Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Olimpijczyków
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Olimpijczyków dewelopera Dom M-4 Deweloper.
Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Co roku pracownicy naszej firmy wykonują tysiące odbiorów w różnych miastach w Polsce. Osiedle Olimpijczyków nie została jeszcze odebrana przez inżyniera, który pracuje dla Pewnego Lokalu. Po pierwszym odbiorze, inżynier Pewnego Lokalu opublikuje swoją opinię z odbioru na tej stronie. Informacje dodatkowe, jakie można znaleźć na stronie, dotyczą prawidłowych lub źle zrealizowanych tynków i wylewek.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Olimpijczyków
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
mieszkanka Osiedla PILOTÓWlipiec 2022
Ten sam deweloper który nie dokończył budowy mieszkań na osiedlu Olimpijczyków , w 2014 roku wybudował bloki na osiedlu Pilotów , mamy duży kłopot ponieważ wszystko się sypie , kapitalne remonty kanalizacji , kapitalne remonty dachów , jeden dach kosztuje 140 tys. podwyżki czynszów raz do roku , które idą na remonty , mieszkańcy nie wytrzymują i sprzedają mieszkania , bo nie będą płacić czynszu 2000.zł. za 50 m.
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Olimpijczyków
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?