Opinie inżynierów o inwestycji Tarasy Wyszyńskiego
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Tarasy Wyszyńskiego dewelopera Lokum Inwest.
Sprawdź Dewelopera to zbiór informacji dotyczących odbiorów, dzięki którym nabywca pozna standardy już zrealizowanych przez wybranego dewelopera inwestycji. Realizacje, jakie wykonują pracownicy Pewnego Lokalu to odbiory inwestycji na terenie całej Polski. Tarasy Wyszyńskiego jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Gdy inżynier wykona pierwszy odbiór nowej inwestycji, jego ocena znajdzie się na stronie i wskaże wady i usterki dostrzeżone w trakcie odbioru. Informacje dodatkowe, jakie można znaleźć na stronie, dotyczą prawidłowych lub źle zrealizowanych tynków i wylewek.
Forum opinii o inwestycji Tarasy Wyszyńskiego
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Tarasy Wyszyńskiego
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?