Klienci powierzyli nam zadanie przeprowadzenia odbioru technicznego mieszkania na inwestycji Mirosza, aby upewnić się co do jakości wykonania lokalu w stanie deweloperskim. 11 maja 2023 r. sprawdziliśmy dokładnie wszystkie elementy mieszkania, w tym przynależny balkon. Użyliśmy kamery termowizyjnej, która nie wykazała żadnych ognisk korozji biologicznej ani niepokojących zawilgoceń. Podczas weryfikacji tynków zidentyfikowaliśmy drobne błędy, które kwalifikują się do naprawy. Zauważyliśmy również, że wylewki posiadają niewielkie niedopatrzenia wykonawcze. Jakość stolarki oceniliśmy jako niezbyt zadowalającą, co wymaga uwagi ze strony dewelopera Embud - Emil Krupa. Mimo tych usterek, liczba stwierdzonych nieprawidłowości nie generuje wysokich kosztów naprawy, co jest dobrym wynikiem. Warto zaznaczyć, że klienci bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat wcześniejszej obsługi w biurze deweloperskim.
Forum opinii o inwestycji Mirosza
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Mirosza
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?