Przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Osiedle Arkady, który miał miejsce w roku 2026. Po wnikliwej analizie stanu technicznego lokalu, z przyjemnością informujemy, że nie stwierdziliśmy obecności żadnych niepokojących zacieków ani zawilgoceń, co jest bardzo dobrym znakiem. W ramach przeprowadzonej inspekcji szczególną uwagę poświęciliśmy również dodatkowym elementom przynależnym do nieruchomości, takim jak balkon, miejsce garażowe, miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Dodatkowo, wykonaliśmy badanie kamerą termowizyjną, aby upewnić się co do prawidłowości izolacji termicznej. Należy zaznaczyć, że w momencie odbioru technicznego mieszkanie znajdowało się w tak zwanym "stanie deweloperskim", co oznacza, że nie było jeszcze w pełni wykończone. Podczas realizacji odbioru technicznego zidentyfikowaliśmy znaczną liczbę usterek, które niestety nie należą do kategorii tych łatwych i tanich w naprawie. Wiele z nich można zakwalifikować jako poważniejsze i generujące wyższe koszty remontowe. Szczególnie widoczne były znaczące wady dotyczące stolarki okiennej, które wymagają pilnej interwencji. Warto również wspomnieć, że w tym konkretnym lokalu inwestor zdecydował się na wprowadzenie licznych zmian lokatorskich. W związku z tym, nasza inspekcja wymagała zastosowania wzmożonej staranności i szczególnej uwagi, aby dokładnie ocenić stan techniczny po tych modyfikacjach. Powierzchnia tynków w mieszkaniu nie była w stanie absolutnie idealnym, jednakże stwierdzone niedoskonałości miały charakter drobnych, mało znaczących wad. Wylewki natomiast zostały wykonane z należytą starannością i prezentują wysoki standard.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Arkady
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Arkady
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?