W dniu odbioru mieszkania, który miał miejsce w 2026 roku, przeprowadziliśmy szczegółową inspekcję techniczną. Z przyjemnością informujemy, że nie stwierdzono żadnych ognisk korozji biologicznej, co jest bardzo dobrym znakiem. Należy zaznaczyć, że lokal był wówczas w tak zwanym stanie deweloperskim, co oznacza, że prace wykończeniowe nie były jeszcze zakończone. Podczas naszej wizyty zidentyfikowaliśmy szereg usterek, jednakże ich charakter jest na tyle typowy, że z powodzeniem poradzą sobie z nimi fachowcy zajmujący się profesjonalnymi naprawami. Szczególną uwagę zwróciliśmy na jakość wykonania tynków, która pozostawiała wiele do życzenia. Z drugiej strony, wylewki okazały się być wykonane bez zarzutu, co jest godne pochwały. Stan stolarki okiennej, określany jako średni, niestety nie wpływa pozytywnie na ogólną ocenę jakości tej inwestycji. Warto jednak podkreślić, że obsługa klienta ze strony biura dewelopera stała na najwyższym poziomie i była wzorowa.
Forum opinii o inwestycji Złota Jabłonna
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Złota Jabłonna
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?