Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle przy Lesie dewelopera MSProject.
Strona Sprawdź Dewelopera zbiera i grupuje informacje, jakie inżynierowie Pewnego Lokalu przekazali po wykonanych już odbiorach. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Osiedle przy Lesie to inwestycja, w której nasi inżynierowie nie wykonywali odbioru. Gdy inżynier wykona pierwszy odbiór nowej inwestycji, jego ocena znajdzie się na stronie i wskaże wady i usterki dostrzeżone w trakcie odbioru. Nasi inżynierowie bardzo często przekazują też informacje, jakie dotyczą stanu stolarki okiennej i drzwiowej.
Forum opinii o inwestycji Osiedle przy Lesie
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle przy Lesie
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?