Apartamenty Rzepakowa


Opinie o Apartamenty Rzepakowa od Hreit Deweloper, Katowice


zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy najważniejsze informacje i ciekawostki dotyczące dewelopera, który działa pod nazwą Hreit Deweloper.

Hreit Deweloper
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 0 odbiorów
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 0 odbiorów
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 obsługa klienta
na podstawie 0 odbiorów

Apartamenty Rzepakowa - forum

Apartamenty Rzepakowa to nowe osiedle w spokojnej dzielnicy Brynów w Katowicach. Inwestycja łączy bliskość terenów rekreacyjnych z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury, oferując komfort mieszkania w otoczeniu natury.

Opinie inżynierów o inwestycji Apartamenty Rzepakowa

Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Apartamenty Rzepakowa dewelopera Hreit Deweloper.

Sprawdź Dewelopera to strona internetowa grupująca opinie inżynierów firmy Pewny Lokal z wykonanych odbiorów technicznych na terenie inwestycji deweloperskich na terenie całej Polski. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie dojadą do każdego klienta, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Apartamenty Rzepakowa jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Gdy inżynier Pewnego Lokalu wykona odbiór techniczny, na stronie pojawi się pierwsza opinia dotycząca inwestycji. Opinia, jaką przedstawimy bardzo często doprecyzowuje wady i usterki, na przykład te dotyczące stolarki okiennej.

Forum opinii o inwestycji Apartamenty Rzepakowa

Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji

ikona użytkownika
Agnieszka grudzień 2024
Chcecie poznać najprawdziwszą prawdę o Hreit, jego budowach, spółkach córkach, to obejrzyjcie na YouTube film GORZKA PRAWDA O HREIT, w którym młody mężczyzna obnaża prawdę o nich ku przestrodze innych.

Dodaj nową opinię o inwestycji Apartamenty Rzepakowa

ikona plusa
Odbiór deweloperski

Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?

Zamów odbiór Dowiedz się więcej
Analiza prawna

Kupujesz nieruchomość u dewelopera? Zleć analizę umowy deweloperskiej.

Zamów analizę prawną Dowiedz się więcej
Operat szacunkowy

Potrzebujesz operatu szacunkowego od rzeczoznawcy majątkowego?

Zamów operat Dowiedz się więcej

Obejrzyj filmy o naszych usługach

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Hreit Deweloper

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: