Gorlicka - forum
Inwestycja Gorlicka od COMEX Deweloperstwo Real Estate Gęsia położona jest w mieście Wrocław. W północnej części Wrocławia, powstaje nowa, ósma z kolei, inwestycja mieszkaniowa dewelopera. W ramach przedsięwzięcia wybudowany zostanie budynek wielorodzinny z 40 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni oraz lokalami usługowymi. Bogata oferta mieszkań skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, dlatego zostały one zaprojektowane jako 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe o metrażu od 36 do 95mkw, wszystkie z balkonem lub przestronnym tarasem. Mieszkania w stanie deweloperskim zostaną oddane przyszłemu właścicielowi do indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb i preferencji.
Opinie inżynierów o inwestycji Gorlicka
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Gorlicka dewelopera COMEX Deweloperstwo.
Zebrane informacje, które dotyczą wykonanych odbiorów na terenie całej Polski, zostały umieszczone na stronie Sprawdź Dewelopera, dzięki czemu można poznać standard wykonania wybranej inwestycji. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Nasi inżynierowie nie wykonywali odbioru inwestycji Gorlicka. Po wykonaniu pierwszego odbioru technicznego nowej inwestycji, ocena zostanie opublikowana na naszej stronie. W ramach oceny z odbioru znajdą Państwo np. informacje o jakości stolarki okiennej czy zawilgoceniach na inwestycji.
Forum opinii o inwestycji Gorlicka
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji