Opinie inżynierów o inwestycji Kamienica Warszawska 34
Najczęstsze usterki
1
Ślady na podłodze
Wystąpiło 2 razy
ślady na podłodze
ArturInżynier Pewny Lokalmarzec 2026
W dniu dzisiejszym, w roku 2026, przeprowadziliśmy odbiór Państwa nowego mieszkania. Poziom wilgotności w pomieszczeniach był generalnie w normie, z wyjątkiem kilku miejsc, które niestety ucierpiały w wyniku niedawnej awarii. Podczas odbioru sprawdziliśmy również przynależności związane z lokalem: obszerny balkon o powierzchni 14 metrów kwadratowych, miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz praktyczną komórkę lokatorską. Mieszkanie zostało przez nas zastane w standardzie deweloperskim. Nasi specjaliści zidentyfikowali szereg usterek, które, choć liczne, nie powinny stanowić większego problemu dla doświadczonego fachowca. Szczególną uwagę zwróciliśmy na stolarkę okienną, gdzie odnotowaliśmy znaczące niedociągnięcia. Stan tynków również pozostawiał wiele do życzenia, wykazując poważne mankamenty. Wylewki podłogowe wymagałyby poprawy, ponieważ zawierały kilka wad o średnim nasileniu. Pragniemy również podkreślić, że obsługa klienta ze strony biura dewelopera stała na najwyższym poziomie i była wzorowa.
Niektóre usterki:
Ślady na podłodze
Niebieska taśma z napisem
Forum opinii o inwestycji Kamienica Warszawska 34
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Kamienica Warszawska 34
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?