W dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w ramach inwestycji Primacasa, realizowanej w 2026 roku. Z dużą satysfakcją informujemy, że podczas szczegółowych oględzin nie stwierdziliśmy żadnych zacieków ani niepokojących zawilgoceń na powierzchniach ścian i sufitów. Dokładnej kontroli poddaliśmy również wszelkie przynależności lokalu, upewniając się, że wszystko jest w należytym porządku. W trakcie pracy wykorzystaliśmy specjalistyczną kamerę termowizyjną, która pozwoliła nam na precyzyjną weryfikację stanu technicznego. Wykryliśmy jedynie nieliczne, drobne usterki, których usunięcie zajmie ekipie budowlanej dosłownie chwilę, dlatego musimy przyznać, że był to wyjątkowo przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Wylewki podłogowe zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami oraz najlepszymi praktykami budowlanymi. Niestety, musimy zwrócić uwagę na jakość stolarki okiennej, która w naszej ocenie pozostawia nieco do życzenia i wymaga poprawy. Z kolei wyłożenie tynków w całym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy – nie dopatrzyliśmy się tam absolutnie żadnych defektów, co świadczy o wysokim kunszcie wykonawców.
Forum opinii o inwestycji Primacasa
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Primacasa
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?