołobrzeg, gdzie powstaje inwestycja Westin House Resort Kołobrzeg, to lokalizacja jedyna w swoim rodzaju. Z jednej strony zapewnia dostęp do całej gamy rozrywek: restauracji, barów, kręgielni, placów zabaw, boisk, które uatrakcyjnią pobyt. Z drugiej strony – to miejsce sprzyjające odpoczynkowi, położone zaledwie 850 metrów od wejścia na plażę. Dojście do wyjątkowo szerokiej i czystej plaży możliwe jest dzięki urokliwej alei wraz ze ścieżką rowerową. Trotuar ten oświetlony jest w godzinach nocnych, co sprzyja spacerom na plażę, także po zachodzie słońca. Westin House Resort Kołobrzeg będzie całorocznym obiektem apartamentowym wraz z licznymi udogodnieniami.
Opinie inżynierów o inwestycji Westin House Resort Kołobrzeg
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Westin House Resort Kołobrzeg dewelopera Archicorp Deweloper.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie dojadą do każdego klienta, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Westin House Resort Kołobrzeg to inwestycja, w której nasi inżynierowie nie wykonywali odbioru. Gdy nasza firma wykona pierwszy odbiór techniczny nowej inwestycji, zostanie on opublikowany na stronie. Informacje dodatkowe, jakie można znaleźć na stronie, dotyczą prawidłowych lub źle zrealizowanych tynków i wylewek.
Forum opinii o inwestycji Westin House Resort Kołobrzeg
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji