Zarezerwuj

CDI Deweloper


CDI Deweloper - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

5.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 3 odbiorów
4.6/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 3 odbiorów
5.0/5 obsługa klienta
na podstawie 3 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera CDI Deweloper

TYNKI
średnia 5/5 z 3 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 3 odbiorów
OKNA
średnia 3.3/5 z 3 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 3 odbiorów
Baner webinarowy

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą CDI Deweloper.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera CDI Deweloper
SPRAWDŹ

CDI Deweloper

CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2004 roku. Świadczenie wielu usług dla branży budowlanej pozwoliło firmie zdobyć doświadczenie, które zaowocowało możliwością realizacji własnych inwestycji deweloperskich.

W 2014 roku CDI rozpoczęło budowę największego, multifunkcyjnego osiedla w Bydgoszczy: Platanowego Parku. W samym sercu miasta w 2018 roku zakończyła się budowa biurowca klasy A – Immobile K3. To miejsce, które stało się siedzibą. CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. Firma wchodzi w skład, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, Grupy Kapitałowej Immobile S.A.

Umowa deweloperska CDI Deweloper

Nasza firma jest w stanie pomóc w analizie proponowanej przez CDI Deweloper umowy deweloperskiej, ponieważ świadczymy usługi prawne związane z konsultacją dotyczącą oferty dewelopera.

Odbiór techniczny mieszkania CDI Deweloper

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy na zlecenia wykonują odbiory techniczne mieszkań. Staramy się wskazać wszystkie wady i usterki, których dopuścił się deweloper, by przed zawarciem umowy przyrzeczonej nasz klient znał stan techniczny mieszkania.


Jak możemy Ci pomóc w świadomym zakupie nieruchomości od dewelopera?

ODBIÓR TECHNICZNY MIESZKANIA

Jesteśmy największą w Polsce firmą inżynieryjną. Wykonaliśmy dla nabywców tysiące odbiorów technicznych mieszkań i domów. W ramach usługi odbioru, m.in. weryfikujemy zgodności mieszkania lub domu z Polskimi Normami, projektem i umową deweloperską. Korzystamy z certyfikowanego sprzętu.

ANALIZA UMOWY DEWELOPERSKIEJ

Pewny Lokal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie deweloperskim i prawie nieruchomości. Przeanalizowaliśmy tysiące projektów umów deweloperskich i wiemy jakie kruczki umowne są stosowane przez poszczególnych deweloperów. Uniknij niepotrzebnych ryzyk przy podpisywaniu umowy.

ANALIZA STANDARDU WYKOŃCZENIA

Mieszkanie lub dom „w stanie deweloperskim” może oznaczać kompletnie odmienny stan wykończenia, a różnice w stopniu wykończenia mogą przekładać się na dodatkowe koszty, nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Powiemy Ci, czy "stan deweloperski" nieruchomości oferowany od dewelopera odbiega na niekorzyść o normy rynkowej.

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą CDI Deweloper.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera CDI Deweloper

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: