Apartamenty Branickiego


Opinie o Apartamenty Branickiego od Belveder Podlaski, Podlaskie


zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Belveder Podlaski.

Belveder Podlaski
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 0 odbiorów
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 0 odbiorów
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 obsługa klienta
na podstawie 0 odbiorów

Apartamenty Branickiego - forum

Apartamenty Branickiego to inwestycja znajdująca się na Podlasiu. Stanowi ją nowoczesny budynek mieszkalny, zlokalizowany w centrum Białegostoku. Posiada on 14 kondygnacji, na których znajdują się zarówno mniejsze lokale – od 27 do 50 m2, jak i apartamenty – od 50 do 200 m2. Inwestycję wyposażono w cichobieżne windy, luksusowy hol wejściowy, a także miejsca parkingowe w przyziemiu i na wyższych kondygnacjach. Na uwagę zasługuje też lokalizacja. Budynek znajduje się kilka minut piechotą od ścisłego centrum Białegostoku.

Opinie inżynierów o inwestycji Apartamenty Branickiego

Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Apartamenty Branickiego dewelopera Belveder Podlaski.

Sprawdź Dewelopera to strona internetowa grupująca opinie inżynierów firmy Pewny Lokal z wykonanych odbiorów technicznych na terenie inwestycji deweloperskich na terenie całej Polski. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Inżynierowie pracujący w naszej firmie nie realizowali jeszcze odbioru inwestycji Apartamenty Branickiego. Już pierwsza ocena z odbioru technicznego zostanie opublikowana na stronie i wskaże liczb usterek, ich powagę oraz ilość. Informacje dodatkowe, jakie można znaleźć na stronie, dotyczą prawidłowych lub źle zrealizowanych tynków i wylewek.

Forum opinii o inwestycji Apartamenty Branickiego

Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!

Dodaj nową opinię o inwestycji Apartamenty Branickiego

ikona plusa
Odbiór deweloperski

Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?

Zamów odbiór Dowiedz się więcej
Analiza prawna

Kupujesz nieruchomość u dewelopera? Zleć analizę umowy deweloperskiej.

Zamów analizę prawną Dowiedz się więcej
Operat szacunkowy

Potrzebujesz operatu szacunkowego od rzeczoznawcy majątkowego?

Zamów operat Dowiedz się więcej

Obejrzyj filmy o naszych usługach


Zobacz też opinie o innych deweloperach: