Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Podgórze dewelopera LW HOME.
Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Realizacje, jakie wykonują pracownicy Pewnego Lokalu to odbiory inwestycji na terenie całej Polski. Inżynierowie Pewnego Lokalu jeszcze nie zrealizowali odbioru technicznego inwestycji Osiedle Podgórze. Gdy wykonamy pierwszy odbiór techniczny, na tej stronie pojawią się pierwsza opinia oceniająca liczbę usterek, ich powagę oraz ilość. Informacje dodatkowe, jakie można znaleźć na stronie, dotyczą prawidłowych lub źle zrealizowanych tynków i wylewek.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Podgórze
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Podgórze
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?