Odbiór techniczny mieszkania przeprowadziliśmy kwietniu 2026 r. Dzielnica Hrabska zmaga się z problemem powstawania zawilgoceń w lokaluch. W sprawdzanym przez nas mieszkaniu sprawdziliśmy poziom zawilgocenia przy użyciu kamery termowizyjnej. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Miło nam się współpracowało z przedstawicielami tego dewelopera. Wykryliśmy dużo średniej jakości usterek, które generują bardzo często większy koszt naprawy, konieczność konsultacji z fachowcem lub pomoc specjalisty, który wszystkie naprawy wykona. Stan wylewek nie jest w pełni zadowalający. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym.
Forum opinii o inwestycji Dzielnica Hrabska
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Dzielnica Hrabska
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?